Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff nattsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff nattsprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 6 januar 2018

D 17-20

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI17.44
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb17.51+0.07
3Synne StrandAsker Skiklubb18.01+0.17
4Anne Willkommen EikenNTNUI18.05+0.21
5Marlin HaavengenKongsberg OL18.17+0.33
6Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF19.13+1.29
7Heidi Therese WiestVang OL19.28+1.44
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering19.33+1.49
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb19.42+1.58
9Åsne HaavengenKongsberg OL19.42+1.58
11Natalja NiggliOJura20.03+2.19
12Marit Melby JacobsenLardal OL20.05+2.21
13Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK20.11+2.27
14Oda ScheeleNydalens SK20.13+2.29
15Jenny BaklidKonnerud IL20.43+2.59
16Hedda Raadal BjørloHalden SK20.45+3.01
17Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL21.19+3.35
18Åsne Naadland HoloFossum IF21.47+4.03
19Martine SkjelsvikLillehammer OK21.55+4.11
20Andrea VaneboKongsberg OL22.07+4.23
21Helene EgerKongsberg OL22.34+4.50
22Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22.36+4.52
23Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb22.40+4.56
24Silje Marie VågeAsker Skiklubb23.24+5.40
25Idunn HaavengenNTNUI24.19+6.35
26Ingvild LangeggenKongsberg OL25.29+7.45
27Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL25.35+7.51
28Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK25.50+8.06
29Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL26.13+8.29
30Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL29.48+12.04
31Alina NiggliOJura31.18+13.34
32Sarah WølloKongsberg OL37.33+19.49
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet

D 21-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna UlvensøenNTNUI15.26
2Stine Olsen KirkevikHamar OK16.37+1.11
3Audhild Bakken RognstadEmblem IL16.45+1.19
3Evine Westli AndersenLøten o-lag16.45+1.19
5Anna NärhiJämsän Retki-Veikot16.46+1.20
6Marta UlvensøenNTNUI17.56+2.30
7Valborg MadslienLillehammer OK18.54+3.28
8Ingrid StengårdFältjägarnas IF20.04+4.38
9Zsuzsa FeyAsker Skiklubb20.49+5.23
10Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL22.54+7.28
11Hedvig ÅstebølNTNUI23.32+8.06
12Elena GrandLillomarka OL26.58+11.32
13Johanne de PresnoNTNUI36.18+20.52
Daria NiggliOJuraikke startet

H 17-20

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15.27
2Isak JonssonNydalens SK15.55+0.28
3Aslak HeimdalKonnerud IL16.09+0.42
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb16.47+1.20
5Per Clemet WisløffAsker Skiklubb16.57+1.30
6Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL16.59+1.32
7Eskil FrøislandVang OL17.06+1.39
8Jens Johan BrekkeLillomarka OL17.43+2.16
9Trygve MyhrAsker Skiklubb18.02+2.35
9Sander H. RogndokkenNydalens SK18.02+2.35
11Jostein Svaland DaleVang OL19.26+3.59
12Njaal Ellegaard MelbyVang OL19.42+4.15
13Simen BallangrudRaufoss IL Orientering20.53+5.26
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL21.16+5.49
15Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF23.13+7.46
16Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK23.37+8.10
17Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn24.14+8.47
18Eirik Høst FossgardLillomarka OL26.16+10.49
19Petter Liabakk EriksenByåsen IL26.34+11.07
20Joar GjerdahlKonnerud IL26.53+11.26
21Lavran ThorstensenOppsal Orientering27.15+11.48
22Ole Johan BråtenVang OL27.33+12.06
23Mathias Pedersen VoldLillomarka OL29.03+13.36

H 21-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jørgen MadslienNTNUI13.44
2Lars Hol MoholdtWing OK13.54+0.10
3Øyvind WatterdalHadeland OL14.18+0.34
4Bjørnar KvåleHadeland OL14.22+0.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Øyvind WiggenByåsen IL14.50+1.06
5Jørgen BaklidKonnerud IL14.50+1.06
7Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering15.10+1.26
8Ove SætraHadeland OL15.24+1.40
9Audun HeimdalKonnerud IL15.26+1.42
10Øystein Kvaal ØsterbøWing OK15.37+1.53
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17.06+3.22
12Håvard Mo VaadalNTNUI17.27+3.43
13Jonas Madslien BakkenNTNUI17.32+3.48
14Aksel MadslienNTNUI17.43+3.59
15Emil GranqvistNTNUI17.47+4.03
16Håkon Raadal BjørloNTNUI17.49+4.05
17Lukas MeierNTNUI18.29+4.45
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK19.15+5.31
19Einar LofthusNydalens SK20.01+6.17
20Mathias BenjaminsenLillomarka OL20.30+6.46
21Jurg NiggliOJura24.58+11.14
22Markus GladEmblem IL26.35+12.51
23Geir Holm GundersenSturla, IF28.38+14.54
24Øystein WiggenByåsen IL31.09+17.25
Torgeir SulheimLillehammer OKdiskvalifisert

1 km

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Even LienGjø-Vard OL7.29
2Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb8.10+0.41
3Nov Bar-NathanLillomarka OL8.24+0.55
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll8.26+0.57
5Ragnhild Blom-HagenFossum IF8.32+1.03
6Jakob RastadAsker Skiklubb8.55+1.26
6Astrid YtterbøAsker Skiklubb8.55+1.26
8Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb9.18+1.49
9Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb9.21+1.52
10Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange9.30+2.01
11Sara MartiniAsker Skiklubb9.33+2.04
12Vilmer NybergAsker Skiklubb10.02+2.33
13Martha WisløffAsker Skiklubb10.45+3.16
14Boye WangensteenLillomarka OL11.01+3.32
15Signe HoloFossum IF11.33+4.04
16Mathias LinløkkenØstmarka OK11.47+4.18
17Røyken lag 1kmRøyken O-lag11.48+4.19
18Hanna SpangbergKonnerud IL11.59+4.30
19Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.23+4.54
20Ingrid Lundin BerganKongsberg OL13.16+5.47
21Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK13.26+5.57
22Mari AarsethNydalens SK14.54+7.25
23Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL15.03+7.34
24Eirik Olsen KirkevikHamar OK15.39+8.10
25Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL16.52+9.23
Guro BrændenLillomarka OLikke startet

2 km

62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars LienGjø-Vard OL12.11
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL13.03+0.52
3Ingrid KvistadKongsberg OL13.07+0.56
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering13.24+1.13
5Kristin Melby JacobsenLardal OL13.40+1.29
6Tobias MathisenPorsgrunn OL13.56+1.45
7Stein Arne NegårdVang OL13.59+1.48
8Isa HeggedalKonnerud IL14.02+1.51
9Hanne Lerche RaadalHalden SK14.03+1.52
10Halvor LøkenKongsberg OL14.14+2.03
11Sander Tonjer FingarsenElverum OK14.16+2.05
12Fridtjof ReuschHeming Orientering14.20+2.09
13Jakob MoOL Toten-Troll14.26+2.15
14Anne MadslienNydalens SK14.40+2.29
15Jonas KroghOppsal Orientering14.42+2.31
16Axel AaldeNydalens SK14.57+2.46
17Håvard GjestvangOL Toten-Troll15.25+3.14
18Arnhild KroghOppsal Orientering15.26+3.15
19Arne BerganKongsberg OL15.40+3.29
20Sigurd KvammeOL Toten-Troll16.30+4.19
21Kathinka Zahl HagenFossum IF16.34+4.23
22Kari MadslienNydalens SK16.35+4.24
23Eskil BrændenLillomarka OL16.53+4.42
24Hilda ØfsthusAsker Skiklubb17.12+5.01
25Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn17.36+5.25
26Jonas AarsethNydalens SK17.40+5.29
27Jonathan WoodhouseLillomarka OL17.46+5.35
28Per Anders YtterbøAsker Skiklubb17.47+5.36
29Ingrid MobråthenBotne SK18.03+5.52
30Benjamin GjoneSandefjord OK18.07+5.56
30Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.07+5.56
32Hege SolerødGjø-Vard OL18.09+5.58
33Une HoltermannPorsgrunn OL18.18+6.07
34Paul Johan SlungaardHeming Orientering18.31+6.20
35Helena AxelssonNydalens SK19.02+6.51
35Inga Skaarer WiklundNydalens SK19.02+6.51
35Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering19.02+6.51
38Hedda SpangbergKonnerud IL21.13+9.02
39Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll21.47+9.36
40Emma Visted-HansenGjø-Vard OL22.42+10.31
41Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering22.58+10.47
42Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL23.25+11.14
43Anne BeitdokkenPorsgrunn OL23.43+11.32
43Røyken lag 2 kmRøyken O-lag23.43+11.32
45Line Bar-NathanLillomarka OL24.53+12.42
46Torbjørn LundebyLillomarka OL26.41+14.30
47Fredrik Charlo Borchsenius27.41+15.30
48Pål BergHyggen IF27.49+15.38
49Tiril KihleKonnerud IL29.07+16.56
50Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn29.33+17.22
51Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL29.35+17.24
52Tiril HolenKonnerud IL29.36+17.25
53Julie EikelandOL Tønsberg og omegn29.43+17.32
54Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK31.48+19.37
55Emilie JohansenSandefjord OK31.56+19.45
56Jo Randar HolmøyHadeland OL32.16+20.05
57Hege HeibergHadeland OL32.38+20.27
Roar PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLdiskvalifisert
Even ErlienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Marte Madslien BakkenNydalens SKikke startet
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLikke startet
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

3 km

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF16.51
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.17+0.26
3Jonas MyhrAsker Skiklubb17.41+0.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Erlend SlokvikOL Toten-Troll17.51+1.00
5Jon Iver BakkenNydalens SK18.10+1.19
6Kim Farnes HansenLierbygda OL19.07+2.16
7Sören JonssonNydalens SK19.12+2.21
8Trond GjelstadSandefjord OK19.22+2.31
9Kjetil BjørloHalden SK19.46+2.55
10Henrik ReuschHeming Orientering20.03+3.12
11Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering20.15+3.24
12Øystein HoloFossum IF20.35+3.44
13Stein H. HagenFossum IF20.47+3.56
14Ole Petter HaugenNydalens SK20.50+3.59
15Harald Eide-FredriksenHeming Orientering21.09+4.18
16Per Øivind EgerKongsberg OL21.18+4.27
17Felix FinsrudAsker Skiklubb21.36+4.45
18Grunde IsaksætreGrue IL21.49+4.58
19Kristian ØstermannHeming Orientering21.50+4.59
20August Syrdal ØenHeming Orientering22.26+5.35
21Sondre Zahl HagenFossum IF23.01+6.10
22Mats LindaasElverum OK23.09+6.18
23Knut Ivar JohansenSandefjord OK23.43+6.52
24Terje BlindheimLillomarka OL23.45+6.54
25Steinar EastwoodLillomarka OL24.05+7.14
26Johan EgerKongsberg OL24.31+7.40
26Syver LøkenKongsberg OL24.31+7.40
28Øyvind LienGjø-Vard OL24.47+7.56
29Nils Inge BrurbergSturla, IF24.53+8.02
30Ingrid BlindheimLillomarka OL25.34+8.43
31Gunhild HennumLierbygda OL25.59+9.08
32Netta Bar-NathanLillomarka OL26.07+9.16
33Birk Felland SætnanFossum IF30.07+13.16
34Ketil ÅstebølOppsal Orientering30.59+14.08
35Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering31.01+14.10
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Atle Nikolai WølloKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor