Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOK
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 11 juni 2019

Kristiansand OK

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Liv JohannessenD -rekrutt -14 (2)26.0217.21
0Nora PedersenD -rekrutt -14 (2)14.149.29
0Kasper HottH -rekrutt -14 (9)14.509.53
0Fabian JohannessenH -rekrutt -14 (9)14.179.31
0Eivind Irgens KuhnleH -rekrutt -14 (9)13.278.58
0Aksel KvarstenH -rekrutt -14 (9)12.468.30
0Isak KvarstenH -rekrutt -14 (9)14.499.52
0Håvard RepstadH -rekrutt -14 (9)21.4914.32
0Fredrik Skeie-LangenesH -rekrutt -14 (9)11.497.52
0Marius Skeie-LangenesH -rekrutt -14 (9)10.367.04
0Reinert SødalH -rekrutt -14 (9)12.438.28
0Filip LyngerothÅpen N (1)11.057.23
1Tina BoothD 15-16 (1)1.13.5922.45
1Julie ChristiansenD 17-20 (1)1.16.3423.33
1Linn Carina DalandD 40- (2)1.14.4623.00
1Ingvild MulenD 50- (4)1.01.3018.55
1Lars KostølH 13-14 (2)43.4718.19
1David RundeH 17-20 (4)50.0110.45
1Vegard DanielsenH 21- (7)43.269.20
1Ulrik ThistedH 40- (5)1.04.5513.57
1Nils Arne JohannessenH 50- (4)50.5015.38
1Magne Reier JørgensenH 65- (3)46.1019.18
1Oddbjørn HjetlandH 75- (1)1.02.1926.04
1Adriana EikÅpen C (8)43.2918.11
2Ragnhild HaldD 50- (4)1.08.20+6.5021.01
2Jakob JohannessenH 13-14 (2)51.16+7.2921.27
2Trygve Børte NomelandH 17-20 (4)1.01.41+11.4013.15
2Bjarne FærestrandH 40- (5)1.09.13+4.1814.53
2Øivind SæbøH 50- (4)53.08+2.1816.20
2Svein ØderudH 65- (3)59.17+13.0724.48
2Harald EikÅpen C (8)43.31+0.0218.12
3Gro BørteD 50- (4)1.20.26+18.5624.44
3Erlend Odd BergeH 17-20 (4)1.16.52+26.5116.31
3Gaute FriestadH 21- (7)45.36+2.109.48
3Jan BlandkjennH 50- (4)54.04+3.1416.38
3Sigmund BergH 65- (3)1.11.55+25.4530.05
4Håvar Birkeland StormoenH 21- (7)46.22+2.569.58
4Øyvind MikkelsenH 40- (5)1.24.40+19.4518.12
4Reidar SæstadH 50- (4)1.18.00+27.1024.00
5Eirik Heddeland MartensH 21- (7)46.23+2.579.58
5Silje BøenÅpen AK (21)1.02.14+16.5419.08
6Vetle Elias LynnebakkenH 21- (7)1.01.02+17.3613.07
10Thorbjørn VærpÅpen AK (21)1.06.27+21.0720.26
Siri Thortveit MyhreD 40- (2)diskvalifisert
Benedicte BeckmannD 50- (4)diskvalifisert
Simon Beckmann KristiansenH 17-20 (4)diskvalifisert
Boyan YuanD 40- (2)ikke startet
Christian BøenH 21- (7)ikke startet
Arne BujordetH 50- (4)ikke startet
Per LarsenH 50- (4)ikke startet
Leif Otto TorjusenH 65- (3)ikke startet
Ingrid Helland FrøysnesD -rekrutt -14 (2)ikke startet
Signe Emilie LynnebakkenD -rekrutt -14 (2)ikke startet
Adeline SlettebøeD -rekrutt -14 (2)ikke startet
Thea TøråD -rekrutt -14 (2)ikke startet
Tobias TøråH -rekrutt -14 (9)ikke startet
Grete HitreskogÅpen C (8)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor