Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ski-o lang + alle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-o lang + alle klasser
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: søndag 21 januar 2018

M 18 NJM

13 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuli PeltolaFinland1.12.045.13
2Henrik F. AasNorway1.12.45+0.415.16
3Isak JonssonNorway1.12.46+0.425.16
4Eskil FrøislandNorway1.14.16+2.125.22
5Tomi NykänenFinland1.14.42+2.385.24
6Jonatan StåhlSweden1.14.53+2.495.25
7Anton HänströmSweden1.18.52+6.485.42
8Sander PritsikEstonia1.24.10+12.066.05
9Gabriel LarssonSweden1.25.54+13.506.13
10Ragnar RoobaEstonia1.28.10+16.066.23
11Emils ZernisLatvia1.30.03+17.596.31
12Ugis Roberts BekerisLatvia1.33.44+21.406.47

W 18 NJM

10 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria HoskariFinland59.145.48
2Elin SchagerströmSweden1.00.48+1.345.57
3Marlin HaavengenNorway1.02.39+3.256.08
4Judita Traubait¿Lithuania1.03.11+3.576.11
5Ane Sofie KroghNorway1.03.13+3.596.11
6Aino RantalaFinland1.06.37+7.236.31
7Anna Ø. GravirNorway1.08.10+8.566.40
8Juste UmbrasaiteLithuania1.10.15+11.016.53
9Lotte Jauhojärvi MarkussenDenmark1.16.23+17.097.29
10Monika BadunaLatvia1.17.55+18.417.38
11Ellen BlennowSweden1.24.15+25.018.15
12Emelie BrudinSweden1.32.24+33.109.03

M 20 NJM

13 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidNorway1.03.194.35
2Elmeri ToivanenFinland1.05.20+2.014.44
3Robin SalenSweden1.07.09+3.504.51
4Simon ErikssonSweden1.12.19+9.005.14
5Edvin NordströmSweden1.15.55+12.365.30
6Henrik AsklöfFinland1.17.38+14.195.37
7Styrk Hundseid KamsvågNorway1.18.04+14.455.39
8Per Clemet WisløffNorway1.18.58+15.395.43
9Ignas AmbrazasLithuania1.19.00+15.415.43

W 20 NJM

10 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liisa NenonenFinland54.095.18
2Maiju KovanenFinland59.38+5.295.50
3Synne StrandNorway1.00.03+5.545.53
4Sofia BerglundSweden1.00.40+6.315.56
5Epp PaalbergEstonia1.01.28+7.196.01
6Tilla F. HennumNorway1.01.36+7.276.02
7Elin LundgrenSweden1.03.18+9.096.12
8Anne W. EikenNorway1.03.29+9.206.13
9Sofia WestinSweden1.05.26+11.176.24
10Migl¿ Sušinskait¿Lithuania1.09.51+15.426.50
11Kaisa RoobaEstonia1.10.07+15.586.52

D 21 NM WRE

10 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Barbro KvåleHadeland OL58.305.22
2Anna UlvensøenNTNUI59.07+0.375.25
3Audhild Bakken RognstadEmblem IL1.01.06+2.365.36
4Stine Olsen KirkevikHamar OK1.01.56+3.265.40
5Doris KudreVärska OK Peko1.02.46+4.165.45
6Marta UlvensøenNTNUI1.03.18+4.485.48
7Evine Westli AndersenLøten o-lag1.04.36+6.065.55
8Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.05.26+6.566.00
9Hannele TonnaAsker Skiklubb1.07.48+9.186.13
10Synne BaklidKonnerud IL1.20.16+21.467.21
11Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.20.50+22.207.24
12Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb1.22.55+24.257.36
13Gunhild HennumLierbygda OL1.26.40+28.107.57
14Anne MadslienNydalens SK1.30.01+31.318.15
15Helga HaverstadLierbygda OL1.48.05+49.359.54
16Vanja StaffOL Toten-Troll1.49.02+50.3210.00
17Tine TrømborgSande Sportsklubb2.01.58+1.03.2811.11
18Berit HorveiOL Tønsberg og omegn2.13.48+1.15.1812.16
19Hege TrømborgSande Sportsklubb2.21.23+1.22.5312.58
Zsuzsa FeyIL Tyrvingikke startet

H 21 NM WRE

16 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Hol MoholdtWing OK1.14.134.23
2Øyvind WiggenByåsen IL1.20.33+6.204.45
3Jørgen MadslienNTNUI1.20.34+6.214.46
4Miska TervalaFinland1.21.55+7.424.50
5Øyvind WatterdalHadeland OL1.22.10+7.574.51
6Bjørnar KvåleHadeland OL1.24.03+9.504.58
7Audun HeimdalKonnerud IL1.24.12+9.594.58
8Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL1.28.02+13.495.12
9Eivind TonnaAsker Skiklubb1.31.00+16.475.23
10Andreas M. EdvardsenAsker Skiklubb1.32.24+18.115.28
11Kevin HallopVärska OK Peko1.32.39+18.265.28
12Bojan BlumensteinNydalens SK1.33.11+18.585.30
13Erlend SlokvikOL Toten-Troll1.39.04+24.515.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Nauris RaizeLatvia1.40.21+26.085.56
15Klaus CsucsIFK Mora OK1.43.29+29.166.07
16Št¿pán MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice1.51.55+37.426.37
17Ole Petter HaugenNydalens SK2.07.58+53.457.34
18Nils Harald StaffOL Toten-Troll2.27.29+1.13.168.43
19Øystein WiggenByåsen IL2.35.35+1.21.229.12
Lars LystadNydalens SKdiskvalifisert
Sondre Ruud BråtenNydalens SKdiskvalifisert
Kyongsa RiNydalens SKikke startet
Henning SpjelkavikIL Tyrvingikke startet
Christian HohlWing OKikke startet

D 17-20 NM

10 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI1.03.406.14
2Heidi Therese WiestVang OL1.06.27+2.476.30
3Marit Melby JacobsenLardal OL1.07.41+4.016.38
4Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.12.16+8.367.05
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.13.31+9.517.12
6Åsne Naadland HoloFossum IF1.15.43+12.037.25
7Helene EgerKongsberg OL1.16.23+12.437.29
8Ingvild LangeggenKongsberg OL1.19.40+16.007.48
9Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.23.04+19.248.08
10Silje Marie VågeAsker Skiklubb1.24.54+21.148.19
11Karen Hoel JomaasFossum IF1.29.14+25.348.44
12Andrea VaneboKongsberg OL1.31.50+28.109.00
13Sarah WølloKongsberg OL1.54.09+50.2911.11

H 17-20 NM

13 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL1.12.475.16
2Martin Borge HeirFossum IF1.18.02+5.155.39
3Even LindaasVang OL1.18.04+5.175.39
4Sander H. RogndokkenNydalens SK1.19.57+7.105.47
5Trygve MyhrAsker Skiklubb1.22.13+9.265.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.24.14+11.276.06
7Håkon LundKongsberg OL1.33.59+21.126.48
8Eivind Berner MyhreFossum IF1.35.52+23.056.56
9Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.41.52+29.057.22
10Simen BallangrudRaufoss IL Orientering1.48.26+35.397.51
11Jostein Svaland DaleVang OL1.51.38+38.518.05
12Mathias Pedersen VoldLillomarka OL2.05.18+52.319.04
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte EgerKongsberg OL26.4515.44
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK33.34+6.4919.44

D 13-16

2 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK14.326.55
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL14.53+0.217.05
3Åsne HaavengenKongsberg OL16.06+1.347.40
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL16.10+1.387.41
5Kristin Melby JacobsenLardal OL16.14+1.427.43
6Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK17.38+3.068.23
7Hedda SpangbergKonnerud IL18.30+3.588.48
8Live ØstvoldHeming Orientering19.19+4.479.11
9Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering19.44+5.129.23
10Live Raknes SogstadGjø-Vard OL21.59+7.2710.28
11Ragnhild Blom-HagenFossum IF22.35+8.0310.45
12Kathinka Zahl HagenFossum IF23.00+8.2810.57
13Tiril KihleKonnerud IL24.00+9.2811.25
14Emma Visted-HansenGjø-Vard OL24.09+9.3711.30
15Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK33.47+19.1516.05
16Tiril Ebon EspedalNydalens SK39.32+25.0018.49
17Ingrid MobråtenBotne SK1.04.22+49.5030.39
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet

D 40-

7 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL56.447.27
2Arnhild KroghOppsal Orientering1.00.01+3.177.53
3Hege SolerødGjø-Vard OL1.01.21+4.378.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Maria JonssonNydalens SK1.04.21+7.378.28
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.04.22+7.388.28
6Asta Januškevi¿ien¿Fort¿na1.04.43+7.598.30
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.09.38+12.549.09
8Aist¿ Traubien¿Fort¿na1.10.27+13.439.16
9Tove HeimdalKonnerud IL1.10.51+14.079.19
Angélique Grønborg RasmussenAllerød OKdiskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 17 K

5 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elena GrandLillomarka OL40.588.01
2Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL45.22+4.248.53
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll50.46+9.489.57
4Kristin EgerKongsberg OL55.52+14.5410.57
5Aase MestadLillomarka OL1.25.11+44.1316.42

H 12

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Olsen KirkevikHamar OK20.1811.56
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangeikke startet

H 13-16

2 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.106.43
2Trym Nergård RønningOK Skøynar18.12+0.026.44
3Tobias EspedalNydalens SK19.11+1.017.06
4Kristian ØstermannHeming Orientering19.12+1.027.06
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL20.01+1.517.24
6Sondre Zahl HagenFossum IF20.22+2.127.32
7Mats LindaasElverum OK20.30+2.207.35
8Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL21.24+3.147.55
9Gaute FosstveitRaumar Orientering24.36+6.269.06
10Snorre SlokvikNotodden OL24.45+6.359.10
11Åsmund SlokvikNotodden OL25.14+7.049.20
12Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL25.18+7.089.22
13Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering25.19+7.099.22
14Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering26.42+8.329.53
15Adomas TraubasFort¿na27.22+9.1210.08
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL28.15+10.0510.27
17Jo Randar HolmøyHadeland OL33.39+15.2912.27
17Christoffer SlettenRaumar Orientering33.39+15.2912.27
19Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK37.47+19.3713.59
20Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK38.11+20.0114.08
21Hans Grønborg NielsenAllerød OK49.47+31.3718.26
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet

H 40-

10 200 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.02.006.04
2Øyvind LienGjø-Vard OL1.02.31+0.316.07
3Kim Farnes HansenLierbygda OL1.07.19+5.196.35
4Morten HeirFossum IF1.08.58+6.586.45
5Kuno RoobaRakvere OK1.11.16+9.166.59
6Gjermund GravirAsker Skiklubb1.11.39+9.397.01
7Lasse ArnesenHeming Orientering1.12.54+10.547.08
8Sören JonssonNydalens SK1.13.33+11.337.12
9Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.16.09+14.097.27
10Per Øivind EgerKongsberg OL1.16.28+14.287.29
11Stanislav MudrákOOB TJ Slovan Luha¿ovice1.18.11+16.117.39
12Peter OG NordströmTäby OK1.18.26+16.267.41
13Stein H. HagenFossum IF1.19.51+17.517.49
14Lars BaklidKonnerud IL1.19.53+17.537.49
15Gunars IkaunieksLatvia1.21.59+19.598.02
16Christian JomaasFossum IF1.22.20+20.208.04
17Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering1.25.16+23.168.21
18Björn AlbinssonIFK Mora OK1.25.49+23.498.24
19Stig MellingRingerike OL1.27.46+25.468.36
20Kristian StorsveenLøten o-lag1.28.01+26.018.37
21Sverre WisløffAsker Skiklubb1.31.24+29.248.57
22Regimantas Januškevi¿iusFort¿na1.34.51+32.519.17
23Geir Holm GundersenSturla, IF1.37.06+35.069.31
24Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.53.50+51.5011.09
Niels-Peter Vest NielsenAllerød OKdiskvalifisert
Rolf Pettersen MoOL Toten-Trollikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet

H 17 K

7 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Myhr ØienRingsaker OK1.03.128.18
2Erling SommerfeldtAsker Skiklubb1.04.22+1.108.28
3Sigmund HansenGjø-Vard OL1.04.27+1.158.28
4Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.04.52+1.408.32
5Jakob MoOL Toten-Troll1.08.28+5.169.00
6Even ErlienGjø-Vard OL1.10.19+7.079.15
7Håvard GjestvangOL Toten-Troll1.18.48+15.3610.22
8Ole Johan BråtenVang OL1.33.00+29.4812.14

N-åpen

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Siv BrodinIFK Mora OK37.1521.54
Håvard EikRaumar Orientering17.0110.00
Conny ErikssonIFK Mora OK38.4822.49
Elen Krohn GjessingHeming Orientering24.3314.26
Peder MoOL Toten-Troll46.5527.35
Nikolai TesloHadeland OL26.3915.40
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor