Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Otra IL
Dato: tirsdag 19 juni 2018

Damer 1

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren AanonsenØyestad IF allianse38.29

Damer 2

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marita AanonsenØyestad IF allianse43.42
2Rikke WernersenØyestad IF allianse46.20+2.38

Damer 3

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie EkelandOddersjaa SSK48.16
2Kristin MestadTorridal IL48.52+0.36
3Siri ØkstadOddersjaa SSK50.13+1.57

Damer 4

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette MestadTorridal IL42.46
2Bente MestadTorridal IL49.03+6.17
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK54.55+12.09
4Linn Carina DalandKristiansand OK1.08.24+25.38

Damer 5

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK48.44
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.08.47+20.03

Herrer 3

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tony HalsallOtra IL39.01
2Bjørn A. SchouOK Sør50.51+11.50
3Roald OmdalIL Vindbjart51.26+12.25
4Audun KjøstvedtIL Høvdingen55.16+16.15

Herrer 4

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK40.16
2Glenn AgervikKristiansand OK42.49+2.33
3Trygve LølandBirkenes IL45.03+4.47
4John Olav RundeKristiansand OK48.54+8.38
5Kjell SandåkerIL Imås48.55+8.39
6Jon Terje EkelandOddersjaa SSK51.40+11.24
7Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse52.00+11.44
8Per W. TorgersenOddersjaa SSK54.45+14.29
9Ove KjetsåOtra IL54.54+14.38
10Helge KristensenOK Sør1.00.04+19.48
11Øyvin SimonsenIL Imås1.00.42+20.26
12Widar Taxth LølandHisøy OK1.06.32+26.16
Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert

Herrer 5

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart39.47
2Vegard DanielsenKristiansand OK41.41+1.54
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK51.07+11.20
4Marius PyttenKristiansand OK51.38+11.51
5Finn Terje UbergKristiansand OK52.08+12.21
6Halvor VassbøIL Vindbjart56.56+17.09
7Kenneth SkarsteinOtra IL1.01.05+21.18
8Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen1.18.42+38.55
9Tov RambergOL Tønsberg og omegn1.48.28+1.08.41
10Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn1.48.35+1.08.48
Ørjan Svaland AasKristiansand OKdiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor