Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 10 april 2018

D 13-14

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK21.5910.49
2Tina BoothKristiansand OK22.57+0.5811.18

D 17-

2 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrOddersjaa SSK14.447.15
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK17.29+2.458.36
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK18.21+3.379.02
4Hege Hennig LundeOK Sør18.35+3.519.09
5Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK19.56+5.129.49
6Silje BøenKristiansand OK21.13+6.2910.27
7Ane RibeSøgne og Songdalen OK23.10+8.2611.24
8Inger SkjæveslandIF Trauma25.45+11.0112.41
9Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK26.41+11.5713.08
Linn-Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

2 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK22.1910.59
2Anne Marie EkelandOddersjaa SSK25.45+3.2612.41
3Gro EideOK Sør26.53+4.3413.14
4Anne Karin RibeKristiansand OK29.26+7.0714.29
5Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen30.10+7.5114.51
Unni MyhreOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 60-

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK26.5613.16
2Elin Glad BalchenOddersjaa SSK27.09+0.1313.22

D 70-

1 410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås17.0412.06
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK19.04+2.0013.31
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK28.39+11.3520.19

H 13-14

2 030 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vetle BergKristiansand OKikke startet

H 15-16

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK13.256.36
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK15.06+1.417.26
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK16.35+3.108.10
4Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK18.28+5.039.05
5Martin HaugenKristiansand OK20.23+6.5810.02

H 17-

2 030 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK10.405.15
2Vegard DanielsenKristiansand OK11.34+0.545.41
3Leiv terje ArnevikSøgne og Songdalen OK11.43+1.035.46
4Stig DalsørenKristiansand OK13.08+2.286.28
5Einar EkelandOddersjaa SSK13.47+3.076.47
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK13.54+3.146.50
7Stein-Erik ScheieOK Sør14.12+3.326.59
8Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK14.58+4.187.22
9Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK15.33+4.537.39
10Magnar Stav JohanssenOK Sør15.53+5.137.49
11Espen Coward RefsnesOK Sør16.17+5.378.01
12Jon Terje EkelandOddersjaa SSK17.06+6.268.25
13Morten CowardOK Sør18.06+7.268.54
14Kjell Arne HålandOK Sør18.48+8.089.15
15Stig Erik ØrumRambøll26.34+15.5413.05
16Bart VergeylenKristiansand OK53.44+43.0426.28
Jan Petter JohannessenIL Høvdingendiskvalifisert

H 50-

2 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK15.097.27
2Harald VingerhagenKristiansand OK17.31+2.228.37
3Øivind SæbøKristiansand OK18.46+3.379.14
4Lars Peder VaajeMarnardal IL19.44+4.359.43
5Jan EideOK Sør22.22+7.1311.01
6Robert CowardOK Sør27.01+11.5213.18
Jørn StordalenOK Sørdiskvalifisert
Jan BlandkjennKristiansand OKikke startet

H 60-

2 030 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag MoeKristiansand OK16.288.06
2John HansenKristiansand OK16.51+0.238.18
3Kristen RibeKristiansand OK17.37+1.098.40
4Frank Glad BalchenOddersjaa SSK18.36+2.089.09
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK18.43+2.159.13
6Jostein KorsvikOK Sør18.52+2.249.17
7Per W. TorgersenOddersjaa SSK19.08+2.409.25
8Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK19.58+3.309.50
8Terje WoldOK Sør19.58+3.309.50
10Per LarsenKristiansand OK21.37+5.0910.38
11Erik HodneOddersjaa SSK22.19+5.5110.59
12Øyvin SimonsenIL Imås25.05+8.3712.21
13Øyvind TorgersenKristiansand OK26.04+9.3612.50
14Sigmund BergKristiansand OK26.10+9.4212.53
15Terje UlebergOK Sør26.39+10.1113.07
16Magne MoyOK Sør26.53+10.2513.14

H-16N

930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars KostølKristiansand OK9.2710.09
2Marius EngerOK Sør14.45+5.1815.51
3Jakob Stav JohanssenOK Sør14.50+5.2315.56
4Fredrik IglebækOK Sør14.55+5.2816.02
5Peter Stav JohanssenOK Sør16.12+6.4517.25
6Adeline SlettebøeKristiansand OK17.52+8.2519.12
7Magnus Hennig LundeOK Sør19.08+9.4120.34
Jakob JohannessenKristiansand OKdiskvalifisert

H 70-

1 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Egil JohannessenIL Høvdingen15.4611.10
2Jan Petter LaugenIL Imås15.49+0.0311.13
3Floke BredlandSøgne og Songdalen OK21.31+5.4515.15
4Bjørn A. SchouOK Sør22.00+6.1415.36
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen23.26+7.4016.37
6Einar JørundlandOK Sør24.55+9.0917.40
7Peter RosendahlIL Vindbjart26.24+10.3818.43

H12

1 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn BergKristiansand OK15.2210.53

H-bedr

2 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL15.067.26
2Jack BjørnsenLøplabbet15.32+0.267.39
3Bjarne FærestrandBroadnet16.06+1.007.55
4Oluf BøckmanNikkelverket BIL16.40+1.348.12
5Harald EikNikkelverket BIL19.03+3.579.23
6Reidar SæstadDnB NOR19.26+4.209.34
7Thorbjørn VærpPoint Taken19.59+4.539.50
Steinar BergeNikkelverket BILdiskvalifisert

D12

1 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK20.4014.39

D17N

930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HitreskogKristiansand OK29.3731.50

D-bedr

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK15.377.41
2Adriana EikKristiansand OK46.17+30.4022.47

D17K

1 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Marie UndelandSturla, IF15.0510.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor