Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 17 april 2018

DnB NOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Reidar SæstadH-bedr (6)24.27+5.2611.25

IL Høvdingen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anita Wiberg GjelstenD 50- (4)37.11+11.3217.22
3Audun KjøstvedtH 70- (3)31.48+7.2822.23

Kristiansand OK

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Adeline SlettebøD-16N (3)18.4118.41
1'Grete HitreskogD17N (1)29.2529.25
1Lars KostølH-16N (3)11.5811.58
1Vebjørn BergH12 (3)19.1113.30
1Marianne AndersenD 17- (10)17.067.59
1Tina BoothD 13-14 (2)24.1711.20
1Julie Felicia ChristiansenD 15-16 (1)37.2717.30
1Vegard DanielsenH 17- (19)13.536.29
1Vetle BergH 13-14 (2)30.0414.02
1Brage TakleH 15-16 (6)17.468.18
1Dag MoeH 60- (13)22.2710.29
1Fred-Arne SivertsenH 50- (6)19.389.10
2Sigmund SalthaugH 70- (3)30.36+6.1621.32
2Signe Emilie LynnebakkenD-16N (3)25.09+6.2825.09
2Tobias KvarsnesH 13-14 (2)53.23+23.1924.56
2Jakob JohannessenH12 (3)28.26+9.1520.01
2Ragnhild HaldD 50- (4)26.12+0.3312.14
2Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (6)17.55+0.098.22
2Marius AurebekkH 17- (19)14.57+1.046.59
3Trygve Børte NomelandH 15-16 (6)18.26+0.408.36
3Kristen RibeH 60- (13)24.37+2.1011.30
3Christiane Ruud BøckmanD 17- (10)21.01+3.559.49
4Odd Kristian Hagen MyreH 15-16 (6)24.46+7.0011.34
4Håvar Birkeland StormoenH 17- (19)16.34+2.417.44
4Anne Karin RibeD 50- (4)40.14+14.3518.48
5Linn-Carina DalandD 17- (10)26.41+9.3512.28
5David RundeH 17- (19)17.29+3.368.10
6Anders Bjørningstad KristoffersenH 17- (19)18.50+4.578.48
6Øyvind TorgersenH 60- (13)25.14+2.4711.47
7Vetle Elias LynnebakkenH 17- (19)19.16+5.239.00
7Per LarsenH 60- (13)26.08+3.4112.12
7Una Glende JansonD 17- (10)27.51+10.4513.00
8Silje BøenD 17- (10)30.31+13.2514.15
8Leif Otto TorjusenH 60- (13)30.59+8.3214.28
9Gro BørteD 17- (10)33.16+16.1015.32
10Hildegunn R. BøckmanD 17- (10)39.16+22.1018.20
10John RundeH 17- (19)21.43+7.5010.08
11Odd-Anton HermansenH 17- (19)21.53+8.0010.13
16Nils Arne JohannessenH 17- (19)26.57+13.0412.35
Erlend Odd BergeH 15-16 (6)diskvalifisert
Stig DalsørenH 17- (19)diskvalifisert
Martin HaugenH 15-16 (6)diskvalifisert
Jan BlandkjennH 50- (6)diskvalifisert
Øivind SæbøH 50- (6)diskvalifisert
Øystein HalvorsenH 60- (13)diskvalifisert
Fabian M DalsørenH-16N (3)brutt
Sigmund BergH 60- (13)ikke startet
Sebastian DalandH 17- (19)ikke startet

Løplabbet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jack BjørnsenH-bedr (6)19.018.53

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lars Peder VaajeH 50- (6)27.08+7.3012.40

Nikkelverket BIL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteD-bedr (2)22.1710.24
2Adriana EikD-bedr (2)47.33+25.1622.13
2Oluf BøckmanH-bedr (6)19.58+0.579.19
3Nils Gunnar GjelstenH-bedr (6)22.00+2.5910.16
4Harald EikH-bedr (6)22.41+3.4010.35
6Øivind StenstadH-bedr (6)28.56+9.5513.31

Oddersjaa SSK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni MyhreD 50- (4)25.3911.59
1Siri ØkstadD 60- (5)28.2913.18
2Elin Glad BalchenD 60- (5)39.07+10.3818.16
2Erik HodneH 60- (13)24.19+1.5211.21
3Brit Ingeborg DanielsenD 60- (5)39.08+10.3918.17
5Frank Glad BalchenH 60- (13)24.54+2.2711.38
9Jon Terje EkelandH 17- (19)21.42+7.4910.08
Ole Gunnar Lund JensenH 17- (19)diskvalifisert

OK Sør

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn A. SchouH 70- (3)24.2017.08
3Fredrik IglebækH12 (3)36.03+16.5225.23
4Gudveig JørundlandD 60- (5)46.26+17.5721.41
4Robert CowardH 50- (6)32.19+12.4115.06
4Jostein KorsvikH 60- (13)24.51+2.2411.36
6Heidi Fidje AndersenD 17- (10)26.53+9.4712.33
9Kåre JacobsenH 60- (13)31.07+8.4014.32
10Magne MoyH 60- (13)31.19+8.5214.38
11Jan Tore JørgensenH 60- (13)32.41+10.1415.16
12Stein-Erik ScheieH 17- (19)22.19+8.2610.25
14Espen Coward RefsnesH 17- (19)25.37+11.4411.58
15Morten CowardH 17- (19)25.52+11.5912.05
Solveig SchouD 60- (5)diskvalifisert
Einar JørundlandH 60- (13)diskvalifisert
Kjell Arne HålandH 17- (19)ikke startet

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nina Marie UndelandD17K (1)18.4613.12

Søgne og Songdalen OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Selma WhiteD12 (1)22.4916.04
2Asbjørn SundeH-16N (3)20.15+8.1720.15
2Astrid WhiteD 13-14 (2)25.06+0.4911.43
2Irene Beate Øhrn ArnevikD 17- (10)20.36+3.309.37
4Ane RibeD 17- (10)25.52+8.4612.05
8Ståle ThortveitH 17- (19)19.43+5.509.12
Signe HeivollD 70- (1)diskvalifisert
Leiv-Terje ArnevikH 17- (19)diskvalifisert
Asbjørn Randhol SundeH-16N (3)ikke startet
Floke BredlandH 70- (3)ikke startet

Torridal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut AurebekkH 50- (6)21.35+1.5710.05
3Dag Jørgern MoeH-16N (3)29.51+17.5329.51
3Jostein MoeH 17- (19)15.29+1.367.14
Tuva Aurebekk UdøD-16N (3)diskvalifisert

ViaNova BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Magnus Frestad NygaardH 17- (19)24.01+10.0811.13Last ned GPS-spor i gpx-format

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor