Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 8 mai 2018

D 13-14

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK26.2110.58
Tina BoothKristiansand OKdiskvalifisert

D 15-16

2 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK27.3911.28

D 17-

2 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrOddersjaa SSK17.187.08
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK22.48+5.309.25
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK24.05+6.479.57
4Hege Hennig LundeOK Sør25.49+8.3110.40
5Silje BøenKristiansand OK25.58+8.4010.43
6Ane RibeSøgne og Songdalen OK30.22+13.0412.32
7Linn  Carina DalandKristiansand OK36.26+19.0815.03
8Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK57.17+39.5923.40

D 50-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni MyhreOddersjaa SSK26.0810.53
2Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen42.09+16.0117.33
Anne Karin RibeKristiansand OKikke startet

D 60-

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK30.3312.46
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK44.44+14.1118.43
Elin Glad BalchenOddersjaa SSKikke startet

D 70-

1 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK34.4027.17

H 13-14

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle BergKristiansand OK36.1815.11
2Jonas KvammeKristiansand OK36.27+0.0915.15
3Tobias KvarsnesKristiansand OK36.34+0.1615.17

H 15-16

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK18.267.40
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK20.22+1.568.29
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK21.36+3.109.00
4Erlend Odd BergeKristiansand OK22.59+4.339.34
5Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK28.04+9.3811.41
6Martin HaugenKristiansand OK43.04+24.3817.56

H 17-

2 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein MoeTorridal IL15.526.33
2Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK16.56+1.046.59
3David RundeKristiansand OK17.05+1.137.03
4Vegard DanielsenKristiansand OK17.40+1.487.18
5Marius AurebekkKristiansand OK19.47+3.558.10
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK20.10+4.188.20
7Stein-Erik ScheieOK Sør22.02+6.109.06
7Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK22.02+6.109.06
9Svein SundeSøgne og Songdalen OK22.30+6.389.17
10Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK22.50+6.589.26
11Morten CowardOK Sør23.15+7.239.36
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK24.38+8.4610.10
13Nils Arne JohannessenKristiansand OK25.22+9.3010.28
14Odd-Anton HermansenKristiansand OK25.44+9.5210.38
15Espen Coward RefsnesOK Sør29.31+13.3912.11
16Magnus Frestad NygaardViaNova BIL30.47+14.5512.43
Petter JohannessenIL Høvdingenikke startet
Bart VergeylenKristiansand OKikke startet

H 50-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK22.109.14
2Jan BlandkjennKristiansand OK22.26+0.169.20
3Harald VingerhagenKristiansand OK22.41+0.319.27
4Knut AurebekkTorridal IL23.00+0.509.35
5Tore SundtjønnÅrvoll IL26.10+4.0010.54
6Robert CowardOK Sør36.40+14.3015.16
Lars Peder VaajeMarnardal ILikke startet

H 60-

2 410 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK23.029.33
2Kristen RibeKristiansand OK24.01+0.599.57
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK24.31+1.2910.10
4Øyvind TorgersenKristiansand OK31.38+8.3613.07
5Leif Otto TorjusenKristiansand OK33.45+10.4314.00
6Terje WoldOK Sør39.21+16.1916.19
7Per LarsenKristiansand OK40.14+17.1216.41
8Sigmund BegrKristiansand OK41.49+18.4717.21
9Erik HodneOddersjaa SSK42.47+19.4517.45
10Sigmund SalthaugKristiansand OK46.40+23.3819.21
11Terje UlebergOK Sør49.44+26.4220.38
Dag MoeKristiansand OKdiskvalifisert
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Jostein KorsvikOK Sørdiskvalifisert
Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert
Magne MoyOK Sørikke startet

H-16N

1 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage BjorvandOddersjaa SSK7.437.16
2Lars KostølKristiansand OK17.13+9.3016.14
Dag Jørgen MoeTorridal ILdiskvalifisert

H 70-

1 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen22.2017.35
2Bjørn A. SchouOK Sør24.15+1.5519.05
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H12

1 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob JohannessenKristiansand OK27.5321.57
2Fredrik IglebækOK Sør39.58+12.0531.28
Vebjørn BergKristiansand OKikke startet

H-bedr

2 410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne FærestrandBroadnet22.319.20
2Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL24.27+1.5610.08
3Harald EikNikkelverket BIL25.25+2.5410.32
4Thorbjørn VærpPoint Taken26.47+4.1611.06
5Reidar SæstadDnB NOR33.23+10.5213.51

D-16N

1 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adeline SlettebøeKristiansand OK17.4816.47

D17N

1 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HitreskogKristiansand OK22.4921.31

D-bedr

2 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL23.579.56
Adriana EikNikkelverket BILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor