Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 7 mai 2019

D 15-16

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK21.248.33
2Tina BoothKristiansand OK25.03+3.3910.01

D 17-

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK19.427.52
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK21.02+1.208.24
3Silje BøenKristiansand OK22.44+3.029.05
4Benedicte BeckmannKristiansand OK22.59+3.179.11
5Julie ChristiansenKristiansand OK24.55+5.139.58
6Gro BørteKristiansand OK25.00+5.1810.00
7Målfrid KonstKristiansand OK25.06+5.2410.02
8Linn Carina DalandKristiansand OK25.40+5.5810.16
9Amalie WedegeFlosta IL30.54+11.1212.21
10Else MoeTorridal IL31.41+11.5912.40
11Elke SchuttKristiansand OK39.25+19.4315.46

D 50-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK23.189.19
2Unni MyhreOddersjaa SSK26.45+3.2710.42
3Ingunn GåsværTorridal IL29.17+5.5911.42
4Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK30.58+7.4012.23
5Anne Karin RibeKristiansand OK37.09+13.5114.51

D 60-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK24.049.37
2Siri BjorvandBirkenes IL24.55+0.519.58
3Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK30.01+5.5712.00

D 70-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås26.1610.30
2Gudveig JørundlandOK Sør36.41+10.2514.40
3Signe HeivollSøgne og Songdalen OK38.00+11.4415.12
4Kirsten SalthaugKristiansand OK43.37+17.2117.26
5Ellen ThistedSøllerød OK49.02+22.4619.36
6Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.01.25+35.0924.34

H 15-16

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK15.096.03

H 17-

2 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard WedegeFredrikstad SK13.075.14
2Christian BøenKristiansand OK14.02+0.555.36
3Kristian PyttenKristiansand OK14.32+1.255.48
4Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK14.53+1.465.57
5Eirik Heddeland MartensKristiansand OK14.54+1.475.57
6David RundeKristiansand OK15.53+2.466.21
7Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK16.23+3.166.33
8Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK16.28+3.216.35
9Stig DalsørenKristiansand OK16.32+3.256.36
10Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK17.37+4.307.02
11Fred-Arne SivertsenKristiansand OK17.54+4.477.09
12Guttorm Strande SyrristRingerike OL18.25+5.187.22
13Stein-Erik ScheieOK Sør19.02+5.557.36
14John RundeKristiansand OK19.06+5.597.38
15Erlend Odd BergeKristiansand OK19.08+6.017.39
16Morten CowardOK Sør19.56+6.497.58
17Jon Terje EkelandOddersjaa SSK20.12+7.058.04
18Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK20.24+7.178.09
19Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn20.51+7.448.20
20Knut AurebekkTorridal IL21.30+8.238.36
21Geir KristiansenKristiansand OK21.36+8.298.38
22Kjell Arne HålandOK Sør21.50+8.438.44
23Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK23.23+10.169.21
24Ove Morten RøislandSøgne og Songdalen OK23.41+10.349.28
25Steinar SundeSøgne og Songdalen OK30.53+17.4612.21
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kyrre EllefsenOK Sør22.078.50
2Harald VingerhagenKristiansand OK22.22+0.158.56
3Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK23.04+0.579.13

H 60-

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK19.367.50
2Per W. TorgersenOddersjaa SSK20.14+0.388.05
3Øivind SæbøKristiansand OK21.05+1.298.26
4Øyvind TorgersenKristiansand OK21.11+1.358.28
5Kristen RibeKristiansand OK21.57+2.218.46
6Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK22.26+2.508.58
7Stein CowardOK Sør24.30+4.549.48
8Erik HodneOddersjaa SSK25.58+6.2210.23
9Dagfinn HaarrOddersjaa SSK26.53+7.1710.45
10Terje WoldOK Sør30.05+10.2912.02
11Bjørn A FriestadKristiansand OK32.56+13.2013.10
12Sigmund BergKristiansand OK34.55+15.1913.58
Arild BjørkenesMarnadal ILdiskvalifisert
Leif Otto TorjusenKristiansand OKdiskvalifisert
Robert CowardOK Sørdiskvalifisert
Per LarsenKristiansand OKikke startet

H-16N

1 760 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johan Andreas HolmeKristiansand OK19.5311.17
0Fabian JohannessenKristiansand OK12.006.49
0Ulrik McFadzeanKristiansand OK14.558.28
0Dag Jørgen MoeTorridal IL23.1913.14
0Erlend Solid NesKristiansand OK20.0211.22
0Oliver FuglestadKristiansand OK20.2211.34
0Kasper HottKristiansand OK12.176.58
0Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK12.046.51
0Aksel KvarstenKristiansand OK16.439.29
0Adam Olai DalandKristiansand OK13.537.53
0Reinert SødalKristiansand OK15.268.46
0Isak KvarstenKristiansand OK16.519.34
0Marius Skeie-LangenesKristiansand OK13.427.47
0Kristian ThortveitKristiansand OK20.3011.38
0Edvald KalsåsKristiansand OK16.549.36
Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OKdiskvalifisert

H 70-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK25.4810.19
2Jan Petter LaugenIL Imås28.48+3.0011.31
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen32.04+6.1612.49
4Sigmund SalthaugKristiansand OK36.10+10.2214.28
5Magne MoyOK Sør36.14+10.2614.29
6Einar JørundlandOK Sør36.31+10.4314.36
7Floke BredlandSøgne og Songdalen OK1.01.25+35.3724.34
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKikke startet

H-bedr

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL19.327.48
2Jack BjørnsenLøplabbet21.05+1.338.26
3Thorbjørn VærpPoint Taken21.37+2.058.38
4Reidar SæstadDnB NOR23.43+4.119.29
5Harald EikKristiansand OK28.30+8.5811.24
Ulrik ThistedKristiansand OKdiskvalifisert
Øivind StenstadNikkelverket BILikke startet

D-16N

1 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emmeline Eik EriksenKristiansand OK23.5413.34
0Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OK28.1316.01
0Sanna KalsåsKristiansand OK28.1916.05
0Othilie SødalKristiansand OK14.578.29
0Liv JohannessenKristiansand OK31.2417.50
0Adeline SlettebøeKristiansand OK19.3511.07
0Kristine LundemoenKristiansand OK20.1711.31
Thea TøråKristiansand OKikke startet

D12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK45.5718.22

D17N

1 760 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Grete HitreskogKristiansand OKikke startet

D-bedr

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL21.228.32
2Adriana EikKristiansand OK43.30+22.0817.24

Fullført over17 løype 1

2 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Boyan YuanKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor