Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / IL Imås / Vest-Agder
Dato: lørdag 5 mai 2018

N-åpen

1 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Dag Jørgen MoeTorridal IL33.57+-11.2120.42
0Erik Broers DamsgaardHisøy OK45.1827.37
Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Tobias TøråKristiansand OKikke startet

D -10

1 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK39.3624.08
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK42.2825.53
Julia Broers DamsgaardHisøy OK42.2525.51
Maline DuusIK Grane Arendal Orientering49.0229.53
Thea TøråKristiansand OK49.0229.53

D 11-12

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK36.5022.19
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D 13-14

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering34.2114.56
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK39.51+5.3017.19
3Tina BoothKristiansand OK1.13.11+38.5031.49
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo ILikke startet

D 13-16C

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse39.5624.12

D 15-16

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Sofie HjortlandLarvik OK53.3922.21
2Johanne TerjesenØyestad IF allianse1.29.58+36.1937.29

D 17-B

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse43.2018.50
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK46.57+3.3720.24
3Adriana EikKristiansand OK1.44.38+1.01.1845.29

D 17-C

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else MoeTorridal IL34.3720.58
Anna WidziszNOTEAMikke startet
Siri CowardOK Sørikke startet

D 17-20

3 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Hoel JomaasFossum IF51.0616.01
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK56.05+4.5917.34
3Inga Vestøl StødleKristiansand OK1.09.23+18.1721.45

D 21-

3 710 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK35.589.41
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45.55+9.5712.22
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK53.34+17.3614.26
4Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.00.43+24.4516.21
5Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering1.06.30+30.3217.55
6Linn Carina DalandKristiansand OK1.12.07+36.0919.26

D 45-

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri Thortveit MyhreKristiansand OK53.1716.42
2Sigrun NygårdAsker Skiklubb1.53.55+1.00.3835.42
Mari Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert

D 65-

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.12.4230.17
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.13.15+0.3330.31
3Ingeborg BøbelIL Imås1.22.47+10.0534.29
4Vigdis AndersenEiker OL1.45.25+32.4343.55
Anne Karin StigemoIL Imåsdiskvalifisert
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLikke startet

H -10

1 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Andreas Daland RandgaardIL Imås48.0329.17
0Johan Fransis EskiltHisøy OK38.02+-10.0123.11
0Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb25.23+-22.4015.28
Haakon Kristen Daland RaudgaardIL Imåsdiskvalifisert

H 11-12

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jørgen FlatenVegårshei ILdiskvalifisert

H 13-14

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK29.2012.45
2Benjamin GjoneSandefjord OK33.15+3.5514.27
3Gabriel GjoneSandefjord OK39.40+10.2017.14
4Theodor BjørkSandefjord OK44.53+15.3319.30
5Henrik Andreas TømtIL Imås47.25+18.0520.36
6Fredrik PyttenKristiansand OK56.16+26.5624.27

H 13-16C

1 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Simen ØveråsIL Imåsdiskvalifisert
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H 15-16

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK39.2212.20
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK53.34+14.1216.47
3Iver RingheimLarvik OK1.03.25+24.0319.52
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1.04.47+25.2520.18

H 17-A kort

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering58.1218.14
2Paul Christian JensenBirkenes IL1.02.57+4.4519.44
3Einar EskiltHisøy OK1.03.27+5.1519.53
Kenneth ÅnonsenØyestad IF alliansediskvalifisert

H 17-B

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tony HalsallOtra IL42.2918.28
2Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse45.18+2.4919.41
3Sander ØveråsIL Imås1.11.27+28.5831.03
Helge EspelandNOTEAMdiskvalifisert

H 17-20

3 710 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK38.3910.25
2Anders VestølVegårshei IL39.18+0.3910.35
3Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL41.01+2.2211.03
4Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK42.45+4.0611.31
5Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK54.41+16.0214.44
6Even FossumIK Grane Arendal Orientering1.01.57+23.1816.41
John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKikke startet

H 21-

4 410 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering38.208.41
2Holger HottKristiansand OK41.30+3.109.24
3Vegard DanielsenKristiansand OK42.43+4.239.41
4Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK42.59+4.399.44
5Marius AurebekkKristiansand OK43.13+4.539.47
6Jostein MoeTorridal IL46.10+7.5010.28
7Petter Marki ErichsenKristiansand OK46.20+8.0010.30
8Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK46.50+8.3010.37
9Per Olav NærestadIF Trauma49.38+11.1811.15
10Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK56.03+17.4312.42
11Per Ivar VaajeMarnardal IL1.06.51+28.3115.09
12Stein-Erik ScheieOK Sør1.06.57+28.3715.10
13Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.15.18+36.5817.04
Magnus Gautefall NicolaisenIL Imåsdiskvalifisert
Glenn Ager-WickKristiansand OKdiskvalifisert
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OKdiskvalifisert
Kjell Arne HålandOK Sørikke startet
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILikke startet
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet

H 35-

3 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OK1.06.5918.03

H 45-

3 710 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads Henrik SandnesHope IL43.1811.40
2Bjørn Idar SætranIF Trauma46.47+3.2912.36
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK50.40+7.2213.39
4Ulrik ThistedKristiansand OK51.50+8.3213.58
5Ernst PyttenKristiansand OK52.50+9.3214.14
6Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK53.44+10.2614.29
7Arild FlatenVegårshei IL56.18+13.0015.10
8Thorbjørn VærpKristiansand OK58.51+15.3315.51
9Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.02.57+19.3916.58
10Roar MyhreKristiansand OK1.03.52+20.3417.12
11Harald EikKristiansand OK1.04.00+20.4217.15
12Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1.05.24+22.0617.37
13Ove KjetsåOtra IL1.51.06+1.07.4829.56
Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert
Per Torstein TerjesenØyestad IF alliansediskvalifisert
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKikke startet

H 55-

3 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK44.3713.59
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK48.02+3.2515.03
3Lars Peder VaajeMarnardal IL49.55+5.1815.38
4Tore Voss FagervoldBærums Skiklub50.47+6.1015.55
5Morten HulløenKristiansand OK53.54+9.1716.53
6Jan BlandkjennKristiansand OK54.43+10.0617.09
Dag MoeKristiansand OKdiskvalifisert

H 65-

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SandåkerIL Imås34.3414.24
2Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering37.35+3.0115.39
3Øyvin SimonsenIL Imås44.09+9.3518.23
4Widar Taxth LølandHisøy OK46.41+12.0719.27
5Dagfinn HaarrOddersjaa SSK51.10+16.3621.19
6Magne MoyOK Sør58.31+23.5724.22
7Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.00.15+25.4125.06
8Erling LauvrakIL Imås1.04.08+29.3426.43
9Øystein AndersenEiker OL1.04.30+29.5626.52
Floke VedlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Stein CowardOK Sørikke startet

H 75-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein R. JensenLia IL52.1621.46
2Jan VærpSøgne og Songdalen OK52.33+0.1721.53
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor