Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Siri BjorvandD 60- (3)24.55+0.519.58

DnB NOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Reidar SæstadH-bedr (6)23.43+4.119.29

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Amalie WedegeD 17- (11)30.54+11.1212.21

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håvard WedegeH 17- (27)13.075.14

IL Høvdingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audun KjøstvedtH 70- (7)32.04+6.1612.49

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenD 70- (6)26.1610.30
2Jan Petter LaugenH 70- (7)28.48+3.0011.31

Kristiansand OK

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johan Andreas HolmeH-16N (16)19.5311.17
0Fabian JohannessenH-16N (16)12.006.49
0Ulrik McFadzeanH-16N (16)14.558.28
0Erlend Solid NesH-16N (16)20.0211.22
0Emmeline Eik EriksenD-16N (7)23.5413.34
0Ingrid Helland FrøysnesD-16N (7)28.1316.01
0Sanna KalsåsD-16N (7)28.1916.05
0Othilie SødalD-16N (7)14.578.29
0Oliver FuglestadH-16N (16)20.2211.34
0Kasper HottH-16N (16)12.176.58
0Liv JohannessenD-16N (7)31.2417.50
0Eivind Irgens KuhnleH-16N (16)12.046.51
0Aksel KvarstenH-16N (16)16.439.29
0Adam Olai DalandH-16N (16)13.537.53
0Adeline SlettebøeD-16N (7)19.3511.07
0Reinert SødalH-16N (16)15.268.46
0Isak KvarstenH-16N (16)16.519.34
0Marius Skeie-LangenesH-16N (16)13.427.47
0Kristine LundemoenD-16N (7)20.1711.31
0Kristian ThortveitH-16N (16)20.3011.38
0Edvald KalsåsH-16N (16)16.549.36
1Brage TakleH 15-16 (1)15.096.03
1Jan BlandkjennH 60- (15)19.367.50
1Ragnhild HaldD 50- (5)23.189.19
2Tina BoothD 15-16 (2)25.03+3.3910.01
2Adriana EikD-bedr (2)43.30+22.0817.24
2Christian BøenH 17- (27)14.02+0.555.36
2Christiane Ruud BøckmanD 17- (11)21.02+1.208.24
2Harald VingerhagenH 50- (3)22.22+0.158.56
3Øivind SæbøH 60- (15)21.05+1.298.26
3Kristian PyttenH 17- (27)14.32+1.255.48
3Silje BøenD 17- (11)22.44+3.029.05
4Håvar Birkeland StormoenH 17- (27)14.53+1.465.57
4Benedicte BeckmannD 17- (11)22.59+3.179.11
4Øyvind TorgersenH 60- (15)21.11+1.358.28
4Kirsten SalthaugD 70- (6)43.37+17.2117.26
4Hildegunn R. BøckmanD 50- (5)30.58+7.4012.23
4Sigmund SalthaugH 70- (7)36.10+10.2214.28
5Julie ChristiansenD 17- (11)24.55+5.139.58
5Eirik Heddeland MartensH 17- (27)14.54+1.475.57
5Harald EikH-bedr (6)28.30+8.5811.24
5Kristen RibeH 60- (15)21.57+2.218.46
5Anne Karin RibeD 50- (5)37.09+13.5114.51
6Gro BørteD 17- (11)25.00+5.1810.00
6David RundeH 17- (27)15.53+2.466.21
7Simon Beckmann KristiansenH 17- (27)16.23+3.166.33
7Målfrid KonstD 17- (11)25.06+5.2410.02
8Linn Carina DalandD 17- (11)25.40+5.5810.16
9Stig DalsørenH 17- (27)16.32+3.256.36
10Vetle Elias LynnebakkenH 17- (27)17.37+4.307.02
11Elke SchuttD 17- (11)39.25+19.4315.46
11Bjørn A FriestadH 60- (15)32.56+13.2013.10
11Fred-Arne SivertsenH 17- (27)17.54+4.477.09
12Sigmund BergH 60- (15)34.55+15.1913.58
14John RundeH 17- (27)19.06+5.597.38
15Erlend Odd BergeH 17- (27)19.08+6.017.39
18Odd Kristian Hagen MyreH 17- (27)20.24+7.178.09
21Geir KristiansenH 17- (27)21.36+8.298.38
Bent Aaris Willam ThistedH-16N (16)diskvalifisert
Trygve Børte NomelandH 17- (27)diskvalifisert
Ulrik ThistedH-bedr (6)diskvalifisert
Leif Otto TorjusenH 60- (15)diskvalifisert
Marius AurebekkH 17- (27)diskvalifisert
Grete HitreskogD17Nikke startet
Thea TøråD-16N (7)ikke startet
Per LarsenH 60- (15)ikke startet
Boyan YuanFullført over17 løype 1 ikke startet

Løplabbet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jack BjørnsenH-bedr (6)21.05+1.338.26

Marnadal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Arild BjørkenesH 60- (15)diskvalifisert

Nikkelverket BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christina WhiteD-bedr (2)21.228.32
1Oluf BøckmanH-bedr (6)19.327.48
Øivind StenstadH-bedr (6)ikke startet

Oddersjaa SSK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadD 60- (3)24.049.37
2Unni MyhreD 50- (5)26.45+3.2710.42
2Per W. TorgersenH 60- (15)20.14+0.388.05
3Brit Ingeborg DanielsenD 60- (3)30.01+5.5712.00
8Erik HodneH 60- (15)25.58+6.2210.23
8Ole Gunnar Lund JensenH 17- (27)16.28+3.216.35
9Dagfinn HaarrH 60- (15)26.53+7.1710.45
17Jon Terje EkelandH 17- (27)20.12+7.058.04
Frank Glad BalchenH 70- (7)ikke startet

OK Sør

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kyrre EllefsenH 50- (3)22.078.50
2Gudveig JørundlandD 70- (6)36.41+10.2514.40
5Magne MoyH 70- (7)36.14+10.2614.29
6Einar JørundlandH 70- (7)36.31+10.4314.36
7Stein CowardH 60- (15)24.30+4.549.48
10Terje WoldH 60- (15)30.05+10.2912.02
13Stein-Erik ScheieH 17- (27)19.02+5.557.36
16Morten CowardH 17- (27)19.56+6.497.58
22Kjell Arne HålandH 17- (27)21.50+8.438.44
Robert CowardH 60- (15)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Henning RasmussenH 17- (27)20.51+7.448.20

Point Taken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Thorbjørn VærpH-bedr (6)21.37+2.058.38

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Guttorm Strande SyrristH 17- (27)18.25+5.187.22

Søgne og Songdalen OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteD 15-16 (2)21.248.33
1Selma WhiteD12 (1)45.5718.22
1Irene Beate Øhrn ArnevikD 17- (11)19.427.52
1Tore BerntsenH 70- (7)25.4810.19
3Signe HeivollD 70- (6)38.00+11.4415.12
3Aksel SlettebøeH 50- (3)23.04+0.579.13
6Else-Margrethe BredlandD 70- (6)1.01.25+35.0924.34
6Reidar HeivollH 60- (15)22.26+2.508.58
7Floke BredlandH 70- (7)1.01.25+35.3724.34
23Svein Erik WiigH 17- (27)23.23+10.169.21
24Ove Morten RøislandH 17- (27)23.41+10.349.28
25Steinar SundeH 17- (27)30.53+17.4612.21

Søllerød OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ellen ThistedD 70- (6)49.02+22.4619.36

Torridal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Dag Jørgen MoeH-16N (16)23.1913.14
3Ingunn GåsværD 50- (5)29.17+5.5911.42
10Else MoeD 17- (11)31.41+11.5912.40
20Knut AurebekkH 17- (27)21.30+8.238.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor