Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff lang (jaktstart i NC klasser)
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 7 januar 2018

N-åpen

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL16.16
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering19.31
Fredrik Charlo BorchseniusHeming Orientering20.39
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb20.23
Elen Krohn GjessingHeming Orientering22.15
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK22.48
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK22.21
Erik HaugenRingsaker OK15.16
Rikke Kihle127744.23
Eline KravdalGjø-Vard OL24.43
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL26.11
Helene ScheeleNydalens SK15.33
Paul Johan SlungaardHeming Orientering22.59
Jon StrandKongsberg OL20.27
Boye WangensteenLillomarka OL16.50

D 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb14.25
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK17.28+3.03
3Hanna SpangbergKonnerud IL17.55+3.30
4Marte EgerKongsberg OL18.02+3.37
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL30.24+15.59
6Guro BrændenLillomarka OL31.29+17.04

D 13-14

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie KravdalGjø-Vard OL23.33
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK25.10+1.37
3Marie ScheeleNydalens SK25.57+2.24
4Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.10+2.37
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL27.04+3.31
6Ragnhild Blom-HagenFossum IF27.10+3.37
7Live Raknes SogstadGjø-Vard OL27.16+3.43
7Kathinka Zahl HagenFossum IF27.16+3.43
9Signe HoloFossum IF29.52+6.19
10Sara MartiniAsker Skiklubb31.05+7.32
11Mari AarsethNydalens SK33.25+9.52
12Martha WisløffAsker Skiklubb34.01+10.28
13Anne BeitdokkenPorsgrunn OL34.20+10.47
14Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL35.52+12.19
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet
Maren HenriksenHalden SKikke startet

D 15-16

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK34.08
2Åsne HaavengenKongsberg OL36.09+2.01
2Alina NiggliOJura36.09+2.01
4Oda ScheeleNydalens SK37.54+3.46
5Kristine KravdalGjø-Vard OL37.57+3.49
6Marte Madslien BakkenNydalens SK38.10+4.02
7Kristin Melby JacobsenLardal OL40.18+6.10
8Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL40.44+6.36
9Martine SkjelsvikLillehammer OK42.07+7.59
10Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL42.18+8.10
11Netta Bar-NathanLillomarka OL43.22+9.14
12Ingrid BlindheimLillomarka OL44.24+10.16
13Hedda SpangbergKonnerud IL45.47+11.39
14Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering46.23+12.15
15Une HoltermannPorsgrunn OL50.30+16.22
16Ingrid MobråthenBotne SK51.41+17.33
17Emilie JohansenSandefjord OK1.04.16+30.08
18Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.08.11+34.03
19Tiril HolenKonnerud IL1.12.02+37.54
20Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn1.12.03+37.55
21Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.14.58+40.50
22Tiril KihleKonnerud IL1.20.22+46.14
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLikke startet

D 17- Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.14
2Tale StrandKongsberg OL44.42+0.28
3Elena GrandLillomarka OL48.08+3.54
4Johanne de PresnoNTNUI50.26+6.12
5Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.08.12+23.58
6Maren SogstadGjø-Vard OL1.19.54+35.40

D 17-20

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb50.55
2Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI51.38+0.43
3Jenny BaklidKonnerud IL52.43+1.48
4Marlin HaavengenKongsberg OL53.20+2.25
5Synne StrandAsker Skiklubb53.30+2.35
6Anne Willkommen EikenNTNUI54.53+3.58
7Marit Melby JacobsenLardal OL56.12+5.17
8Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF56.49+5.54
9Heidi Therese WiestVang OL57.03+6.08
10Ane Sofie KroghOppsal Orientering57.06+6.11
11Margrethe WisløffAsker Skiklubb58.54+7.59
12Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.02.19+11.24
13Hedda Raadal BjørloHalden SK1.08.30+17.35
14Natalja NiggliOJura1.09.08+18.13
15Åsne Naadland HoloFossum IF10.57.53+10.06.58
16Helene EgerKongsberg OL10.59.04+10.08.09
17Andrea VaneboKongsberg OL11.05.00+10.14.05
18Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11.07.24+10.16.29
19Silje Marie VågeAsker Skiklubb11.10.29+10.19.34
20Idunn HaavengenNTNUI11.20.35+10.29.40
21Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.27.10+10.36.15
22Sarah WølloKongsberg OL11.43.07+10.52.12
Ingvild LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Lene Berg HanssenByåsen ILikke startet

D 21-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna UlvensøenNTNUI52.34
2Evine Westli AndersenLøten o-lag57.32+4.58
3Stine Olsen KirkevikHamar OK57.43+5.09
4Marta UlvensøenNTNUI58.55+6.21
5Anna NärhiIFK Göteborg59.30+6.56
6Valborg MadslienLillehammer OK1.06.00+13.26
7Audhild Bakken RognstadEmblem IL1.10.46+18.12
8Zsuzsa FeyAsker Skiklubb11.02.24+10.09.50
9Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.06.45+10.14.11
10Hedvig ÅstebølNTNUI11.18.54+10.26.20

D 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid KvistadKongsberg OL37.25
2Hanne Lerche RaadalHalden SK39.09+1.44
3Arnhild KroghOppsal Orientering41.56+4.31
4Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK45.03+7.38
5Helena AxelssonNydalens SK46.48+9.23
6Line SletnerLillomarka OL51.52+14.27
7Line Bar-NathanLillomarka OL55.54+18.29
8Mette SpangbergKonnerud IL56.14+18.49
Daria NiggliOJuradiskvalifisert

D 50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering34.47
2Kari MadslienNydalens SK36.12+1.25
3Gunhild HennumLierbygda OL37.11+2.24
4Anne MadslienNydalens SK37.42+2.55
5Isa HeggedalKonnerud IL38.16+3.29
6Hege SolerødGjø-Vard OL40.45+5.58
7Hilda ØfsthusAsker Skiklubb40.54+6.07
8Anne LofthusLillehammer OK43.07+8.20
9Rine HanssenByåsen IL43.08+8.21
10Tove HeimdalKonnerud IL46.34+11.47
11Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering49.15+14.28
12Eldri HoloFossum IF51.54+17.07
13Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll54.02+19.15
14Hege HeibergHadeland OL1.02.26+27.39

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lis DæhliLøten o-lag31.30

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Even LienGjø-Vard OL12.19
2Eirik Olsen KirkevikHamar OK13.13+0.54
3Nov Bar-NathanLillomarka OL14.24+2.05
4Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange15.08+2.49
Ole Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-14

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars LienGjø-Vard OL16.03
2Axel AaldeNydalens SK18.48+2.45
3Halvor LøkenKongsberg OL21.19+5.16
4Fridtjof ReuschHeming Orientering22.33+6.30
5Arne BerganKongsberg OL23.11+7.08
6Jakob RastadAsker Skiklubb23.29+7.26
7Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL25.15+9.12
8Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb25.16+9.13
9Rasmus D. EastwoodLillomarka OL25.17+9.14
10Jonas KroghOppsal Orientering25.39+9.36
11Jonathan WoodhouseLillomarka OL26.16+10.13
12Eskil BrændenLillomarka OL26.45+10.42
13Vilmer NybergAsker Skiklubb26.53+10.50
14Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL27.12+11.09
15Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb28.08+12.05
16Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL28.27+12.24
17Jo Randar HolmøyHadeland OL28.53+12.50
18Benjamin GjoneSandefjord OK30.34+14.31
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 15-16

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb38.26
2Jonas MyhrAsker Skiklubb41.15+2.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Grunde IsaksætreGrue IL41.18+2.52
4Henrik ReuschHeming Orientering43.57+5.31
5Sondre Zahl HagenFossum IF45.50+7.24
6Mats LindaasElverum OK45.52+7.26
7Tobias MathisenPorsgrunn OL45.56+7.30
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering46.01+7.35
9Felix FinsrudAsker Skiklubb46.12+7.46
10Sander Tonjer FingarsenElverum OK48.41+10.15
11August Syrdal ØenHeming Orientering52.20+13.54
12Sindre Grøv SvensenLillehammer OK52.26+14.00
13Johan EgerKongsberg OL53.25+14.59
14Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering59.54+21.28
15Birk Felland SætnanFossum IF1.01.42+23.16
16Jonas AarsethNydalens SK1.06.46+28.20
17Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.07.21+28.55
18Gaute LindaasElverum OK1.20.18+41.52
Kristian ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet
Atle Nikolai WølloKongsberg OLikke startet

H 17- Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL41.56
2Sigmund HansenGjø-Vard OL43.06+1.10
3Markus GladEmblem IL44.26+2.30
3Jakob MoOL Toten-Troll44.26+2.30
5Håvard GjestvangOL Toten-Troll52.13+10.17
6Kjetil SpangbergKonnerud IL1.18.08+36.12

H 17-20

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb47.11
2Isak JonssonNydalens SK48.47+1.36
3Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL52.36+5.25
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb53.28+6.17
5Trygve MyhrAsker Skiklubb53.32+6.21
6Eskil FrøislandVang OL53.49+6.38
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb54.35+7.24
8Sander H. RogndokkenNydalens SK55.43+8.32
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL59.54+12.43
10Aslak HeimdalKonnerud IL1.03.13+16.02
11Jostein Svaland DaleVang OL1.06.48+19.37
12Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.58.22+10.11.11
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.04.02+10.16.51
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.04.35+10.17.24
15Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.06.03+10.18.52
16Simen BallangrudRaufoss IL Orientering11.11.24+10.24.13
17Joar GjerdahlKonnerud IL11.15.12+10.28.01
18Mathias Pedersen VoldLillomarka OL11.21.53+10.34.42
19Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.22.39+10.35.28
20Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.25.17+10.38.06
21Ole Johan BråtenVang OL11.27.20+10.40.09
22Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.30.31+10.43.20
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

H 21-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars Hol MoholdtWing OK57.32
2Bjørnar KvåleHadeland OL1.00.28+2.56
3Øyvind WatterdalHadeland OL1.00.35+3.03
4Jørgen MadslienNTNUI1.03.12+5.40
5Øyvind WiggenByåsen IL1.04.17+6.45
6Audun HeimdalKonnerud IL1.04.59+7.27
7Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1.08.09+10.37
8Ove SætraHadeland OL1.08.25+10.53
9Øystein Kvaal ØsterbøWing OK1.13.28+15.56
10Håvard Mo VaadalNTNUI1.14.15+16.43
11Aksel MadslienNTNUI1.17.09+19.37
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.20.10+22.38
13Jonas Madslien BakkenNTNUI1.20.17+22.45
14Emil GranqvistNTNUI11.17.09+10.19.37
15Håkon Raadal BjørloNTNUI11.18.51+10.21.19
16Sondre Ruud BråtenNydalens SK11.33.26+10.35.54
17Lukas MeierNTNUI11.35.29+10.37.57
Einar LofthusNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Kyongsa RiNydalens SKikke startet

H 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF34.45
2Øyvind LienGjø-Vard OL38.48+4.03
3Jostein F. TellnesAsker Skiklubb39.42+4.57
4Steinar EastwoodLillomarka OL43.32+8.47
5Odd StrandKongsberg OL44.26+9.41
6Per Øivind EgerKongsberg OL46.46+12.01
7André JægtvikKonnerud IL50.40+15.55
8Knut Ivar JohansenSandefjord OK52.16+17.31
9Even ErlienGjø-Vard OL56.59+22.14
10Per Olav AndersenHalden SK1.01.00+26.15

H 50-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll34.32
2Jon Iver BakkenNydalens SK39.27+4.55
3Kjetil BjørloHalden SK39.35+5.03
4Kim Farnes HansenLierbygda OL40.00+5.28
5Trond GjelstadSandefjord OK41.30+6.58
6Harald Eide-FredriksenHeming Orientering43.09+8.37
7Odd Arve LienFossum IF43.27+8.55
8Syver LøkenKongsberg OL43.29+8.57
9Øystein HoloFossum IF44.21+9.49
10Terje HenriksenAsker Skiklubb44.56+10.24
11Lasse ArnesenHeming Orientering45.15+10.43
12Jurg NiggliOJura46.26+11.54
13Stein H. HagenFossum IF47.57+13.25
14Stein Arne NegårdVang OL48.27+13.55
15Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering53.44+19.12
16Terje BlindheimLillomarka OL54.43+20.11
17Øystein WiggenByåsen IL55.14+20.42
18Geir Holm GundersenSturla, IF56.11+21.39
19Ole Petter HaugenNydalens SK1.03.52+29.20
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigurd DæhliLøten o-lag33.40

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Jon Vegard LundeLillehammer OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor