Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 30 april 2019

D 15-16

2 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK22.079.24
2Tina BoothKristiansand OK31.52+9.4513.33

D 17-

2 350 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK17.147.20
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK18.30+1.167.52
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK19.20+2.068.13
4Silje BøenKristiansand OK21.02+3.488.57
5Una Glende JansonKristiansand OK22.15+5.019.28
5Linn Carina DalandKristiansand OK22.15+5.019.28
7Ane RibeSøgne og Songdalen OK22.38+5.249.37
8Amalie WedegeFlosta IL24.03+6.4910.14
9Zaneta TomaszenskaSørlandske Sykehus27.31+10.1711.42
10Inga Vestøl StødleKristiansand OK28.00+10.4611.54
11Elke SchutteKristiansand OK39.47+22.3316.55
12Boyan YuanKristiansand OK1.18.50+1.01.3633.32

D 50-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK21.599.21
2Gro EideOK Sør27.09+5.1011.33
3Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK29.26+7.2712.31
Anne Karin RibeKristiansand OKdiskvalifisert
Unni MyhreOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 60-

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL23.129.52
2Siri ØkstadOddersjaa SSK23.25+0.139.57
3Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK30.24+7.1212.56

D 70-

2 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK32.1513.43
2Gudveig JørundlandOK Sør37.42+5.2716.02

H 13-14

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob JohannessenKristiansand OK29.0412.22

H 17-

2 350 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BlandkjennKristiansand OK13.085.35
2Christian BøenKristiansand OK13.50+0.425.53
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK14.59+1.516.22
4David RundeKristiansand OK15.12+2.046.28
5Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK15.35+2.276.37
6Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK15.50+2.426.44
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK16.01+2.536.48
8Stig DalsørenKristiansand OK16.11+3.036.53
9Vegard DanielsenKristiansand OK16.24+3.166.58
10Håvard WedegeFredrikstad SK17.00+3.527.14
11Erlend Odd BergeKristiansand OK17.02+3.547.14
11Stein-Erik ScheieOK Sør17.02+3.547.14
13Morten CowardOK Sør17.47+4.397.34
14Jon Terje EkelandOddersjaa SSK18.25+5.177.50
15Tov RambergSøgne og Songdalen OK18.43+5.357.57
16Fred-Arne SivertsenKristiansand OK18.50+5.428.00
17Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK19.24+6.168.15
18Ståle MyhreOddersjaa SSK20.01+6.538.31
19Geir KristiansenKristiansand OK20.03+6.558.31
20Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK20.04+6.568.32
21Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn21.46+8.389.15
22Kjell Arne HålandOK Sør23.00+9.529.47
23Ove Morten RøislandSøgne og Songdalen OK23.15+10.079.53
24Espen JohannessenIL Høvdingen24.13+11.0510.18
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
John RundeKristiansand OKikke startet

H 50-

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind MikkelsenKristiansand OK19.018.05
2Roar MyhreKristiansand OK19.47+0.468.25
3Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK20.47+1.468.50
4Harald VingerhagenKristiansand OK21.43+2.429.14
5Jan EideOK Sør24.19+5.1810.20

H 60-

2 350 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind SæbøKristiansand OK19.258.15
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK19.42+0.178.22
3Jan BlandkjennKristiansand OK19.52+0.278.27
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK20.32+1.078.44
5Kristen RibeKristiansand OK21.04+1.398.57
6Øyvind TorgersenKristiansand OK24.09+4.4410.16
7Dagfinn HaarrOddersjaa SSK25.28+6.0310.50
8Robert CowardOK Sør25.42+6.1710.56
9Erik HodneOddersjaa SSK26.18+6.5311.11
10Per LarsenKristiansand OK26.25+7.0011.14
11Arild BjørkenesMarnadal27.24+7.5911.39
12Leif Otto TorjusenKristiansand OK29.28+10.0312.32
13Jørn StordalenOK Sør31.00+11.3513.11
14Sigmund BergKristiansand OK32.36+13.1113.52
John HansenKristiansand OKdiskvalifisert

H-16N

1 580 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Martin Øverøyen  BalchenOddersjaa SSK13.188.25
0Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK12.478.05
0Ulrik McFadzeanKristiansand OK14.599.28
0Dag Jørgen MoeTorridal IL38.5324.36
0Ulrik  Sandvand BalchenOddersjaa SSK28.0917.48
0Kristian ThorteveitKristiansand OK19.1712.12
0Johan Andreas HolmeKristiansand OK13.298.32
0Kasper HottKristiansand OK11.217.11
0Aksel KvarstenKristiansand OK17.4811.15
0Reinert SødalKristiansand OK15.029.30
0Edvald KalsåsKristiansand OK18.1911.35
Fabian JohannessenKristiansand OKdiskvalifisert

H 70-

2 350 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK21.389.12
2Øyvin SimonsenIL Imås25.31+3.5310.51
3Nils Egil JohannessenIL Høvdingen26.20+4.4211.12
4Magne MoyOK Sør31.42+10.0413.29
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen33.11+11.3314.07
6Einar JørundlandOK Sør36.44+15.0615.37

H12

2 350 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oliver FuglestadNOTEAMikke startet
Lars KostølKristiansand OKikke startet

H-bedr

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL18.578.03
2Jack BjørnsenLøplabbet19.38+0.418.21
3Thorbjørn VærpPoint Taken20.01+1.048.31
4Harald EikNikkelverket BIL21.57+3.009.20
5Rune SkogerbøIL Vindbjart23.19+4.229.55

D-16N

1 580 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sereina SnerthammerKristiansand OK17.2511.01
0Adeline SlettebøeKristiansand OK24.3515.33
0Kristine LundemoenKristiansand OK25.4316.16
0Sanna KalsåsKristiansand OK25.0415.51
0Othilie SødalKristiansand OK25.3916.14
0Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OK27.4817.35
0Liv JohannessenKristiansand OK26.0616.31

D12

2 350 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKikke startet

D17N

1 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HitreskogKristiansand OK27.1217.12

D-bedr

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL20.238.40

Fullført over17 løype 1

2 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Heidi Fidje AndersenOK Sørfullført
Trine EskelandOK Sørfullført

Fullført under17 Løype2

1 580 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Thea TøråKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival