Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Vindbjart
Dato: tirsdag 15 mai 2018

N

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren BjørkIL Vindbjart1.12.5545.34
0Oda GaustadIL Vindbjart1.13.2645.53
0Sondre KaaseIL Vindbjart22.3814.08
0Vetle KaaseIL Vindbjart33.1820.48
0Bjørnar Omdal StølenIL Vindbjart26.4616.43
0Håvard Omdal StølenIL Vindbjart26.4616.43

C

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tine GautestadIL Vindbjart36.3314.37
2Camilla  NygaardIL Vindbjart39.24+2.5115.45
3Eirik HodnemyrIL Vindbjart39.43+3.1015.53
4Knut Inge LarsenIL Vindbjart40.49+4.1616.19
5Thea NygaardIL Vindbjart40.53+4.2016.21
6Johnny TveitIL Vindbjart42.08+5.3516.51
7Ole Kristian Omdal TharaldsenIL Vindbjart44.37+8.0417.50
8Arild TelstøIL Vindbjart45.31+8.5818.12
9Gunnar EikelandIL Vindbjart47.19+10.4618.55
10Gudveig JørundlandOK Sør59.40+23.0723.52
11Tor SkomedalIL Vindbjart1.07.40+31.0727.04

A-kort

2 900 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK30.3110.31
2Trygve LølandBirkenes IL33.22+2.5111.30
3Mette MestadTorridal IL33.54+3.2311.41
4Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK36.47+6.1612.41
5Torkild EivindsonIL Vindbjart36.53+6.2212.43
6Bente MestadTorridal IL37.18+6.4712.51
7Torunn Omdal StølenIL Vindbjart37.53+7.2213.03
8Siri BjorvandBirkenes IL38.54+8.2313.24
9Terje MyklandIL Vindbjart40.06+9.3513.49
10Bjørn StormoenBirkenes IL40.47+10.1614.03
11Øyvin SimonsenIL Imås42.26+11.5514.37
12Ove KjetsåOtra IL45.06+14.3515.33
13Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK45.19+14.4815.37
14Fredrik OrdingIL Høvdingen46.07+15.3615.54
15Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK46.17+15.4615.57
16Tony HalsallOtra IL47.06+16.3516.14
17Ingvild MulenKristiansand OK47.11+16.4016.16
18Siri ØkstadOddersjaa SSK48.09+17.3816.36
19Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK52.40+22.0918.09
20Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.10.35+40.0424.20
21Jon BjørgumIL Vindbjart1.17.35+47.0426.45
22Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK1.51.46+1.21.1538.32
Eiliv Bjarne LønningenOtra ILdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

A-lang

4 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK25.286.12
2Marius PyttenKristiansand OK28.30+3.026.57
3Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK31.06+5.387.35
4Marianne AndersenKristiansand OK31.08+5.407.35
5Jostein MoeTorridal IL33.37+8.098.11
6Brage TakleKristiansand OK36.05+10.378.48
7David RundeKristiansand OK36.22+10.548.52
8Halvor VassbøIL Vindbjart38.38+13.109.25
9Dag MoeKristiansand OK40.38+15.109.54
10Trygve Børte NomelandKristiansand OK41.05+15.3710.01
11Jan BlandkjennKristiansand OK42.18+16.5010.19
12Sigurd Svaland AasBirkenes IL42.46+17.1810.25
13Arild IsaksenIL Vindbjart44.01+18.3310.44
14Stein-Erik ScheieOK Sør44.05+18.3710.45
15Steinar AasBirkenes IL44.17+18.4910.48
16Vetle LynnebakkenKristiansand OK44.38+19.1010.53
17Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK49.09+23.4111.59
18Jonny BeråsIL Vindbjart49.23+23.5512.02
19Svein WigemyrOddersjaa SSK49.52+24.2412.09
20Per W. TorgersenOddersjaa SSK50.57+25.2912.25
21Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51.24+25.5612.32
22Gro BørteKristiansand OK1.01.59+36.3115.07
23Birger SørlieIL Vindbjart1.07.07+41.3916.22
24Kate NordhagenIL Vindbjart1.14.39+49.1118.12
24Laila RustadIL Vindbjart1.14.39+49.1118.12
Øivind SæbøKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor