Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sjusjørennet mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 17 desember 2017

Klasser: Visa alla | D 21- | H 21- | D 17-20 | H 17-20 | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17K | D 40- | D 50- | D 60- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17K | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

D 17-20

6 810 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb39.14
2Sofia WestinI 19 IF39.16+0.02
3Marlin HaavengenKongsberg OL41.12+1.58
4Elin LundgrenI 19 IF41.19+2.05
5Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI41.44+2.30
6Synne StrandAsker Skiklubb42.48+3.34
7Anne Willkommen EikenNTNUI42.50+3.36
8Elin SchagerströmGarphyttans IF42.53+3.39
9Sofia BerglundIFK Mora OK43.41+4.27
10Heidi Therese WiestVang OL44.46+5.32
11Sarah PerssonÅtvidabergs IF47.01+7.47
12Anna HerbertTäby OK47.14+8.00
13Marit Melby JacobsenLardal OL48.00+8.46
14Margrethe WisløffAsker Skiklubb49.25+10.11
15Emelie BrudinIFK Mora OK49.26+10.12
16Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb49.40+10.26
17Elin EdströmHärnösands OK50.02+10.48
18Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL50.09+10.55
19Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb50.29+11.15
20Åsne Naadland HoloFossum IF52.47+13.33
21Ane DyrkornEiker OL52.59+13.45
22Emma Meyer LarssonIL Tyrving53.32+14.18
23Silje Marie VågeAsker Skiklubb53.40+14.26
24Ingvild LangeggenKongsberg OL54.39+15.25
25Helene EgerKongsberg OL54.53+15.39
26Ada WulfsbergNydalens SK56.23+17.09
27Mina JørgensenIL Tyrving56.55+17.41
28Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK59.20+20.06
29Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.00.26+21.12
30Silje MorlandstøEiker OL1.00.27+21.13
31Klara BolinTumba-Mälarhöjden OK1.03.35+24.21
32Åse BerganNydalens SK1.03.36+24.22
33Andrea VaneboKongsberg OL1.04.00+24.46
34Adelina FunkeLeksands OK1.06.08+26.54
35Sara ErikssonIFK Mora OK1.07.13+27.59
36Elin HållHJS Vansbro OK1.08.40+29.26
Kathinka RogstadKongsberg OLdiskvalifisert
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Tale StrandKongsberg OLikke startet
Oda J SikkelandIL Tyrvingikke startet
Julia WannerIFK Mora OKikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor