Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 7
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 6 desember 2017

A-kort

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom KristensenLarvik OK36.02
2Anders Kristian HoltHedrum OL36.07+0.05
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK37.10+1.08
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL39.53+3.51
5Anna MeenPorsgrunn OL39.54+3.52
6Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL40.48+4.46
7Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn41.15+5.13
8Espen JohnsenHedrum OL42.37+6.35
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL43.08+7.06
10Jørn MyrlandNotodden OL46.04+10.02
11Ole JohanssonPorsgrunn OL46.14+10.12
12Arne Håkon JørgensenSandefjord OK46.33+10.31
13Hanne HerumOK Skeidi46.47+10.45
14Elling AakreAndebu IL47.53+11.51
15Harald OmlandSkien OK49.00+12.58
16Atle RemmePorsgrunn OL49.10+13.08
17Eli Marie WiigPorsgrunn OL50.34+14.32
18Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.08.43+32.41
19Elin BordøyHedrum OL1.15.17+39.15
20Tone Sølie LysnesHedrum OL1.15.19+39.17
21Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.16.23+40.21
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jan GlittumOK Skeididiskvalifisert

A-lang

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL37.17
2Sindre R HoltHedrum OL38.31+1.14
3Tobias MathisenPorsgrunn OL40.45+3.28
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL40.52+3.35
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL43.08+5.51
6Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL43.41+6.24
7Dag Steinar RagvinBø OL43.55+6.38
8Halvard KornmoPorsgrunn OL44.04+6.47
9Dag AusenPorsgrunn OL45.17+8.00
10Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL45.21+8.04
11Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL45.45+8.28
12Hanne VassendPorsgrunn OL45.51+8.34
13Iver RingheimLarvik OK51.21+14.04
14Håkon KornmoPorsgrunn OL51.44+14.27
15Helge GisholtOK Skeidi53.09+15.52
16Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL56.17+19.00
17Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL56.36+19.19
18Per Olav GulbrandsenLarvik OK56.42+19.25
19Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL56.46+19.29
20Une HoltermannPorsgrunn OL56.47+19.30
21Hilde VassendPorsgrunn OL1.10.35+33.18
22Jesper FlogstadIL Hauken1.13.51+36.34
23Bjørn LiePorsgrunn OL1.33.59+56.42

C-nivå

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi48.00
2Rolf LyePorsgrunn OL55.00+7.00
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi55.00+7.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor