Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 24 april 2018

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK20.35
2Tina BoothKristiansand OK23.14+2.39

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK20.36

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK17.48
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK17.59+0.11
3Hege Hennig LundeOK Sør18.24+0.36
4Silje BøenKristiansand OK20.13+2.25
5Gro BørteKristiansand OK23.13+5.25
6Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK24.19+6.31

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild HaldKristiansand OK23.41
2Gro EideOK Sør24.14+0.33
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL24.33+0.52
4Anne Marie EkelandOddersjaa SSK25.55+2.14
5Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen29.33+5.52
6Anne Karin RibeKristiansand OK30.52+7.11

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri ØkstadOddersjaa SSK21.11
2Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK25.27+4.16
3Solveig SchouOK Sør29.47+8.36
4Gudveig JørundlandOK Sør47.36+26.25

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vetle Breiteig BergKristiansand OK20.40

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage TakleKristiansand OK14.32
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK15.44+1.12
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK17.20+2.48
4Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK18.30+3.58
5Martin HaugenKristiansand OK25.51+11.19

H 17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard DanielsenKristiansand OK14.23
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK15.16+0.53
3Stein-Erik ScheieOK Sør15.32+1.09
4Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK16.02+1.39
5Svein SundeSøgne og Songdalen OK16.20+1.57
6Magnus Frestad NygaardViaNova BIL16.29+2.06
7Morten CowardOK Sør16.38+2.15
8Øyvind MikkelsenKristiansand OK17.28+3.05
9Kjell Arne HålandOK Sør18.01+3.38
10Odd-Anton HermansenKristiansand OK18.04+3.41
11Jsn Petter JohammessenIL Høvdingen19.22+4.59
12Bart VergeylenKristiansand OK26.27+12.04
Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK15.41
2Jan BlandkjennKristiansand OK16.11+0.30
3Knut AurebekkTorridal IL18.15+2.34
4Lars Peder VaajeMarnardal IL20.27+4.46
5Robert CowardOK Sør24.06+8.25
6Jan EideOK Sør24.43+9.02
7Jørn StordalenOK Sør26.24+10.43

H 60-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag MoeKristiansand OK17.05
2Kristen RibeKristiansand OK18.21+1.16
3Jostein KorsvikOK Sør19.43+2.38
4Terje WoldOK Sør19.45+2.40
5Øystein HalvorsenKristiansand OK19.47+2.42
6Øyvind TorgersenKristiansand OK20.00+2.55
7Per W. TorgersenOddersjaa SSK20.04+2.59
8Per LarsenKristiansand OK21.43+4.38
9Sigmund SalthaugKristiansand OK24.25+7.20
10Leif Otto TorjusenKristiansand OK25.07+8.02
11Erik HodneOddersjaa SSK25.59+8.54
12Sigmund BergKristiansand OK29.35+12.30
13Magne MoyOK Sør29.51+12.46
14Einar JørundlandOK Sør33.19+16.14
John HansenKristiansand OKdiskvalifisert

H-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Hennig LundeOK Sør12.48

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn A. SchouOK Sør16.28
2Floke BredlandSøgne og Songdalen OK20.03+3.35
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen20.51+4.23
4Arild TelstøIL Vindbjart21.29+5.01

H12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn BergKristiansand OK15.05
2Jakob JohannessenKristiansand OK24.22+9.17

H-bedr

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen16.03
2Jack BjørnsenKristiansand OK16.49+0.46
3Oluf BøckmanKristiansand OK17.05+1.02
4Reidar SæstadDnB NOR20.06+4.03
5Harald EikKristiansand OK20.22+4.19
6Thorbjørn VærpPoint Taken22.31+6.28

D-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria TørumKristiansand OK15.04
2Serena SnerthamarKristiansand OK15.14+0.10

D12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK17.38

D17N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Grete HitreskogKristiansand OKdiskvalifisert

D-bedr

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK17.23

D17K

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina Marie UndelandSturla, IF15.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor