Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 6 januar 2018

N-åpen

1 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering15.438.43
Fredrik Charlo BorchseniusHeming Orientering23.3213.04
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb24.1713.29
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering23.2513.00
Elen Krohn GjessingHeming Orientering22.1612.22
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK29.1716.16
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK30.0916.45
Magnhild KleppaLillehammer OK30.3516.59
Eline KravdalGjø-Vard OL24.3013.36
Ville L. MunchLillehammer OK31.0017.13
Ingemar NilssonAndraym IF22.1312.20
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL30.2116.51
Helene ScheeleNydalens SK13.187.23
Paul Johan SlungaardHeming Orientering20.5111.35
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL18.0210.01
Jon StrandKongsberg OL19.5811.05
Boye WangensteenLillomarka OL18.1610.08
Amund Søndmør MartinsenHamar OKikke startet

D 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb14.598.19
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK19.00+4.0110.33
3Marte EgerKongsberg OL22.24+7.2512.26
4Hanna SpangbergKonnerud IL27.28+12.2915.15
Guro BrændenLillomarka OLdiskvalifisert

D 13-14

2 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK20.507.42
2Marie KravdalGjø-Vard OL21.51+1.018.05
3Signe HoloFossum IF22.40+1.508.23
4Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.01+5.119.38
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL26.17+5.279.44
6Martha WisløffAsker Skiklubb28.32+7.4210.34
7Mari AarsethNydalens SK28.48+7.5810.40
8Maren HenriksenHalden SK29.51+9.0111.03
9Sara MartiniAsker Skiklubb33.28+12.3812.23
10Kathinka Zahl HagenFossum IF33.43+12.5312.29
11Anne BeitdokkenPorsgrunn OL34.40+13.5012.50
12Marie ScheeleNydalens SK40.21+19.3114.56
13Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL44.31+23.4116.29
Ragnhild Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet

D 15-16

3 700 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL26.377.11
2Oda ScheeleNydalens SK27.23+0.467.24
3Alina NiggliOJura27.27+0.507.25
4Kristine KravdalGjø-Vard OL29.47+3.108.02
5Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK29.54+3.178.04
6Marte Madslien BakkenNydalens SK30.37+4.008.16
7Ingrid BlindheimLillomarka OL30.58+4.218.22
8Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL31.53+5.168.37
9Kristin Melby JacobsenLardal OL32.03+5.268.39
10Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL32.14+5.378.42
11Netta Bar-NathanLillomarka OL35.54+9.179.42
12Martine SkjelsvikLillehammer OK39.25+12.4810.39
13Live ØstvoldHeming Orientering39.40+13.0310.43
14Une HoltermannPorsgrunn OL40.07+13.3010.50
15Hedda SpangbergKonnerud IL40.56+14.1911.03
16Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK42.46+16.0911.33
17Mari Grøtli SvergjaKvikne IL42.48+16.1111.34
18Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn46.15+19.3812.30
19Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering47.06+20.2912.43
20Tiril HolenKonnerud IL52.19+25.4214.08
21Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.04.12+37.3517.21
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert
Emilie JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLikke startet

D 17- Kort

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fanny Horn BirkelandLillehammer OK29.187.55
2Selma GravirAsker Skiklubb39.42+10.2410.43
3Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.09.11+39.5318.41

D 17-20

4 000 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Willkommen EikenNTNUI26.256.36
2Synne StrandAsker Skiklubb27.22+0.576.50
3Marlin HaavengenKongsberg OL27.25+1.006.51
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF28.00+1.357.00
5Jenny BaklidKonnerud IL29.01+2.367.15
6Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI30.11+3.467.32
7Marit Melby JacobsenLardal OL30.14+3.497.33
8Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb30.16+3.517.34
9Ane Sofie KroghOppsal Orientering30.54+4.297.43
10Hedda Raadal BjørloHalden SK31.19+4.547.49
11Margrethe WisløffAsker Skiklubb32.34+6.098.08
12Heidi Therese WiestVang OL33.03+6.388.15
13Åsne Naadland HoloFossum IF33.16+6.518.19
14Helene EgerKongsberg OL34.29+8.048.37
15Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb35.16+8.518.49
16Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.37+9.128.54
17Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL35.45+9.208.56
18Natalja NiggliOJura36.14+9.499.03
19Andrea VaneboKongsberg OL37.15+10.509.18
20Ingvild LangeggenKongsberg OL37.26+11.019.21
21Lene Berg HanssenByåsen IL37.52+11.279.28
22Idunn HaavengenNTNUI38.26+12.019.36
23Tale StrandKongsberg OL41.23+14.5810.20
24Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL55.29+29.0413.52
25Silje Marie VågeAsker Skiklubb56.16+29.5114.04
26Sarah WølloKongsberg OL1.05.30+39.0516.22
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

D 21- WRE

5 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL32.306.22
2Evine Westli AndersenLøten o-lag32.43+0.136.24
3Anna NärhiJämsän Retki-Veikot32.47+0.176.25
4Audhild Bakken RognstadEmblem IL33.21+0.516.32
5Anna UlvensøenNTNUI33.26+0.566.33
6Valborg MadslienLillehammer OK35.27+2.576.57
7Marta UlvensøenNTNUI37.53+5.237.25
8Ingrid StengårdFältjägarnas IF39.38+7.087.46
8Zsuzsa FeyAsker Skiklubb39.38+7.087.46
10Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO40.35+8.057.57
11Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL46.56+14.269.12
12Ingvild BrekkeNTNUI49.00+16.309.36
Stine Olsen KirkevikHamar OKdiskvalifisert

D 40-

4 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL31.437.55
2Hanne Lerche RaadalHalden SK31.58+0.157.59
3Arnhild KroghOppsal Orientering37.49+6.069.27
4Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK38.36+6.539.39
5Helena AxelssonNydalens SK43.17+11.3410.49
6Mette SpangbergKonnerud IL45.38+13.5511.24
7Ingrid Lundin BerganKongsberg OL50.12+18.2912.33
8Line Bar-NathanLillomarka OL56.27+24.4414.06
9Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL1.02.19+30.3615.34
10Daria NiggliOJura1.18.58+47.1519.44

D 50-

3 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering27.197.22
2Rine HanssenByåsen IL28.59+1.407.50
3Kari MadslienNydalens SK29.34+2.157.59
4Isa HeggedalKonnerud IL29.39+2.208.00
5Hilda ØfsthusAsker Skiklubb30.27+3.088.13
6Hege SolerødGjø-Vard OL34.33+7.149.20
7Tove HeimdalKonnerud IL35.57+8.389.42
8Anne MadslienNydalens SK36.55+9.369.58
9Eldri HoloFossum IF44.44+17.2512.05
10Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll47.50+20.3112.55
11Hege HeibergHadeland OL47.51+20.3212.55
Gunhild HennumLierbygda OLdiskvalifisert
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Nina SøndmørHamar OKikke startet
Vanja StaffOL Toten-Trollikke startet

D 60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit RøsteRingsaker OK38.5614.25

H 11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL12.206.51
2Eirik Olsen KirkevikHamar OK14.44+2.248.11
3Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.39+5.199.48
4Nov Bar-NathanLillomarka OL18.30+6.1010.16
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll21.28+9.0811.55
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-14

2 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL15.285.43
2Axel AaldeNydalens SK17.50+2.226.36
3Fridtjof ReuschHeming Orientering18.24+2.566.48
4Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL19.29+4.017.12
5Arne BerganKongsberg OL23.11+7.438.35
6Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL24.12+8.448.57
7Eskil BrændenLillomarka OL24.27+8.599.03
8Jonathan WoodhouseLillomarka OL24.36+9.089.06
9Halvor LøkenKongsberg OL25.03+9.359.16
10Vilmer NybergAsker Skiklubb26.40+11.129.52
11Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL27.14+11.4610.05
12Jakob RastadAsker Skiklubb27.34+12.0610.12
13Rasmus D. EastwoodLillomarka OL28.10+12.4210.25
14Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb28.52+13.2410.41
15Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb29.38+14.1010.58
16Benjamin GjoneSandefjord OK31.13+15.4511.33
17Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK35.35+20.0713.10
18Jo Randar HolmøyHadeland OL1.15.02+59.3427.47
Jonas KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
Torbjørn LundebyLillomarka OLdiskvalifisert
Gjermund Taje SkeieRaumar Orienteringikke startet

H 15-16

4 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK27.406.55
2Grunde IsaksætreGrue IL29.04+1.247.16
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering29.51+2.117.27
4Sondre YtterbøAsker Skiklubb30.29+2.497.37
5Mats LindaasElverum OK33.21+5.418.20
6Felix FinsrudAsker Skiklubb34.05+6.258.31
7Kristian ØstermannHeming Orientering35.35+7.558.53
8Sondre Zahl HagenFossum IF36.40+9.009.10
9August Syrdal ØenHeming Orientering37.56+10.169.29
10Henrik ReuschHeming Orientering38.22+10.429.35
10Sander Tonjer FingarsenElverum OK38.22+10.429.35
12Jonas AarsethNydalens SK46.25+18.4511.36
13Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering51.04+23.2412.46
14Johan EgerKongsberg OL52.59+25.1913.14
15Sigurd KvammeOL Toten-Troll54.52+27.1213.43
16Gaute LindaasElverum OK56.51+29.1114.12
Tobias MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Atle Nikolai WølloKongsberg OLikke startet

H 17- Kort

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob MoOL Toten-Troll38.089.32
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll39.58+1.509.59
3Kjetil SpangbergKonnerud IL1.06.49+28.4116.42

H 17-20

5 100 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb27.565.28
2Isak JonssonNydalens SK30.58+3.026.04
3Eskil FrøislandVang OL31.58+4.026.16
4Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL32.28+4.326.21
5Per Clemet WisløffAsker Skiklubb32.35+4.396.23
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb33.56+6.006.39
7Njaal Ellegaard MelbyVang OL34.34+6.386.46
8Aslak HeimdalKonnerud IL34.41+6.456.48
9Sander H. RogndokkenNydalens SK35.14+7.186.54
10Trygve MyhrAsker Skiklubb35.23+7.276.56
11Jens Johan BrekkeLillomarka OL36.01+8.057.03
12Elias Skjolden SørensenLillomarka OL36.41+8.457.11
13Jostein Svaland DaleVang OL37.21+9.257.19
14Simen BallangrudRaufoss IL Orientering40.50+12.548.00
15Petter Liabakk EriksenByåsen IL42.40+14.448.21
16Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF43.51+15.558.35
17Eirik Høst FossgardLillomarka OL46.53+18.579.11
18Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn47.47+19.519.22
19Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK52.44+24.4810.20
20Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn54.16+26.2010.38
21Mathias Pedersen VoldLillomarka OL56.37+28.4111.06
22Joar GjerdahlKonnerud IL57.29+29.3311.16
23Ole Johan BråtenVang OL1.24.25+56.2916.33
Lavran ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 21- WRE

6 500 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Hol MoholdtWing OK32.335.00
2Øyvind WatterdalHadeland OL32.42+0.095.01
3Bjørnar KvåleHadeland OL33.39+1.065.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Jørgen BaklidKonnerud IL34.43+2.105.20
5Jørgen MadslienNTNUI35.00+2.275.23
6Ove SætraHadeland OL35.50+3.175.30
7Øyvind WiggenByåsen IL35.59+3.265.32
8Audun HeimdalKonnerud IL36.04+3.315.32
9Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering36.57+4.245.41
10Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering38.35+6.025.56
11Øystein Kvaal ØsterbøWing OK40.07+7.346.10
12Jonas Madslien BakkenNTNUI40.23+7.506.12
13Emil GranqvistNTNUI42.09+9.366.29
14Håvard Mo VaadalNTNUI43.23+10.506.40
15Sondre Ruud BråtenNydalens SK51.05+18.327.51
16Håkon Raadal BjørloNTNUI53.58+21.258.18
17Geir Myhr ØienRingsaker OK57.12+24.398.48
18Mathias BenjaminsenLillomarka OL59.02+26.299.04
19Lukas MeierNTNUI59.32+26.599.09
20Torgeir SulheimLillehammer OK1.08.14+35.4110.29
Aksel MadslienNTNUIdiskvalifisert
Einar LofthusNydalens SKdiskvalifisert
Kyongsa RiNydalens SKikke startet

H 40-

4 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF32.056.32
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL38.14+6.097.48
3Per Øivind EgerKongsberg OL38.27+6.227.50
4Jostein F. TellnesAsker Skiklubb38.53+6.487.56
4Odd StrandKongsberg OL38.53+6.487.56
6Vidar GjelstadOppsal Orientering41.09+9.048.23
7Steinar EastwoodLillomarka OL42.31+10.268.40
8Knut Ivar JohansenSandefjord OK47.16+15.119.38
9Sverre WisløffAsker Skiklubb48.41+16.369.56
10Per Olav AndersenHalden SK50.09+18.0410.14
11Espen BergstrømHalden SK50.19+18.1410.16
Øyvind LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
André JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Even ErlienGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 50-

4 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald SvergjaKvikne IL30.216.11
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll31.03+0.426.20
3Kjetil BjørloHalden SK33.27+3.066.49
4Jon Iver BakkenNydalens SK33.55+3.346.55
5Trond GjelstadSandefjord OK34.39+4.187.04
6Sören JonssonNydalens SK35.23+5.027.13
7Ole Petter HaugenNydalens SK35.45+5.247.17
8Gjermund GravirAsker Skiklubb38.02+7.417.45
9Stein Arne NegårdVang OL38.04+7.437.46
10Terje HenriksenAsker Skiklubb38.09+7.487.47
11Stein H. HagenFossum IF38.51+8.307.55
12Harald Eide-FredriksenHeming Orientering39.15+8.548.00
13Jurg NiggliOJura39.25+9.048.02
14Nils Inge BrurbergSturla, IF40.45+10.248.18
15Øystein HoloFossum IF41.37+11.168.29
16Magne BrændenLillomarka OL41.54+11.338.33
17Terje BlindheimLillomarka OL42.18+11.578.37
18Bjørn BaklidKonnerud IL42.44+12.238.43
19Syver LøkenKongsberg OL43.11+12.508.48
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering44.43+14.229.07
21Øystein WiggenByåsen IL45.49+15.289.21
22Mons Kr. LøvfaldNydalens SK47.49+17.289.45
23Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering55.26+25.0511.18
24Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.03.48+33.2713.01
Kim Farnes HansenLierbygda OLdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Roar PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Geir Holm GundersenSturla, IFdiskvalifisert
Nils Harald StaffOL Toten-Trollikke startet

H 60-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag24.366.38
2Kjell ErikssonÖset SkidO38.12+13.3610.19
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn38.20+13.4410.21
4Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn46.32+21.5612.34

H 70-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Vegard LundeLillehammer OK1.11.1819.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor