Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint Agder O-krets

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint Agder O-krets
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / IK Grane Arendal Orientering / Vest-Agder
Dato: lørdag 22 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 17-20 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 17-20 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linea DalandKristiansand OKfullført
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Julia Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Kris Cotanas HageliaVegårshei ILfullført
Iben HolmstrømHisøy OKfullført
Sigurd HolmstrømHisøy OKfullført
Ingrid MyklandOddersjaa SSKfullført
Simen SørensenIK Grane Arendal Orienteringfullført

N2-åpen 10-16

1 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tiril MoundIL Imås45.1235.02
Tobias TøråKristiansand OKikke startet

C-åpen 10-16

1 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gina HageliaGjerstad IL21.2313.42

C-åpen 17-

1 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen HolmstrømHisøy OK14.039.00

B-åpen 10-16

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Heine J SmedsaasHisøy OK45.2421.37

B-åpen 17-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adriana EikKristiansand OK1.04.2230.39

AK-åpen

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering35.3214.09
2Tony HalsallOtra IL40.11+4.3916.00
3Ove KjetsåOtra IL40.18+4.4616.03

D 9-10

1 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17.3413.37
Andrea Sofie Frivoll-SørensenHisøy OK17.3213.35
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering17.1213.20
Oda Haslekås SolheimIF Trauma23.1117.58

D 11-12

1 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HageliaVegårshei IL22.0714.10
2Eline BerganVegårshei IL23.39+1.3215.09

D 13-14

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK27.5313.16
2Sandra Sofie TømtIL Imås1.02.16+34.2329.39
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D 15-16

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK28.0711.12
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering31.32+3.2512.33
Vilde Haslekås SolheimIF Traumaikke startet

D 17-20

2 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma32.2112.53
2Tuva Krafft MyhrenHisøy OK35.51+3.3014.16
3Julie ChristiansenKristiansand OK38.21+6.0015.16
4Karin SteenIF Trauma52.56+20.3521.05

D 21-

2 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenFredrikstad SK28.229.35
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering32.16+3.5410.54
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK34.37+6.1511.41
4Christina WhiteSøgne og Songdalen OK41.08+12.4613.53
5Marianne HaugeHisøy OK42.58+14.3614.30
6Nora JohansenHisøy OK49.22+21.0016.40

D 35-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege Hennig LundeOK Sør28.5411.30

D 45-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Therese NilsenIL Imåsdiskvalifisert

D 50-

2 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone HirschIF Trauma34.2013.40
2Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse40.36+6.1616.10
3Arnhild U BråtenVegårshei IL41.13+6.5316.25
4Synnøve Emblem HolteGjerstad IL46.57+12.3718.42

D 60-

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK37.4215.01
2Marion Payne BirdGuildford Orienteers43.25+5.4317.17

D 70-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.16.1730.23

H 9-10

1 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Hennig LundeOK Sør18.2814.18
Ånon Haslekås SolheimIF Traumaikke startet

H 13-14

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil NygårdBirkenes IL19.079.06
2Kristian BirkelandBirkenes IL28.27+9.2013.32
3Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL32.30+13.2315.28
4Jørgen FlatenVegårshei IL40.25+21.1819.14
5Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering44.33+25.2621.12
6Oskar HageliaVegårshei IL51.14+32.0724.23
Lars BirkenesBirkenes ILikke startet

H 15-16

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering59.2023.38
Jeremy John AquirreHope ILdiskvalifisert

H 17-20

2 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK23.147.50
2Sivert Nøklegård PihlIK Grane Arendal Orientering26.33+3.198.58
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK30.04+6.5010.09
4Erlend Odd BergeKristiansand OK34.56+11.4211.48
5Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK37.07+13.5312.32
6Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering40.25+17.1113.39
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

2 960 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard WedegeFredrikstad SK22.267.34
2Gaute FriestadNydalens SK22.48+0.227.42
3Viggo MolundIL Imås24.29+2.038.16
4Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK28.16+5.509.32
5Per Olav NærestadIF Trauma30.05+7.3910.09
6Fred-Arne SivertsenKristiansand OK31.23+8.5710.36
7Stein-Erik ScheieOK Sør31.26+9.0010.37
8Terje UrfjellIL Imås32.06+9.4010.50
9Oluf BøckmanKristiansand OK33.53+11.2711.26
10Per Kristian TømtIL Imås36.08+13.4212.12
11Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering41.40+19.1414.04
12Kjell Arne HålandOK Sør42.47+20.2114.27
Jack BjørnsenKristiansand OKdiskvalifisert
Åsulv Birkeland StormoenBirkenes ILdiskvalifisert
Espen BirkenesBirkenes ILikke startet

H 35-

2 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen SolheimIF Trauma34.5011.46
2Jørn BerganVegårshei IL40.16+5.2613.36
3Jakob HageliaVegårshei IL45.55+11.0515.30

H 45-

2 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads Henrik SandnesHope IL33.2511.17
2Arild FlatenVegårshei IL38.44+5.1913.05
3Øyvind HelsørFroland IL38.45+5.2013.05

H 50-

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir BråtenVegårshei IL26.5410.43
2Geir Henrik HirschIF Trauma27.06+0.1210.47
3Harald EikKristiansand OK30.24+3.3012.06
4Svein Roar JonsmyrBirkenes IL32.05+5.1112.46
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

2 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK27.3510.59
2Stein CowardOK Sør30.57+3.2212.19
3Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering31.21+3.4612.29
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK31.32+3.5712.33
5John HansenKristiansand OK32.10+4.3512.48
6Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering52.47+25.1221.01

H 70-

2 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering29.2011.41
2Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering39.44+10.2415.49
3Widar Taxth LølandHisøy OK42.57+13.3717.06
Floke BredelandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 80-

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering44.1617.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor