Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom AAOK & VAOK / Sørløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom AAOK & VAOK / Sørløp
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / OK Sør
Dato: lørdag 4 mai 2019

N-åpen

1 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Helene EskelandOK Sørfullført
Fredrik Hennig LundeOK Sørfullført
Magnus Hennig LundeOK Sørfullført
Hanna JohannessenIL Høvdingenfullført
Mathea JohannessenIL Høvdingenfullført
Sanna KalsåsKristiansand OKfullført
Dag Jørgen MoeTorridal ILfullført

Utvikling N10-20

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK24.4117.37

Utvikling C10-20

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL21.4515.32
0Sandra Sofie TømtIL Imås38.2227.24

D11-12

1 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Astrid Helene VedåIL Expressikke startet

D15-16

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK39.4613.42
2Tuva Krafft MyhrenHisøy OK52.05+12.1917.57

D17-20

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ChristiansenKristiansand OK1.14.2121.52
2Mia HirschIF Trauma1.42.13+27.5230.03
3Karin SteenIF Trauma1.50.54+36.3332.37

D21-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Beate ArnevikSøgne og Songdalen OK46.0511.31
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK51.28+5.2312.52
3Linn Carina DalandKristiansand OK58.34+12.2914.38
4Siri BjorvandBirkenes IL1.12.25+26.2018.06

D35-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine EskelandOK Sør1.31.2426.52
Boyan YuanKristiansand OKdiskvalifisert

D45-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege WangLillomarka OL42.4314.43
2Åse Reidun KregnesKristiansand OK42.48+0.0514.45
3Gro BørteKristiansand OK44.21+1.3815.17
4Tone HirschIF Trauma45.00+2.1715.31
5Målfrid KonstKristiansand OK45.26+2.4315.40
6Benedicte BeckmannKristiansand OK47.33+4.5016.23
7Gro EideOK Sør50.54+8.1117.33

D55-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette MestadTorridal IL40.2514.58
2Bente MestadTorridal IL40.50+0.2515.07
3Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK50.13+9.4818.35

D65-

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås40.0314.50
2Siri ØkstadOddersjaa SSK42.19+2.1615.40
3Anne Karin StigemoIL Imås59.22+19.1921.59
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.02.38+22.3523.11
5Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.09.08+29.0525.36
6Ingeborg BøbelIL Imås1.09.38+29.3525.47

D75-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør1.28.3232.47

H9-10

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Edvald KalsåsKristiansand OK19.2513.52

H11-12

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars BirkenesBirkenes IL16.4912.00

H13-14

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil NygårdBirkenes IL37.0713.44
2Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering43.17+6.1016.01

H15-16

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK26.517.53
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK29.31+2.408.40

H17-20

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL32.198.04
2Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering38.42+6.239.40
3David RundeKristiansand OK39.35+7.169.53
4Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK41.23+9.0410.20
5Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering45.47+13.2811.26
6Erlend Odd BergeKristiansand OK47.18+14.5911.49

H21-

5 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart39.157.41
2Christian BøenKristiansand OK41.12+1.578.04
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK45.35+6.208.56
4Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK56.03+16.4810.59
5Jack BjørnsenKristiansand OK1.01.17+22.0212.00
6Per Kristian TømtIL Imås1.03.21+24.0612.25
7Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.03.57+24.4212.32
8Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.07.44+28.2913.16
9Morten HulløenKristiansand OK1.15.42+36.2714.50
10Kjell Arne HålandOK Sør1.16.25+37.1014.59
11Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn1.19.05+39.5015.30
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKdiskvalifisert
Halvor VassbøIL Vindbjartikke startet
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet
John RundeKristiansand OKikke startet

H35-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorbjørn VærpKristiansand OK52.5513.13
2Knud KalsåsKristiansand OK55.20+2.2513.50
3Espen JohannessenIL Høvdingen1.28.13+35.1822.03

H45-

3 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor ÅmdalKristiansand OK31.539.22
2Dag MoeKristiansand OK35.11+3.1810.20
3Espen BirkenesBirkenes IL36.13+4.2010.39
4Fred-Arne SivertsenKristiansand OK36.30+4.3710.44
5Vidar Georg YdseOK Sør37.23+5.3010.59
6Ole Petter VestølVegårshei IL37.48+5.5511.07
7Øyvind MikkelsenKristiansand OK39.02+7.0911.28
8Dag WangLillomarka OL42.03+10.1012.22
9Trygve LølandBirkenes IL43.36+11.4312.49
10Geir Henrik HirschIF Trauma45.47+13.5413.27
11Helge HodnemyrIL Vindbjart50.08+18.1514.44
12Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse58.34+26.4117.13
13Guttorm NyhusBirkenes IL1.03.16+31.2318.36
14Einar Krafft MyhrenHisøy OK1.15.34+43.4122.13
15Jan EideOK Sør1.21.14+49.2123.53
Dag Magne VedåIL Expressdiskvalifisert

H55-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK32.5011.19
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK36.48+3.5812.41
3Lars Peder VaajeMarnardal IL38.41+5.5113.20
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK41.21+8.3114.15
5Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK44.38+11.4815.23
6Per LarsenKristiansand OK46.53+14.0316.10
Asle KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

H65-

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein CowardOK Sør37.1112.49
2Øyvin SimonsenIL Imås40.30+3.1913.57
3Frank Glad BalchenOddersjaa SSK43.04+5.5314.51
4Widar Taxth LølandHisøy OK43.22+6.1114.57
5Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK44.38+7.2715.23
6Nils Egil JohannessenIL Høvdingen44.56+7.4515.29
7Dagfinn HaarrOddersjaa SSK46.05+8.5415.53
8Børje SvenssonMarnardal IL58.19+21.0820.06
9Erling StrandBergens TF1.06.11+29.0022.49
Sigmund SalthaugKristiansand OKdiskvalifisert
Magne MoyOK Sørikke startet
Leif Otto TorjusenKristiansand OKikke startet

H75-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan VærpSøgne og Songdalen OK41.5515.31
2Jan Petter LaugenIL Imås44.28+2.3316.28
3Einar JørundlandOK Sør1.01.06+19.1122.37
4Arild TelstøIL Vindbjart1.06.38+24.4324.40
Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert

D17B

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MestadTorridal IL47.3417.37
2Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK49.19+1.4518.15
3May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK57.05+9.3121.08
4Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering1.00.33+12.5922.25
Therese NilsenIL Imåsdiskvalifisert

D17C

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else MoeTorridal IL22.1215.51
2Mette Javenes FlaaBirkenes IL25.14+3.0218.01

H17AK

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein MoeTorridal IL32.119.27
2Daniel VedåIL Express47.22+15.1113.55
Nils Arne JohannessenKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor