Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 17 april 2018

Kristiansand OK

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Adeline SlettebøD-16N (3)18.4118.41
1'Grete HitreskogD17N (1)29.2529.25
1Lars KostølH-16N (3)11.5811.58
1Vebjørn BergH12 (3)19.1113.30
1Marianne AndersenD 17- (10)17.067.59
1Tina BoothD 13-14 (2)24.1711.20
1Julie Felicia ChristiansenD 15-16 (1)37.2717.30
1Vegard DanielsenH 17- (19)13.536.29
1Vetle BergH 13-14 (2)30.0414.02
1Brage TakleH 15-16 (6)17.468.18
1Dag MoeH 60- (13)22.2710.29
1Fred-Arne SivertsenH 50- (6)19.389.10
2Sigmund SalthaugH 70- (3)30.36+6.1621.32
2Signe Emilie LynnebakkenD-16N (3)25.09+6.2825.09
2Tobias KvarsnesH 13-14 (2)53.23+23.1924.56
2Jakob JohannessenH12 (3)28.26+9.1520.01
2Ragnhild HaldD 50- (4)26.12+0.3312.14
2Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (6)17.55+0.098.22
2Marius AurebekkH 17- (19)14.57+1.046.59
3Trygve Børte NomelandH 15-16 (6)18.26+0.408.36
3Kristen RibeH 60- (13)24.37+2.1011.30
3Christiane Ruud BøckmanD 17- (10)21.01+3.559.49
4Odd Kristian Hagen MyreH 15-16 (6)24.46+7.0011.34
4Håvar Birkeland StormoenH 17- (19)16.34+2.417.44
4Anne Karin RibeD 50- (4)40.14+14.3518.48
5Linn-Carina DalandD 17- (10)26.41+9.3512.28
5David RundeH 17- (19)17.29+3.368.10
6Anders Bjørningstad KristoffersenH 17- (19)18.50+4.578.48
6Øyvind TorgersenH 60- (13)25.14+2.4711.47
7Vetle Elias LynnebakkenH 17- (19)19.16+5.239.00
7Per LarsenH 60- (13)26.08+3.4112.12
7Una Glende JansonD 17- (10)27.51+10.4513.00
8Silje BøenD 17- (10)30.31+13.2514.15
8Leif Otto TorjusenH 60- (13)30.59+8.3214.28
9Gro BørteD 17- (10)33.16+16.1015.32
10Hildegunn R. BøckmanD 17- (10)39.16+22.1018.20
10John RundeH 17- (19)21.43+7.5010.08
11Odd-Anton HermansenH 17- (19)21.53+8.0010.13
16Nils Arne JohannessenH 17- (19)26.57+13.0412.35
Erlend Odd BergeH 15-16 (6)diskvalifisert
Stig DalsørenH 17- (19)diskvalifisert
Martin HaugenH 15-16 (6)diskvalifisert
Jan BlandkjennH 50- (6)diskvalifisert
Øivind SæbøH 50- (6)diskvalifisert
Øystein HalvorsenH 60- (13)diskvalifisert
Fabian M DalsørenH-16N (3)brutt
Sigmund BergH 60- (13)ikke startet
Sebastian DalandH 17- (19)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor