Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 17 april 2018

D 13-14

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BoothKristiansand OK24.1711.20
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK25.06+0.4911.43

D 15-16

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK37.2717.30

D 17-

2 140 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK17.067.59
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK20.36+3.309.37
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK21.01+3.559.49
4Ane RibeSøgne og Songdalen OK25.52+8.4612.05
5Linn-Carina DalandKristiansand OK26.41+9.3512.28
6Heidi Fidje AndersenOK Sør26.53+9.4712.33
7Una Glende JansonKristiansand OK27.51+10.4513.00
8Silje BøenKristiansand OK30.31+13.2514.15
9Gro BørteKristiansand OK33.16+16.1015.32
10Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK39.16+22.1018.20

D 50-

2 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni MyhreOddersjaa SSK25.3911.59
2Ragnhild HaldKristiansand OK26.12+0.3312.14
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen37.11+11.3217.22
4Anne Karin RibeKristiansand OK40.14+14.3518.48

D 60-

2 140 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri ØkstadOddersjaa SSK28.2913.18
2Elin Glad BalchenOddersjaa SSK39.07+10.3818.16
3Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK39.08+10.3918.17
4Gudveig JørundlandOK Sør46.26+17.5721.41
Solveig SchouOK Sørdiskvalifisert

D 70-

1 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 13-14

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle BergKristiansand OK30.0414.02
2Tobias KvarsnesKristiansand OK53.23+23.1924.56

H 15-16

2 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage TakleKristiansand OK17.468.18
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK17.55+0.098.22
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK18.26+0.408.36
4Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK24.46+7.0011.34
Erlend Odd BergeKristiansand OKdiskvalifisert
Martin HaugenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-

2 140 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK13.536.29
2Marius AurebekkKristiansand OK14.57+1.046.59
3Jostein MoeTorridal IL15.29+1.367.14
4Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK16.34+2.417.44
5David RundeKristiansand OK17.29+3.368.10
6Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK18.50+4.578.48
7Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK19.16+5.239.00
8Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK19.43+5.509.12
9Jon Terje EkelandOddersjaa SSK21.42+7.4910.08
10John RundeKristiansand OK21.43+7.5010.08
11Odd-Anton HermansenKristiansand OK21.53+8.0010.13
12Stein-Erik ScheieOK Sør22.19+8.2610.25
13Magnus Frestad NygaardViaNova BIL24.01+10.0811.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Espen Coward RefsnesOK Sør25.37+11.4411.58
15Morten CowardOK Sør25.52+11.5912.05
16Nils Arne JohannessenKristiansand OK26.57+13.0412.35
Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Sebastian DalandKristiansand OKikke startet
Kjell Arne HålandOK Sørikke startet

H 50-

2 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK19.389.10
2Knut AurebekkTorridal IL21.35+1.5710.05
3Lars Peder VaajeMarnardal IL27.08+7.3012.40
4Robert CowardOK Sør32.19+12.4115.06
Jan BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
Øivind SæbøKristiansand OKdiskvalifisert

H 60-

2 140 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag MoeKristiansand OK22.2710.29
2Erik HodneOddersjaa SSK24.19+1.5211.21
3Kristen RibeKristiansand OK24.37+2.1011.30
4Jostein KorsvikOK Sør24.51+2.2411.36
5Frank Glad BalchenOddersjaa SSK24.54+2.2711.38
6Øyvind TorgersenKristiansand OK25.14+2.4711.47
7Per LarsenKristiansand OK26.08+3.4112.12
8Leif Otto TorjusenKristiansand OK30.59+8.3214.28
9Kåre JacobsenOK Sør31.07+8.4014.32
10Magne MoyOK Sør31.19+8.5214.38
11Jan Tore JørgensenOK Sør32.41+10.1415.16
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert
Sigmund BergKristiansand OKikke startet

H-16N

1 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars KostølKristiansand OK11.5811.58
2Asbjørn SundeSøgne og Songdalen OK20.15+8.1720.15
3Dag Jørgern MoeTorridal IL29.51+17.5329.51
Fabian M DalsørenKristiansand OKbrutt
Asbjørn Randhol SundeSøgne og Songdalen OKikke startet

H 70-

1 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn A. SchouOK Sør24.2017.08
2Sigmund SalthaugKristiansand OK30.36+6.1621.32
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen31.48+7.2822.23
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKikke startet

H12

1 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn BergKristiansand OK19.1113.30
2Jakob JohannessenKristiansand OK28.26+9.1520.01
3Fredrik IglebækOK Sør36.03+16.5225.23

H-bedr

2 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jack BjørnsenLøplabbet19.018.53
2Oluf BøckmanNikkelverket BIL19.58+0.579.19
3Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL22.00+2.5910.16
4Harald EikNikkelverket BIL22.41+3.4010.35
5Reidar SæstadDnB NOR24.27+5.2611.25
6Øivind StenstadNikkelverket BIL28.56+9.5513.31

D-16N

1 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adeline SlettebøKristiansand OK18.4118.41
2Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK25.09+6.2825.09
Tuva Aurebekk UdøTorridal ILdiskvalifisert

D12

1 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK22.4916.04

D17N

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1'Grete HitreskogKristiansand OK29.2529.25

D-bedr

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteNikkelverket BIL22.1710.24
2Adriana EikNikkelverket BIL47.33+25.1622.13

D17K

1 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina Marie UndelandSturla, IF18.4613.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor