Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOK
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 11 juni 2019

D 15-16

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK1.13.5922.45

D 17-20

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ChristiansenKristiansand OK1.16.3423.33

D 40-

3 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn Carina DalandKristiansand OK1.14.4623.00
Siri Thortveit MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
Boyan YuanKristiansand OKikke startet

D 50-

3 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild MulenKristiansand OK1.01.3018.55
2Ragnhild HaldKristiansand OK1.08.20+6.5021.01
3Gro BørteKristiansand OK1.20.26+18.5624.44
Benedicte BeckmannKristiansand OKdiskvalifisert

H 13-14

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars KostølKristiansand OK43.4718.19
2Jakob JohannessenKristiansand OK51.16+7.2921.27

H 17-20

4 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK50.0110.45
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.01.41+11.4013.15
3Erlend Odd BergeKristiansand OK1.16.52+26.5116.31
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKbrutt

H 21-

4 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK43.269.20
2Håvard WedegeFredrikstad SK44.30+1.049.34
3Gaute FriestadKristiansand OK45.36+2.109.48
4Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK46.22+2.569.58
5Eirik Heddeland MartensKristiansand OK46.23+2.579.58
6Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.01.02+17.3613.07
7Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.26.04+42.3818.30
Christian BøenKristiansand OKikke startet

H 40-

4 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik ThistedKristiansand OK1.04.5513.57
2Bjarne FærestrandKristiansand OK1.09.13+4.1814.53
3Svein SundeSøgne og Songdalen OK1.13.55+9.0015.53
4Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.24.40+19.4518.12
5Espen JohannessenIL Høvdingen1.39.23+34.2821.22
Lars Audun HadlandOddersjaa SSKikke startet
Terje UrfjellIL Imåsikke startet

H 50-

3 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Arne JohannessenKristiansand OK50.5015.38
2Øivind SæbøKristiansand OK53.08+2.1816.20
3Jan BlandkjennKristiansand OK54.04+3.1416.38
4Reidar SæstadKristiansand OK1.18.00+27.1024.00
Arne BujordetKristiansand OKikke startet
Per LarsenKristiansand OKikke startet

H 65-

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Reier JørgensenKristiansand OK46.1019.18
2Svein ØderudKristiansand OK59.17+13.0724.48
3Sigmund BergKristiansand OK1.11.55+25.4530.05
Leif Otto TorjusenKristiansand OKikke startet

H 75-

2 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddbjørn HjetlandKristiansand OK1.02.1926.04

D -rekrutt -14

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Liv JohannessenKristiansand OK26.0217.21
0Nora PedersenKristiansand OK14.149.29
Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OKikke startet
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OKikke startet
Adeline SlettebøeKristiansand OKikke startet
Thea TøråKristiansand OKikke startet

H -rekrutt -14

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kasper HottKristiansand OK14.509.53
0Fabian JohannessenKristiansand OK14.179.31
0Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK13.278.58
0Aksel KvarstenKristiansand OK12.468.30
0Isak KvarstenKristiansand OK14.499.52
0Håvard RepstadKristiansand OK21.4914.32
0Fredrik Skeie-LangenesKristiansand OK11.497.52
0Marius Skeie-LangenesKristiansand OK10.367.04
0Reinert SødalKristiansand OK12.438.28
Tobias TøråKristiansand OKikke startet

Åpen N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Filip LyngerothKristiansand OK11.057.23

Åpen AK

3 250 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard MyhreNOTEAM45.2013.56
2Rune BlågestadIndre Østfold OK52.52+7.3216.16
3Kristin MestadTorridal IL1.01.16+15.5618.51
4Bente MestadTorridal IL1.01.58+16.3819.04
5Silje BøenKristiansand OK1.02.14+16.5419.08
6Mette MestadTorridal IL1.02.21+17.0119.11
7Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.02.28+17.0819.13
8Jonas MyhreNOTEAM1.03.09+17.4919.25
9Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.05.43+20.2320.13
10Thorbjørn VærpKristiansand OK1.06.27+21.0720.26
11Stein CowardOK Sør1.08.31+23.1121.04
12Fredrik B. OrdingIL Høvdingen1.08.41+23.2121.08
13Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.09.27+24.0721.22
14Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.13.10+27.5022.30
15Morten CowardOK Sør1.14.59+29.3923.04
Siri BjorvandBirkenes ILdiskvalifisert
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert
Steinar SundeSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Siri ØkstadOddersjaa SSKdiskvalifisert
Ditte FinkasNOTEAMikke startet

Åpen C

2 390 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adriana EikKristiansand OK43.2918.11
2Harald EikKristiansand OK43.31+0.0218.12
3Nils Egil JohannessenIL Høvdingen43.33+0.0418.13
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK53.15+9.4622.16
5Marianne KnutsenIL Høvdingen59.08+15.3924.44
6Gudveig JørundlandOK Sør1.10.42+27.1329.34
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
Grete HitreskogKristiansand OKikke startet
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKikke startet
Magne MoyOK Sørikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor