Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 4 dager! (var først til å svare)

D 15-16

1 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK24.4512.57
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK25.25+0.4013.18

D 17-

1 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK21.1211.05
2Silje BøenKristiansand OK25.48+4.3613.30
3Kristin MestadTorridal IL29.03+7.5115.12
4Gro BørteKristiansand OK35.29+14.1718.34
5Ditte FinkasNOTEAM40.28+19.1621.11
6Elke SchuttKristiansand OK49.40+28.2826.00
7Boyan YuanKristiansand OK1.25.10+1.03.5844.35
Inger Johanne ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Julie ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Benedicte BeckmannKristiansand OKdiskvalifisert
Linn Carina DalandKristiansand OKikke startet
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKikke startet

D 50-

1 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK26.1713.45
2Gro EideOK Sør29.29+3.1215.26
3Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK37.06+10.4919.25
4Inger Aurebekk UdøTorridal IL39.04+12.4720.27
Anne Marie EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Unni MyhreOddersjaa SSKikke startet

D 60-

1 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK31.5216.41
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK32.55+1.0317.14
3Solveig SchouOK Sør47.03+15.1124.38
Siri BjorvandBirkenes ILdiskvalifisert

D 70-

1 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten SalthaugKristiansand OK43.1622.39
2Gudveig JørundlandOK Sør54.29+11.1328.31

H 13-14

1 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob JohannessenKristiansand OK37.1019.27
2Ulrik McFadzeanKristiansand OK40.54+3.4421.24

H 15-16

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK15.057.53

H 17-

1 910 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK13.116.54
2Christian BøenKristiansand OK14.08+0.577.23
3Eirik Heddeland MartensKristiansand OK15.45+2.348.14
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK17.31+4.209.10
5Petter Marki ErichsenKristiansand OK17.32+4.219.10
6Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK18.49+5.389.51
7Erlend Odd BergeKristiansand OK20.33+7.2210.45
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK20.45+7.3410.51
9Kristian PyttenKristiansand OK21.12+8.0111.05
10Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK21.24+8.1311.12
11Guttorm Strande SyrristRingerike OL21.28+8.1711.14
12Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn21.36+8.2511.18
13Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK21.48+8.3711.24
14Fred-Arne SivertsenKristiansand OK22.21+9.1011.42
15Geir KristiansenKristiansand OK22.33+9.2211.48
16Jan Petter JohannessenIL Høvdingen22.58+9.4712.01
17Øyvind MikkelsenKristiansand OK24.02+10.5112.34
18Jon Terje EkelandOddersjaa SSK24.48+11.3712.59
19Morten CowardOK Sør25.48+12.3713.30
20Kjell Arne HålandOK Sør26.49+13.3814.02
21Ståle MyhreOddersjaa SSK27.17+14.0614.17
Ove Morten RøiselandKristiansand OKdiskvalifisert
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Tor ChristiansenKristiansand OKikke startet
John RundeKristiansand OKikke startet
Einar EkelandOddersjaa SSKikke startet
Steinar SundeSøgne og Songdalen OKikke startet
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet

H 50-

1 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn HøllelandFana IL19.0810.01
2Roar MyhreKristiansand OK25.07+5.5913.09
3Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK27.10+8.0214.13
4Jan EideOK Sør32.58+13.5017.15
Kyrre EllefsenOK Sørdiskvalifisert

H 60-

1 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind SæbøKristiansand OK21.2111.10
2Jan BlandkjennKristiansand OK21.40+0.1911.20
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK22.52+1.3111.58
4Arild BjørkenesMarnadal IL26.46+5.2514.00
5Stein CowardOK Sør26.53+5.3214.04
6Per LarsenKristiansand OK29.22+8.0115.22
7Robert CowardOK Sør34.35+13.1418.06
8Sigmund BergKristiansand OK36.02+14.4118.51
9Bjørn A FriestadKristiansand OK42.17+20.5622.08
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-16N

1 380 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Audun KalsåsKristiansand OK26.3619.16
0Hans KalsåsKristiansand OK24.3817.51
0Jesper  Stave JohannessenKristiansand OK26.4419.22
0Kristian ThortveitKristiansand OK27.0919.40
0Oliver Waldeland FuglestadKristiansand OK26.5019.26
0Fredrik Skeie-LangenesKristiansand OK20.5315.07
0Marius Skeie-LangenesKristiansand OK14.3210.31
0Fabian JohannessenKristiansand OK13.479.59
0Adam Olai DalandKristiansand OK14.4010.37
0Ole berge AasenKristiansand OK21.3215.36
0Edvald KalsåsKristiansand OK20.2514.47
0Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK15.2111.07

H 70-

1 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK27.5014.34
2Magne MoyOK Sør36.37+8.4719.10
3Sigmund SalthaugKristiansand OK39.21+11.3120.36
4Einar JørundlandOK Sør42.25+14.3522.12
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen44.40+16.5023.23
6Bjørn A. SchouOK Sør55.15+27.2528.55
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H12

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars KostølKristiansand OK32.2316.57

H-bedr

1 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenKristiansand OK19.2810.11
2Oluf BøckmanNikkelverket BIL20.37+1.0910.47
3Bjarne FærestrandBroadnet22.06+2.3811.34
4Reidar SæstadDnB NOR27.44+8.1614.31
Thorbjørn VærpPoint Takendiskvalifisert

D-16N

1 380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Oline Myhre VikOddersjaa SSK25.1518.17
0Liv JohannessenKristiansand OK36.1126.13
0Adeline SlettebøeKristiansand OK18.3113.25
0Kristine LundemoenKristiansand OK18.2913.23
0Sanna KalsåsKristiansand OK24.3217.46
Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OKikke startet

D12

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK36.3719.10

D17N

1 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HitreskogKristiansand OK30.5122.21

D-bedr

1 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL21.5411.27
Adriana EikNikkelverket BILdiskvalifisert

Fullført over17 løype 1

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger SkjæveslandIF Traumafullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor