Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 21 mai 2019

D 15-16

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK25.556.21
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK26.18+0.236.26

D 17-

4 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Vestøl StødleKristiansand OK25.456.18
2Gro BørteKristiansand OK28.04+2.196.52
3Amalie WedegeFlosta IL28.59+3.147.06
4Linn Carina DalandKristiansand OK34.16+8.318.23
5Elke SchuttKristiansand OK45.04+19.1911.02
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Hege Hennig LundeOK Sørdiskvalifisert
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKdiskvalifisert
Silje BøenKristiansand OKikke startet

D 50-

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK31.287.42
Unni MyhreOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 60-

4 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL29.467.17
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK36.26+6.408.55
Siri ØkstadOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 70-

4 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør48.3111.53

H 13-14

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob JohannessenKristiansand OK27.426.47
2Ulrik McFadzeanKristiansand OK34.42+7.008.30

H 17-

4 080 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK14.163.29
2David RundeKristiansand OK15.07+0.513.42
3Eirik Heddeland MartensKristiansand OK15.32+1.163.48
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK15.34+1.183.48
5Einar EkelandOddersjaa SSK16.46+2.304.06
6Guttorm Strande SyrristRingerike OL17.23+3.074.15
7Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18.02+3.464.25
8Erlend Odd BergeKristiansand OK19.13+4.574.42
9Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK19.21+5.054.44
10Jon Terje EkelandOddersjaa SSK20.05+5.494.55
11Morten CowardOK Sør20.35+6.195.02
12Kjell Arne HålandOK Sør21.32+7.165.16
13Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK21.40+7.245.18
14Ståle MyhreOddersjaa SSK22.16+8.005.27
15Knud KalsåsKristiansand OK22.54+8.385.36
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKdiskvalifisert
Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
Øyvind MikkelsenKristiansand OKdiskvalifisert
Stein-Erik ScheieOK Sørdiskvalifisert
Henning RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Christian BøenKristiansand OKikke startet
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSKikke startet

H 50-

4 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar MyhreKristiansand OK21.125.11
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Tony HalsallOtra ILdiskvalifisert
Kyrre EllefsenOK Sørdiskvalifisert

H 60-

4 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK22.145.26
2Dagfinn HaarrOddersjaa SSK25.09+2.556.09
3Stein CowardOK Sør27.48+5.346.48
4Øyvind TorgersenKristiansand OK31.21+9.077.41
5Sigmund BergKristiansand OK34.56+12.428.33
6Robert CowardOK Sør36.13+13.598.52
7Bjørn A FriestadKristiansand OK44.13+21.5910.50
Øivind SæbøKristiansand OKdiskvalifisert
Terje WoldOK Sørdiskvalifisert
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
Arild BjørkenesMarnadal ILdiskvalifisert
Per W. TorgersenOddersjaa SSKikke startet

H-16N

1 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Adam Olai DalandKristiansand OK8.007.16
0Kasper HottKristiansand OK24.4422.29
0Audun KalsåsKristiansand OK16.0714.39
0Erlend Sælid NesKristiansand OK26.4824.21
0Håvard RepstadKristiansand OK11.2910.26
0Henrik Storbukås DaleKristiansand OK19.0317.19
0Isak KvarstenKristiansand OK15.0213.39
0Marius Skeie-LangenesKristiansand OK7.577.13
0Ole berge AasenKristiansand OK22.3020.27
0Fredrik Skeie-LangenesKristiansand OK22.2120.19
0Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK12.5211.41
0Reinert SødalKristiansand OK10.349.36
0Johan Andreas HolmeKristiansand OK26.4924.22
0Fabian JohannessenKristiansand OK8.077.22
0Oliver FuglestadKristiansand OK15.2013.56
0Edvald KalsåsKristiansand OK22.0720.06
0Tobias TøråKristiansand OK42.2538.33

H 70-

4 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne MoyOK Sør53.5913.13
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

H-bedr

4 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorbjørn VærpPoint Taken19.064.40
2Harald EikNikkelverket BIL20.33+1.275.02
Rune SkogerbøIL Vindbjartdiskvalifisert
Bjarne FærestrandBroadnetdiskvalifisert
Reidar SæstadDnB NORdiskvalifisert
Jack BjørnsenLøplabbetdiskvalifisert

D-16N

1 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emmeline Eriksen EikKristiansand OK14.2313.04
0Oline Myhre VikOddersjaa SSK16.1314.44
0Sanna KalsåsKristiansand OK26.0923.46
0Liv JohannessenKristiansand OK20.0718.17
0Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OK17.1015.36
0Thea TøråKristiansand OK20.4918.55
0Othilie SødalKristiansand OK17.1315.39
0Kristine LundemoenKristiansand OK17.5716.19
0Adeline SlettebøeKristiansand OK16.4515.13

D12

4 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK35.218.39

D17N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri Rygh JevndahlOddersjaa SSK11.3710.33

D-bedr

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL23.155.41
Adriana EikKristiansand OKdiskvalifisert

Fullført over17 løype 1

4 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Heidi Fidje AndersenOK Sørfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor