Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sjusjørennet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 16 desember 2017

Klasser: Visa alla | D 21- | H 21- | D 17-20 | H 17-20 | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17K | D 40- | D 50- | D 60- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17K | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | DK

D 21-

3 340 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK16.404.59
2Linda LindkvistIK Jarl Rättvik17.09+0.295.08
3Magdalena OlssonIFK Mora OK17.11+0.315.08
4Evine Westli AndersenLøten o-lag18.49+2.095.38
5Hanna ErikssonIFK Mora OK18.52+2.125.38
6Isabel SalénIFK Mora OK20.03+3.236.00
7Evelina WickbomI 19 IF20.37+3.576.10
8Klara YngvessonUmeå OK21.24+4.446.24
9Valborg MadslienLillehammer OK21.25+4.456.24
10Emma BergströmOk Vargen21.56+5.166.34
11Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO23.48+7.087.07
12Zsuzsa FeyAsker Skiklubb23.50+7.107.08
13Emilie Westli AndersenLøten o-lag23.51+7.117.08
14Iliana IlievaHalden SK24.12+7.327.14
15Elin FjellströmGarphyttans IF26.05+9.257.48
16Kari SvingheimLillehammer OK26.51+10.118.02
17Ingrid StengårdFältjägarnas IF27.09+10.298.07
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Andrea WickbomI 19 IFbrutt
Bente RostAlfta-Ösa OKikke startet

H 21-

3 650 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik RostAlfta-Ösa OK16.174.27
2Lars Hol MoholdtWing OK16.30+0.134.31
3Linus RappIFK Mora OK17.16+0.594.43
4Markus LundholmOK Renen17.38+1.214.49
5Øyvind WatterdalHadeland OL17.40+1.234.50
6Erik BlomgrenUmeå OK17.57+1.404.55
7Bjørnar KvåleHadeland OL18.11+1.544.58
8Oskar SandbergSäterbygdens OK18.19+2.025.01
9Jørgen MadslienNTNUI18.21+2.045.01
10Ulrik NordbergUmeå OK18.36+2.195.05
11Øyvind WiggenByåsen IL19.30+3.135.20
12Peter ArnessonBottnaryds IF19.33+3.165.21
13Øystein Tallhaug EngelstadRingsaker OK19.45+3.285.24
14Carl MagnussonIFK Mora OK19.48+3.315.25
15Filip JacobssonÖset SkidO19.53+3.365.26
16Martin HammarbergSundsvalls OK20.00+3.435.28
17Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering21.11+4.545.48
18Linus MoodIFK Mora OK22.26+6.096.08
19Klaus CsucsIFK Mora OK22.52+6.356.15
20Eivind TonnaAsker Skiklubb23.22+7.056.24
21Sondre Ruud BråtenNydalens SK26.55+10.387.22
22Kyongsa RiNydalens SK56.28+40.1115.28
Ove SætraHadeland OLbrutt

D 17-20

3 340 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb20.296.07
2Jenny BaklidKonnerud IL20.48+0.196.13
3Marlin HaavengenKongsberg OL20.53+0.246.15
4Anne Willkommen EikenNTNUI21.13+0.446.21
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF21.14+0.456.21
6Sofia WestinI 19 IF21.47+1.186.31
7Heidi Therese WiestVang OL22.07+1.386.37
8Elin LundgrenI 19 IF22.43+2.146.48
9Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI22.46+2.176.48
10Elin SchagerströmGarphyttans IF24.13+3.447.15
11Synne StrandAsker Skiklubb24.21+3.527.17
12Sarah PerssonÅtvidabergs IF24.33+4.047.21
13Sofia BerglundIFK Mora OK25.05+4.367.30
14Anna HerbertTäby OK26.07+5.387.49
15Åsne Naadland HoloFossum IF26.16+5.477.51
16Ane DyrkornEiker OL26.26+5.577.54
17Marit Melby JacobsenLardal OL26.35+6.067.57
18Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.48+6.198.01
19Emelie BrudinIFK Mora OK27.00+6.318.05
20Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb27.20+6.518.11
21Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK27.35+7.068.15
22Oda J SikkelandIL Tyrving28.24+7.558.30
23Elin EdströmHärnösands OK28.46+8.178.36
24Silje Marie VågeAsker Skiklubb28.56+8.278.39
25Margrethe WisløffAsker Skiklubb29.07+8.388.43
26Emma Meyer LarssonIL Tyrving29.16+8.478.45
27Elin HållHJS Vansbro OK29.46+9.178.54
28Mina JørgensenIL Tyrving30.02+9.338.59
29Klara BolinTumba-Mälarhöjden OK30.24+9.559.06
30Ada WulfsbergNydalens SK30.27+9.589.07
31Åse BerganNydalens SK38.35+18.0611.33
32Adelina FunkeLeksands OK42.56+22.2712.51
Sara ErikssonIFK Mora OKdiskvalifisert
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringbrutt
Julia WannerIFK Mora OKikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet

H 17-20

3 650 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL18.225.01
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb19.59+1.375.28
3Eskil FrøislandVang OL20.20+1.585.34
4Edvin NordströmTäby OK20.24+2.025.35
5Henning SjökvistStora Tuna IK SK20.26+2.045.35
6Simon ErikssonUmeå OK20.31+2.095.37
7Isak JonssonNydalens SK20.47+2.255.41
8Robin SalénI 19 IF20.50+2.285.42
9Aslak HeimdalKonnerud IL21.02+2.405.45
10Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb21.05+2.435.46
11Per Clemet WisløffAsker Skiklubb21.49+3.275.58
12Martin GranbergIFK Mora OK22.16+3.546.06
13Jonatan StahlSundbybergs IK22.30+4.086.09
14Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL22.46+4.246.14
15Sander H. RogndokkenNydalens SK22.48+4.266.14
16Truls LindholmSundsvalls OK23.03+4.416.18
17Rasmus WickbomI 19 IF23.42+5.206.29
18Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb24.01+5.396.34
19Emil ArvidssonSäterbygdens OK24.11+5.496.37
20Jostein Svaland DaleVang OL24.19+5.576.39
21Njaal Ellegaard MelbyVang OL24.20+5.586.40
22Trygve MyhrAsker Skiklubb24.49+6.276.47
23Vegard MyklemyrEiker OL24.56+6.346.49
24Lars Young VikNydalens SK26.35+8.137.16
25Petter Liabakk EriksenByåsen IL27.48+9.267.36
26Simen BallangrudRaufoss IL Orientering29.09+10.477.59
27Jo Even KolstadFreidig30.05+11.438.14
28Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK30.49+12.278.26
29Zeb PalmHJS Vansbro OK31.12+12.508.32
30Anton HänströmTäby OK31.34+13.128.38
31Rasmus NordgrenOk Kåre31.48+13.268.42
32Elias RöstinSöders-Tyresö34.20+15.589.24
33Eivind Berner MyhreFossum IF34.44+16.229.30
34Audun BerganNydalens SK36.06+17.449.53
35Emil AnderssonHaninge SOK36.36+18.1410.01

D -10

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Helene ScheeleNydalens SK14.57+-7.237.30
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK23.42+1.2211.54
0Eline KravdalGjø-Vard OL22.2011.13

D 11-12

1 990 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK13.196.41
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb19.50+6.319.57
3Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL22.23+9.0411.14
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL48.30+35.1124.22

D 13-14

2 140 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK19.529.17
2Marie KravdalGjø-Vard OL20.17+0.259.28
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK21.15+1.239.55
4Marie ScheeleNydalens SK23.19+3.2710.53
5Mari AarsethNydalens SK24.35+4.4311.29
6Kathinka Zahl HagenFossum IF25.52+6.0012.05
7Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.00+6.0812.08
8Live Raknes SogstadGjø-Vard OL26.05+6.1312.11
9Ragnhild Blom-HagenFossum IF28.02+8.1013.05
10Julie BrenåsVarteig OL48.43+28.5122.45
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 15-16

2 140 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL14.106.37
2Oda ScheeleNydalens SK14.14+0.046.39
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14.22+0.126.42
4Pia Young VikNydalens SK14.39+0.296.50
5Frida HaugskottOL Trollelg15.03+0.537.01
6Kristine KravdalGjø-Vard OL15.21+1.117.10
7Klara AnderssonDomnarvets GoIF15.57+1.477.27
8Martine SkjelsvikLillehammer OK16.20+2.107.37
9Vilde Lereim StorliFreidig16.23+2.137.39
10Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL16.53+2.437.53
11Frida SolsrudNydalens SK18.23+4.138.35
12Kristin Melby JacobsenLardal OL18.47+4.378.46
13Ingrid BlindheimLillomarka OL18.51+4.418.48
14Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering19.15+5.058.59
15Nora Småge HilsenKonnerud IL19.29+5.199.06
16Live ØstvoldHeming Orientering19.59+5.499.20
17Ane Malene KolstadFreidig20.06+5.569.23
18Ragnhild Mathea HelmersenFet OL20.25+6.159.32
19Marte Madslien BakkenNydalens SK20.40+6.309.39
20Lovisa MoqvistLerums SOK21.27+7.1710.01
21Iris HolstIL Tyrving22.36+8.2610.33
22Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering25.35+11.2511.57
23Tiril KihleKonnerud IL27.06+12.5612.39
24Tiril HolenKonnerud IL27.18+13.0812.45
25Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK42.36+28.2619.54
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Mari EidsmoFreidigbrutt
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 40-

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena AxelssonNydalens SK22.239.56
2Maren SogstadGjø-Vard OL37.58+15.3516.52
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

D 50-

2 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18.028.00
2Carina SandbergSäterbygdens OK18.07+0.058.03
3Maria JonssonNydalens SK18.29+0.278.12
4Anne MadslienNydalens SK19.41+1.398.44
5Tove HeimdalKonnerud IL19.56+1.548.51
6Kari MadslienNydalens SK20.58+2.569.19
7Vanja StaffOL Toten-Troll22.04+4.029.48
8Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering22.12+4.109.52
9Hege SolerødGjø-Vard OL25.27+7.2511.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
Kjersti SmåstuenOL Toten-Trollikke startet
Charlotte LindkvistIK Jarl Rättvikikke startet

D 60-

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Kathrine SvingheimHadeland OL20.088.56

H -10

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.26+-10.479.45
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK25.19+-4.5412.43
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll30.1315.11

H 11-12

1 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask Felland SætnanFossum IF18.389.21
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll19.53+1.159.59
3Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange21.10+2.3210.38
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll21.13+2.3510.39
5Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL26.50+8.1213.29

H 13-14

2 140 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll12.556.02
2Lars LienGjø-Vard OL13.15+0.206.11
3Axel AaldeNydalens SK16.04+3.097.30
4Ask OlaussenOppsal Orientering16.19+3.247.37
5Jonas KroghOppsal Orientering16.43+3.487.48
6Fridtjof ReuschHeming Orientering18.17+5.228.32
7Martin Christoffer BorgIL Koll20.01+7.069.21
8Vilmer NybergAsker Skiklubb22.59+10.0410.44
9Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL24.09+11.1411.17
10Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb26.16+13.2112.16
11Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL27.27+14.3212.49
12Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK32.44+19.4915.17
13Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb33.37+20.4215.42
14Jo Randar HolmøyHadeland OL33.46+20.5115.46
Jonas Johansen HickenIL Kolldiskvalifisert

H 15-16

2 750 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16.075.51
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK17.15+1.086.16
3Kristian ØstermannHeming Orientering18.12+2.056.37
4Grunde IsaksætreGrue IL18.17+2.106.38
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.33+2.266.44
6 Kasper Bakken UlsethNydalens SK18.44+2.376.48
7Ferdinand FremmingHeming Orientering19.58+3.517.15
8Jonas MyhrAsker Skiklubb20.11+4.047.20
9Sondre Zahl HagenFossum IF21.11+5.047.42
10Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL21.36+5.297.51
11Gaute BerganNydalens SK21.48+5.417.55
12Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb24.00+7.538.43
13Henrik ReuschHeming Orientering25.05+8.589.07
14Birk Felland SætnanFossum IF25.51+9.449.24
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering26.18+10.119.33
16Sindre Grøv SvensenLillehammer OK28.13+12.0610.15
17August Syrdal ØenHeming Orientering28.58+12.5110.32
18Atle Nikolai WølloKongsberg OL30.20+14.1311.01
19Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK32.48+16.4111.55
20Theo Ring GiskeNydalens SK34.49+18.4212.39
Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert
Anders Håvard LarsenNydalens SKdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFikke startet
Sigurd KvammeOL Toten-Trollikke startet

H 17 kort

2 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll34.0712.24

H 40-

2 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll17.086.13
2Martin ØhmanGjø-Vard OL21.58+4.507.59
3Knut Jostein SætnanFossum IF23.12+6.048.26
4Øyvind LienGjø-Vard OL23.25+6.178.30
5Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK25.46+8.389.22
6Stein H. HagenFossum IF27.12+10.049.53
7Pablo CorbiCatalunya28.52+11.4410.29
8Pär MoqvistLerums SOK29.58+12.5010.53
9Trond FlaskerudOL Toten-Troll31.16+14.0811.22
10David CastilloCatalunya39.10+22.0214.14
11Even ErlienGjø-Vard OL51.45+34.3718.49

H 50-

2 750 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering19.437.10
2Per SandbergSäterbygdens OK20.03+0.207.17
3Sören JonssonNydalens SK20.06+0.237.18
4Jon Iver BakkenNydalens SK20.12+0.297.20
5Gjermund GravirAsker Skiklubb20.24+0.417.25
6Odd Arve LienFossum IF20.53+1.107.35
7Lasse ArnesenHeming Orientering21.28+1.457.48
8Kim Farnes HansenLierbygda OL21.33+1.507.50
9Stein Arne NegårdVang OL21.43+2.007.53
10Nils BerganNydalens SK22.35+2.528.12
11Johan TryggIFK Mora OK23.24+3.418.30
12Øystein WiggenByåsen IL23.44+4.018.37
13Harald Eide-FredriksenHeming Orientering24.10+4.278.47
14Ole Petter HaugenNydalens SK24.52+5.099.02
15Svein Terje KolstadFreidig26.26+6.439.36
16Björn AlbinssonIFK Mora OK26.36+6.539.40
17Terje HenriksenAsker Skiklubb27.20+7.379.56
18Dag BrenåsVarteig OL34.38+14.5512.35
19Per Anders YtterbøAsker Skiklubb55.34+35.5120.12
Einar JensenNydalens SKdiskvalifisert
Conny ErikssonIFK Mora OKdiskvalifisert
Geir Holm GundersenSturla, IFdiskvalifisert

H 60-

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell ErikssonÖset SkidO19.468.47
2Jan Vegard LundeLillehammer OK51.36+31.5022.56

Direkte Kort

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian ReuschHeming Orientering18.118.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor