Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Otra IL
Dato: tirsdag 19 juni 2018

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Trygve LølandHerrer 4 (13)45.03+4.47

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Widar Taxth LølandHerrer 4 (13)1.06.32+26.16

IL Høvdingen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Audun KjøstvedtHerrer 3 (4)55.16+16.15
8Nils Gunnar GjelstenHerrer 5 (11)1.18.42+38.55

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kjell SandåkerHerrer 4 (13)48.55+8.39
11Øyvin SimonsenHerrer 4 (13)1.00.42+20.26

IL Vindbjart

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans Gunnar OmdalHerrer 5 (11)39.47
3Roald OmdalHerrer 3 (4)51.26+12.25
6Halvor VassbøHerrer 5 (11)56.56+17.09

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marianne AndersenDamer 5 (2)48.44
2Glenn AgervikHerrer 4 (13)42.49+2.33
2Vegard DanielsenHerrer 5 (11)41.41+1.54
3Petter Marki ErichsenHerrer 5 (11)51.07+11.20
4Linn Carina DalandDamer 4 (4)1.08.24+25.38
4John Olav RundeHerrer 4 (13)48.54+8.38
4Marius PyttenHerrer 5 (11)51.38+11.51
5Finn Terje UbergHerrer 5 (11)52.08+12.21
Øystein HalvorsenHerrer 4 (13)diskvalifisert
Ørjan Svaland AasHerrer 5 (11)diskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenHerrer 5 (11)brutt

Oddersjaa SSK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Marie EkelandDamer 3 (3)48.16
3Siri ØkstadDamer 3 (3)50.13+1.57
6Jon Terje EkelandHerrer 4 (13)51.40+11.24
8Per W. TorgersenHerrer 4 (13)54.45+14.29

OK Sør

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Bjørn A. SchouHerrer 3 (4)50.51+11.50
10Helge KristensenHerrer 4 (13)1.00.04+19.48

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Tov RambergHerrer 5 (11)1.48.28+1.08.41
10Henning RasmussenHerrer 5 (11)1.48.35+1.08.48

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tony HalsallHerrer 3 (4)39.01
7Kenneth SkarsteinHerrer 5 (11)1.01.05+21.18
9Ove KjetsåHerrer 4 (13)54.54+14.38

Søgne og Songdalen OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Reidar HeivollHerrer 4 (13)40.16
2Christina WhiteDamer 5 (2)1.08.47+20.03
3Astrid WhiteDamer 4 (4)54.55+12.09

Torridal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mette MestadDamer 4 (4)42.46
2Kristin MestadDamer 3 (3)48.52+0.36
2Bente MestadDamer 4 (4)49.03+6.17

Øyestad IF allianse

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Maren AanonsenDamer 1 (1)38.29
1Marita AanonsenDamer 2 (2)43.42
2Rikke WernersenDamer 2 (2)46.20+2.38
7Jan Vidar WernersenHerrer 4 (13)52.00+11.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor