Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup mellom
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: lørdag 11 mai 2019

NTNUI

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ane DyrkornD 19-20 E (12)25.57+0.177.12
2Ingrid LundanesD 21- E (21)35.11+0.557.02
2Audun HeimdalH 21- E (57)33.46+0.115.32
3Karen Oline KolstadD 21- E (21)37.04+2.487.24
4Anna UlvensøenD 21- E (21)37.45+3.297.33
5Thea DyrkornD 19-20 E (12)28.57+3.178.02
5Emil GranqvistH 21- E (57)35.45+2.105.51
6Malin SandstadD 21- E (21)39.42+5.267.56
7Eirik Langedal BreivikH 21- E (57)36.05+2.305.54
8Ane Nielsen SolbergD 19-20 E (12)29.59+4.198.19
9Signe Bredholt JørgensenD 19-20 E (12)30.05+4.258.21
10Rasmus Rørholt TheisenH 21- E (57)36.25+2.505.58
11Tilla Farnes HennumD 21- E (21)41.41+7.258.20
12Triin JäädmaaD 21- E (21)42.14+7.588.26
12Vegard Jarvis WestergårdH 21- E (57)36.51+3.166.02
13Åsne Skram TrømborgD 21- E (21)42.15+7.598.27
13Elias T. MølnvikH 21- E (57)37.10+3.356.05
14Elin GranstedtD 21- E (21)44.28+10.128.53
15Marius PyttenH 21- E (57)37.22+3.476.07
15Margrethe WisløffD 21- E (21)45.06+10.509.01
17August Asheim BirkelandH 19-20 E (23)25.28+5.056.22
17Isabel DonnerD 21- E (21)46.10+11.549.14
20Marte Hoff HagenD 21- E (21)50.22+16.0610.04
21Solveig BlindheimD 21- E (21)52.13+17.5710.26
22Herman Ryen MartinsenH 21- E (57)39.28+5.536.28
25Gaute FriestadH 21- E (57)39.49+6.146.31
26Sindre Østgulen DeiszH 21- E (57)40.23+6.486.37
27Mathias BjuganH 21- E (57)40.36+7.016.39
28Simen Eid NielsenH 21- E (57)40.45+7.106.40
31Jostein TandbergH 21- E (57)41.30+7.556.48
34Martin Borge HeirH 21- E (57)42.18+8.436.56
36Anders Felde OlaussenH 21- E (57)42.44+9.097.00
37Sturla FrydenlundH 21- E (57)42.54+9.197.01
38Jakob Kalvig SkoganH 21- E (57)42.59+9.247.02
38Olav Milian Schmitt GranH 21- E (57)42.59+9.247.02
41Espen Samuelsen SkiriH 21- E (57)43.10+9.357.04
47Håvard Mo VaadalH 21- E (57)45.15+11.407.25
52Øystein Fruseth ChristiansenH 21- E (57)50.37+17.028.17
54Are WigaardH 21- E (57)51.39+18.048.28
55Sindre Engzelius GylverH 21- E (57)52.55+19.208.40
Ole Jørgen Bogen ArenthH 19-20 E (23)diskvalifisert
Ingrid GulbrandsenD 21- E (21)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor