Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser)
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 7 januar 2018

1277

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Rikke KihleN-åpen (15)44.23

Asker Skiklubb

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Tilla Farnes HennumD 17-20 (23)50.55
1Vegard GulbrandsenH 17-20 (22)47.11
1Fanni Jauhojärvi MarkussenD 17- Kort (6)44.14
1Astrid YtterbøD 11-12 (6)14.25
1Sondre YtterbøH 15-16 (19)38.26
2Jonas MyhrH 15-16 (19)41.15+2.49Last ned GPS-spor i gpx-format
3Jostein F. TellnesH 40- (10)39.42+4.57
4Henrik Fredriksen AasH 17-20 (22)53.28+6.17
4Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (14)26.10+2.37
5Synne StrandD 17-20 (23)53.30+2.35
5Trygve MyhrH 17-20 (22)53.32+6.21
6Jakob RastadH 13-14 (18)23.29+7.26
7Per Clemet WisløffH 17-20 (22)54.35+7.24
7Hilda ØfsthusD 50- (14)40.54+6.07
8Zsuzsa FeyD 21- (10)11.02.24+10.09.50
8Jakob Backer-TellnesH 13-14 (18)25.16+9.13
9Felix FinsrudH 15-16 (19)46.12+7.46
10Sara MartiniD 13-14 (14)31.05+7.32
10Terje HenriksenH 50- (21)44.56+10.24
11Margrethe WisløffD 17-20 (23)58.54+7.59
12Martha WisløffD 13-14 (14)34.01+10.28
13Vilmer NybergH 13-14 (18)26.53+10.50
15Martin Johannessen LinneboH 13-14 (18)28.08+12.05
19Silje Marie VågeD 17-20 (23)11.10.29+10.19.34
Karin Halsaa DolvenN-åpen (15)20.23
Per Anders YtterbøH 50- (21)diskvalifisert

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Ola Gjermstad PettersenN-åpen (15)26.11

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
16Ingrid MobråthenD 15-16 (23)51.41+17.33

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Øyvind WiggenH 21- (19)1.04.17+6.45
9Rine HanssenD 50- (14)43.08+8.21
13Petter Liabakk EriksenH 17-20 (22)11.04.02+10.16.51
17Øystein WiggenH 50- (21)55.14+20.42
Lene Berg HanssenD 17-20 (23)ikke startet

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Mats LindaasH 15-16 (19)45.52+7.26
10Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (19)48.41+10.15
18Gaute LindaasH 15-16 (19)1.20.18+41.52

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Markus GladH 17- Kort (6)44.26+2.30
7Audhild Bakken RognstadD 21- (10)1.10.46+18.12

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Torbjørn Blom-hagenH 40- (10)34.45
5Sondre Zahl HagenH 15-16 (19)45.50+7.24
6Ragnhild Blom-HagenD 13-14 (14)27.10+3.37
7Kathinka Zahl HagenD 13-14 (14)27.16+3.43
7Odd Arve LienH 50- (21)43.27+8.55
8Victoria Hæstad BjørnstadD 17-20 (23)56.49+5.54
9Signe HoloD 13-14 (14)29.52+6.19
9Øystein HoloH 50- (21)44.21+9.49
12Eldri HoloD 50- (14)51.54+17.07
13Stein H. HagenH 50- (21)47.57+13.25
15Åsne Naadland HoloD 17-20 (23)10.57.53+10.06.58
15Birk Felland SætnanH 15-16 (19)1.01.42+23.16
Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20 (22)ikke startet

Gjø-Vard OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Even LienH 11-12 (7)12.19
1Marie KravdalD 13-14 (14)23.33
1Lars LienH 13-14 (18)16.03
2Øyvind LienH 40- (10)38.48+4.03
2Sigmund HansenH 17- Kort (6)43.06+1.10
5Emma Visted-HansenD 13-14 (14)27.04+3.31
5Eiril Erlien SolerødD 11-12 (6)30.24+15.59
5Kristine KravdalD 15-16 (23)37.57+3.49
6Maren SogstadD 17- Kort (6)1.19.54+35.40
6Hege SolerødD 50- (14)40.45+5.58
7Live Raknes SogstadD 13-14 (14)27.16+3.43
9Even ErlienH 40- (10)56.59+22.14
16Annar Erlien SolerødH 13-14 (18)28.27+12.24
Eline KravdalN-åpen (15)24.43
Tage Raknes SogstadH 11-12 (7)diskvalifisert
Sune Raknes SogstadH 15-16 (19)ikke startet

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Grunde IsaksætreH 15-16 (19)41.18+2.52

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Bjørnar KvåleH 21- (19)1.00.28+2.56
3Øyvind WatterdalH 21- (19)1.00.35+3.03
8Ove SætraH 21- (19)1.08.25+10.53
14Hege HeibergD 50- (14)1.02.26+27.39
17Jo Randar HolmøyH 13-14 (18)28.53+12.50

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Hanne Lerche RaadalD 40- (9)39.09+1.44
3Kjetil BjørloH 50- (21)39.35+5.03
10Per Olav AndersenH 40- (10)1.01.00+26.15
13Hedda Raadal BjørloD 17-20 (23)1.08.30+17.35
Maren HenriksenD 13-14 (14)ikke startet

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Eirik Olsen KirkevikH 11-12 (7)13.13+0.54
3Stine Olsen KirkevikD 21- (10)57.43+5.09

Heming Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Signe Astrup ArnesenD 50- (14)34.47
4Fridtjof ReuschH 13-14 (18)22.33+6.30
4Henrik ReuschH 15-16 (19)43.57+5.31
6Harald Eide-FredriksenH 50- (21)43.09+8.37
8Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (19)46.01+7.35
11Lasse ArnesenH 50- (21)45.15+10.43
11August Syrdal ØenH 15-16 (19)52.20+13.54
12Ulrik Astrup ArnesenH 21- (19)1.20.10+22.38
14Kåre Peter Krohn GjessingH 15-16 (19)59.54+21.28
15Ola Peter Krohn GjessingH 50- (21)53.44+19.12
Fredrik Berning BorchseniusN-åpen (15)19.31
Fredrik Charlo BorchseniusN-åpen (15)20.39
Elen Krohn GjessingN-åpen (15)22.15
Paul Johan SlungaardN-åpen (15)22.59
Kristian ØstermannH 15-16 (19)diskvalifisert

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Anna NärhiD 21- (10)59.30+6.56

Kongsberg OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ingrid KvistadD 40- (9)37.25
2Tale StrandD 17- Kort (6)44.42+0.28
2Åsne HaavengenD 15-16 (23)36.09+2.01
3Halvor LøkenH 13-14 (18)21.19+5.16
4Marlin HaavengenD 17-20 (23)53.20+2.25
4Marte EgerD 11-12 (6)18.02+3.37
5Arne BerganH 13-14 (18)23.11+7.08
5Odd StrandH 40- (10)44.26+9.41
6Per Øivind EgerH 40- (10)46.46+12.01
8Syver LøkenH 50- (21)43.29+8.57
10Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (23)42.18+8.10
12Kjersti Tønnessen BergstølD 17-20 (23)1.02.19+11.24
13Johan EgerH 15-16 (19)53.25+14.59
16Helene EgerD 17-20 (23)10.59.04+10.08.09
17Andrea VaneboD 17-20 (23)11.05.00+10.14.05
22Sarah WølloD 17-20 (23)11.43.07+10.52.12
Ingrid Lundin BerganN-åpen (15)16.16
Jon StrandN-åpen (15)20.27
Ingvild LangeggenD 17-20 (23)diskvalifisert
Atle Nikolai WølloH 15-16 (19)ikke startet

Konnerud IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Jenny BaklidD 17-20 (23)52.43+1.48
3Styrk Hundseid KamsvågH 17-20 (22)52.36+5.25
3Hanna SpangbergD 11-12 (6)17.55+3.30
5Isa HeggedalD 50- (14)38.16+3.29
6Audun HeimdalH 21- (19)1.04.59+7.27
6Kjetil SpangbergH 17- Kort (6)1.18.08+36.12
7André JægtvikH 40- (10)50.40+15.55
8Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (23)40.44+6.36
8Mette SpangbergD 40- (9)56.14+18.49
10Aslak HeimdalH 17-20 (22)1.03.13+16.02
10Tove HeimdalD 50- (14)46.34+11.47
13Hedda SpangbergD 15-16 (23)45.47+11.39
14Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (14)35.52+12.19
17Joar GjerdahlH 17-20 (22)11.15.12+10.28.01
19Tiril HolenD 15-16 (23)1.12.02+37.54
21Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-20 (23)11.27.10+10.36.15
22Tiril KihleD 15-16 (23)1.20.22+46.14
Jørgen BaklidH 21- (19)diskvalifisert

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Marit Melby JacobsenD 17-20 (23)56.12+5.17
7Kristin Melby JacobsenD 15-16 (23)40.18+6.10

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Gunhild HennumD 50- (14)37.11+2.24
4Kim Farnes HansenH 50- (21)40.00+5.28

Lillehammer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Birgit Kleppa MadslienD 15-16 (23)34.08
6Valborg MadslienD 21- (10)1.06.00+13.26
8Anne LofthusD 50- (14)43.07+8.20
9Martine SkjelsvikD 15-16 (23)42.07+7.59
12Sindre Grøv SvensenH 15-16 (19)52.26+14.00
Jon Vegard LundeH 70- (1)diskvalifisert

Lillomarka OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Nov Bar-NathanH 11-12 (7)14.24+2.05
3Elena GrandD 17- Kort (6)48.08+3.54
4Steinar EastwoodH 40- (10)43.32+8.47
6Guro BrændenD 11-12 (6)31.29+17.04
6Line SletnerD 40- (9)51.52+14.27
7Line Bar-NathanD 40- (9)55.54+18.29
9Jens Johan BrekkeH 17-20 (22)59.54+12.43
9Rasmus D. EastwoodH 13-14 (18)25.17+9.14
11Netta Bar-NathanD 15-16 (23)43.22+9.14
11Jonathan WoodhouseH 13-14 (18)26.16+10.13
12Ingrid BlindheimD 15-16 (23)44.24+10.16
12Eskil BrændenH 13-14 (18)26.45+10.42
14Elias Skjolden SørensenH 17-20 (22)11.04.35+10.17.24
14Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (18)27.12+11.09
15Eirik Høst FossgardH 17-20 (22)11.06.03+10.18.52
16Terje BlindheimH 50- (21)54.43+20.11
18Mathias Pedersen VoldH 17-20 (22)11.21.53+10.34.42
Boye WangensteenN-åpen (15)16.50
Emilie Pedersen VoldD 13-14 (14)ikke startet
Sunniva HalvorsrudD 15-16 (23)ikke startet

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Sigurd DæhliH 60- (1)33.40
1Lis DæhliD 60- (1)31.30
2Evine Westli AndersenD 21- (10)57.32+4.58
9Emilie Westli AndersenD 21- (10)11.06.45+10.14.11

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Anna UlvensøenD 21- (10)52.34
2Anniken Eriksrud KarlsenD 17-20 (23)51.38+0.43
4Marta UlvensøenD 21- (10)58.55+6.21
4Jørgen MadslienH 21- (19)1.03.12+5.40
4Johanne de PresnoD 17- Kort (6)50.26+6.12
6Anne Willkommen EikenD 17-20 (23)54.53+3.58
10Hedvig ÅstebølD 21- (10)11.18.54+10.26.20
10Håvard Mo VaadalH 21- (19)1.14.15+16.43
11Aksel MadslienH 21- (19)1.17.09+19.37
13Jonas Madslien BakkenH 21- (19)1.20.17+22.45
14Emil GranqvistH 21- (19)11.17.09+10.19.37
15Håkon Raadal BjørloH 21- (19)11.18.51+10.21.19
17Lukas MeierH 21- (19)11.35.29+10.37.57
20Idunn HaavengenD 17-20 (23)11.20.35+10.29.40

Nydalens SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Isak JonssonH 17-20 (22)48.47+1.36
2Inga Skaarer WiklundD 13-14 (14)25.10+1.37
2Jon Iver BakkenH 50- (21)39.27+4.55
2Axel AaldeH 13-14 (18)18.48+2.45
2Kari MadslienD 50- (14)36.12+1.25
3Marie ScheeleD 13-14 (14)25.57+2.24
4Oda ScheeleD 15-16 (23)37.54+3.46
4Anne MadslienD 50- (14)37.42+2.55
5Helena AxelssonD 40- (9)46.48+9.23
6Marte Madslien BakkenD 15-16 (23)38.10+4.02
8Sander H. RogndokkenH 17-20 (22)55.43+8.32
11Mari AarsethD 13-14 (14)33.25+9.52
16Sondre Ruud BråtenH 21- (19)11.33.26+10.35.54
16Jonas AarsethH 15-16 (19)1.06.46+28.20
19Ole Petter HaugenH 50- (21)1.03.52+29.20
Helene ScheeleN-åpen (15)15.33
Einar LofthusH 21- (19)diskvalifisert
Kyongsa RiH 21- (19)ikke startet

OJura

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Alina NiggliD 15-16 (23)36.09+2.01
12Jurg NiggliH 50- (21)46.26+11.54
14Natalja NiggliD 17-20 (23)1.09.08+18.13
Daria NiggliD 40- (9)diskvalifisert

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Erlend SlokvikH 50- (21)34.32
3Jakob MoH 17- Kort (6)44.26+2.30
5Håvard GjestvangH 17- Kort (6)52.13+10.17
13Kjersti SmåstuenD 50- (14)54.02+19.15
17Sigurd KvammeH 15-16 (19)1.07.21+28.55
Ole Solli KvikstadH 11-12 (7)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Julie EikelandD 17- Kort (6)1.08.12+23.58
19Jakob HjelsethH 17-20 (22)11.22.39+10.35.28
20Lita Lerke Leodine HjelsethD 15-16 (23)1.12.03+37.55

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Magnus Svaland DaleH 11-12 (7)15.08+2.49

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Arnhild KroghD 40- (9)41.56+4.31
10Ane Sofie KroghD 17-20 (23)57.06+6.11
10Jonas KroghH 13-14 (18)25.39+9.36
20Lavran ThorstensenH 17-20 (22)11.25.17+10.38.06

Porsgrunn OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Magne Wiig MathisenH 17- Kort (6)41.56
7Tobias MathisenH 15-16 (19)45.56+7.30
13Anne BeitdokkenD 13-14 (14)34.20+10.47
15Une HoltermannD 15-16 (23)50.30+16.22
18Anine Kjørholt LieD 15-16 (23)1.08.11+34.03

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
16Simen BallangrudH 17-20 (22)11.11.24+10.24.13

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Vetle Ruud BråtenH 21- (19)1.08.09+10.37
14Pernille SønsterudbråtenD 15-16 (23)46.23+12.15
Ståle SønsterudbråtenH 50- (21)ikke startet

Ringsaker OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Kristin Hasle HaslestadD 40- (9)45.03+7.38
Ingeborg Hasle HaslestadN-åpen (15)22.48
Torgrim Hasle HaslestadN-åpen (15)22.21
Erik HaugenN-åpen (15)15.16
Eyvind Hasle HaslestadH 13-14 (18)ikke startet

Sandefjord OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Trond GjelstadH 50- (21)41.30+6.58
8Knut Ivar JohansenH 40- (10)52.16+17.31
17Emilie JohansenD 15-16 (23)1.04.16+30.08
18Benjamin GjoneH 13-14 (18)30.34+14.31
21Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (23)1.14.58+40.50
Knut GjoneH 50- (21)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
11Unn Mette KlopbakkenD 50- (14)49.15+14.28

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
18Geir Holm GundersenH 50- (21)56.11+21.39

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Eskil FrøislandH 17-20 (22)53.49+6.38
9Heidi Therese WiestD 17-20 (23)57.03+6.08
11Jostein Svaland DaleH 17-20 (22)1.06.48+19.37
12Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 (22)10.58.22+10.11.11
14Stein Arne NegårdH 50- (21)48.27+13.55
21Ole Johan BråtenH 17-20 (22)11.27.20+10.40.09

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Henrik Julian Fontes ÅrbuH 13-14 (18)25.15+9.12

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Lars Hol MoholdtH 21- (19)57.32
9Øystein Kvaal ØsterbøH 21- (19)1.13.28+15.56

Østmarka OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (6)17.28+3.03
18Anna Cecilie LinløkkenD 17-20 (23)11.07.24+10.16.29
22Hans Kristian Stubban HygenH 17-20 (22)11.30.31+10.43.20
Mathias LinløkkenH 11-12 (7)diskvalifisert
Ingrid Marie Stubban HygenD 15-16 (23)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor