Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup mellom
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: lørdag 11 mai 2019

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Eskil FrischknechtH 17-18 E (46)28.41+8.147.58

Asker Skiklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Synne StrandD 19-20 E (12)27.28+1.487.37
7Felix FinsrudH 17-18 E (46)21.40+1.136.01
15Sander ArntzenH 19-20 E (23)25.26+5.036.21
19Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (30)30.04+5.599.23
20Vegard GulbrandsenH 21- E (57)39.04+5.296.24
24Sondre YtterbøH 17-18 E (46)25.01+4.346.56

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kaja Samuelsen SkiriD 17-18 E (30)29.14+5.099.08

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideD 21- E (21)34.166.51
32Petter Liabakk EriksenH 17-18 E (46)26.14+5.477.17
40Håkon SæternesH 17-18 E (46)29.41+9.148.14
45Hans Aleksander ØsthagenH 21- E (57)44.00+10.257.12
Ragnhild EideD 19-20 E (12)ikke startet
Oda WennemoD 21- E (21)ikke startet

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Simen Hjalmar WästlundH 21- E (57)42.34+8.596.58

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Oda Isnes TyseD 17-18 E (30)31.36+7.319.52
Solveig Moen LetmolieD 17-18 E (30)ikke startet

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Pernille KatlaD 19-20 E (12)26.21+0.417.19
6Øyvind HjermstadH 19-20 E (23)23.44+3.215.56
9Erling HjermstadH 19-20 E (23)23.50+3.275.57
9Ragnhild HjermstadD 21- E (21)40.30+6.148.06
12Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (12)40.57+15.1711.22
13Marius BakkeH 17-18 E (46)22.53+2.266.21
15Karen Hoel JomaasD 17-18 E (30)29.27+5.229.12
23Sondre Zahl HagenH 17-18 E (46)24.50+4.236.53
26Eivind Berner MyhreH 17-18 E (46)25.16+4.497.01
29Mikkel KatlaH 17-18 E (46)25.53+5.267.11
Oskar StørmerH 21- E (57)ikke startet
Ingrid G. KvålsgardD 19-20 E (12)ikke startet

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Hans Petter MathisenH 21- E (57)36.16+2.415.56
16Håvard WedegeH 21- E (57)37.26+3.516.08

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenH 17-18 E (46)20.275.40
4Mats EidsmoH 19-20 E (23)22.53+2.305.43
4Håvard Sandstad EidsmoH 21- E (57)34.53+1.185.43
5Hanne SandstadD 21- E (21)38.19+4.037.39
11Jonas GrønliH 17-18 E (46)22.40+2.136.17
15Simen Spets StorhovH 17-18 E (46)23.10+2.436.26
17Mikkel HoltH 17-18 E (46)23.43+3.166.35
18Kristian Fredrik LynumH 19-20 E (23)27.22+6.596.50
21Mathias HermstadH 19-20 E (23)30.01+9.387.30
22Lars SandstadH 17-18 E (46)24.49+4.226.53
24Mattis HoltH 21- E (57)39.37+6.026.29
43Lars OwrenH 21- E (57)43.47+10.127.10
46Jørgen FiskumH 21- E (57)45.05+11.307.23
51Kjetil MølnvikH 21- E (57)48.13+14.387.54
Vera MelkildD 19-20 E (12)ikke startet
Oskar Spets StorhovH 19-20 E (23)ikke startet
Jo Even KolstadH 17-18 E (46)ikke startet

Frol IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Yngve SkogstadH 21- E (57)33.355.30
3Tobias AlstadH 17-18 E (46)21.14+0.475.53
7Eirin Svanøe-HafstadD 21- E (21)39.54+5.387.58
13Ulf Forseth IndgaardH 21- E (57)37.10+3.356.05
17Lars Sandstad SkjesetH 21- E (57)37.55+4.206.12
18Jo Forseth IndgaardH 21- E (57)38.13+4.386.15
19Martine ÅstebølD 21- E (21)48.25+14.099.41
19Simon JakobssonH 21- E (57)38.36+5.016.19
21Carl Petter LyngenH 21- E (57)39.27+5.526.28
32Jonas RessemH 21- E (57)41.39+8.046.49
48Vegard RessemH 21- E (57)45.19+11.447.25
49Johan Asphjell BjørnaasH 21- E (57)45.54+12.197.31

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (30)24.55+0.507.47
6Clemens Sundby ØxnevadH 17-18 E (46)21.38+1.116.00
31Tobias RøddeH 17-18 E (46)26.13+5.467.16
35Markus Andreas BreivoldH 17-18 E (46)26.49+6.227.26

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Kristine KravdalD 17-18 E (30)29.57+5.529.21

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hedda Raadal BjørloD 19-20 E (12)29.16+3.368.07
29Øyvind HelgerudH 21- E (57)40.56+7.216.42

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anine LomeD 19-20 E (12)25.407.07

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sigurd Paulsen VieH 17-18 E (46)21.19+0.525.55

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Sindre R HoltH 19-20 E (23)23.48+3.255.57

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 19-20 E (23)20.235.05
8Maya Jones ArnesenD 17-18 E (30)27.20+3.158.32
10Magnus Eide-FredriksenH 17-18 E (46)22.39+2.126.17
11Hanna Eckhardt AndersenD 17-18 E (30)28.10+4.058.48
12Malene Teresia JebsenD 17-18 E (30)28.59+4.549.03
22Live ØstvoldD 17-18 E (30)31.39+7.349.53
25Kristian ØstermannH 17-18 E (46)25.12+4.457.00
41August Syrdal ØenH 17-18 E (46)29.58+9.318.19

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Malin HaugeD 17-18 E (30)30.29+6.249.31

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Sivert Møklegård PihlH 17-18 E (46)24.09+3.426.42

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Jonatan GraversenH 17-18 E (46)23.06+2.396.25

IL Leik

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Oskar AndrénH 21- E (57)36.11+2.365.55
11Andreas SølbergH 21- E (57)36.31+2.565.59
18Line SølbergD 21- E (21)46.52+12.369.22
53Ola KeiseråsH 21- E (57)51.15+17.408.24

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tale StrandD 17-18 E (30)27.05+3.008.27
18Vetle DrageH 17-18 E (46)24.02+3.356.40
23Ingvild LangeggenD 17-18 E (30)31.47+7.429.55
27Rolf Trygve HaugH 17-18 E (46)25.22+4.557.02
44Olav Kristian LundH 17-18 E (46)34.35+14.089.36

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidD 17-18 E (30)24.057.31
2Jørgen BaklidH 19-20 E (23)21.05+0.425.16
10Andrea RanvikD 17-18 E (30)28.07+4.028.47
11Aslak HeimdalH 19-20 E (23)24.03+3.406.00
24Anniken RanvikD 17-18 E (30)32.08+8.0310.02

Kristiansand OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Dag BlandkjennH 21- E (57)34.18+0.435.37
7Sebastian DalandH 19-20 E (23)23.46+3.235.56
14Christiane Ruud BøckmanD 17-18 E (30)29.23+5.189.10
44Morten JørgensenH 21- E (57)43.54+10.197.11

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Jens Johan BrekkeH 19-20 E (23)24.56+4.336.14
14Elias Skjolden SørensenH 19-20 E (23)25.02+4.396.15
Mathias BenjaminsenH 21- E (57)ikke startet

Løten o-lag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Emilie Westli AndersenD 21- E (21)40.15+5.598.03
16Evine Westli AndersenD 21- E (21)46.00+11.449.12
30Marius ØieH 21- E (57)41.17+7.426.46

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Lars SolliH 21- E (57)46.09+12.347.33

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Hanne Helmine RogstadD 17-18 E (30)40.57+16.5212.47
Johannes LangaasH 17-18 E (46)diskvalifisert

NTNUI

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ane DyrkornD 19-20 E (12)25.57+0.177.12
2Ingrid LundanesD 21- E (21)35.11+0.557.02
2Audun HeimdalH 21- E (57)33.46+0.115.32
3Karen Oline KolstadD 21- E (21)37.04+2.487.24
4Anna UlvensøenD 21- E (21)37.45+3.297.33
5Thea DyrkornD 19-20 E (12)28.57+3.178.02
5Emil GranqvistH 21- E (57)35.45+2.105.51
6Malin SandstadD 21- E (21)39.42+5.267.56
7Eirik Langedal BreivikH 21- E (57)36.05+2.305.54
8Ane Nielsen SolbergD 19-20 E (12)29.59+4.198.19
9Signe Bredholt JørgensenD 19-20 E (12)30.05+4.258.21
10Rasmus Rørholt TheisenH 21- E (57)36.25+2.505.58
11Tilla Farnes HennumD 21- E (21)41.41+7.258.20
12Triin JäädmaaD 21- E (21)42.14+7.588.26
12Vegard Jarvis WestergårdH 21- E (57)36.51+3.166.02
13Åsne Skram TrømborgD 21- E (21)42.15+7.598.27
13Elias T. MølnvikH 21- E (57)37.10+3.356.05
14Elin GranstedtD 21- E (21)44.28+10.128.53
15Marius PyttenH 21- E (57)37.22+3.476.07
15Margrethe WisløffD 21- E (21)45.06+10.509.01
17August Asheim BirkelandH 19-20 E (23)25.28+5.056.22
17Isabel DonnerD 21- E (21)46.10+11.549.14
20Marte Hoff HagenD 21- E (21)50.22+16.0610.04
21Solveig BlindheimD 21- E (21)52.13+17.5710.26
22Herman Ryen MartinsenH 21- E (57)39.28+5.536.28
25Gaute FriestadH 21- E (57)39.49+6.146.31
26Sindre Østgulen DeiszH 21- E (57)40.23+6.486.37
27Mathias BjuganH 21- E (57)40.36+7.016.39
28Simen Eid NielsenH 21- E (57)40.45+7.106.40
31Jostein TandbergH 21- E (57)41.30+7.556.48
34Martin Borge HeirH 21- E (57)42.18+8.436.56
36Anders Felde OlaussenH 21- E (57)42.44+9.097.00
37Sturla FrydenlundH 21- E (57)42.54+9.197.01
38Jakob Kalvig SkoganH 21- E (57)42.59+9.247.02
38Olav Milian Schmitt GranH 21- E (57)42.59+9.247.02
41Espen Samuelsen SkiriH 21- E (57)43.10+9.357.04
47Håvard Mo VaadalH 21- E (57)45.15+11.407.25
52Øystein Fruseth ChristiansenH 21- E (57)50.37+17.028.17
54Are WigaardH 21- E (57)51.39+18.048.28
55Sindre Engzelius GylverH 21- E (57)52.55+19.208.40
Ole Jørgen Bogen ArenthH 19-20 E (23)diskvalifisert
Ingrid GulbrandsenD 21- E (21)ikke startet

Nydalens SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18 E (46)21.08+0.415.52
3Oda ScheeleD 17-18 E (30)25.54+1.498.05
3Lukas LilandH 19-20 E (23)21.44+1.215.26
4Marie LilandD 17-18 E (30)26.09+2.048.10
5Lars Young VikH 17-18 E (46)21.23+0.565.56
6Håvard HagaH 21- E (57)36.02+2.275.54
9Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18 E (46)22.06+1.396.08
10Marion HuberD 21- E (21)41.19+7.038.15
23Vegard Blomseth JohnsenH 21- E (57)39.31+5.566.28
33Sverre Waaler KaasH 21- E (57)42.02+8.276.53

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (12)31.27+5.478.44
27Marie Lindløv JensenD 17-18 E (30)34.48+10.4310.52
42Christopher LadimH 17-18 E (46)30.25+9.588.26
Aurora GjølsjøD 19-20 E (12)ikke startet

OK Skøynar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Håvard VeieH 17-18 E (46)26.24+5.577.20
43Hallvar HallanH 17-18 E (46)31.27+11.008.44

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Frida HaugskottD 17-18 E (30)26.51+2.468.23
10Anders HaugskottH 19-20 E (23)23.58+3.355.59
42Olav Andreas RemmenH 21- E (57)43.30+9.557.07

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Jakob HjelsethH 17-18 E (46)26.51+6.247.27

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Ane Sofie KroghD 17-18 E (30)27.18+3.138.31

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Hanne VassendD 19-20 E (12)29.04+3.248.04
15Rasmus MathisenH 19-20 E (23)25.26+5.036.21
20Alexander Repstad StoremyrH 19-20 E (23)29.27+9.047.21

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Kristine Eide RappD 17-18 E (30)29.54+5.499.20
33Øistein Fagerli NæssH 17-18 E (46)26.22+5.557.19
37Gaute FosstveitH 17-18 E (46)27.03+6.367.30
38Anders HorveiH 17-18 E (46)28.16+7.497.51
56Øystein RappH 21- E (57)1.02.54+29.1910.18

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Cornelius BjørkH 17-18 E (46)22.48+2.216.20

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Johan Christie ØrkeH 19-20 E (23)24.36+4.136.09
18Sara Nystrøm OlsenD 17-18 E (30)30.01+5.569.22
40Harald KalagerH 21- E (57)43.06+9.317.03

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Henrik BelboH 17-18 E (46)diskvalifisert

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Jørgen SchjølbergH 17-18 E (46)26.02+5.357.13

Tyrving IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Styrk Hundseid KamsvågH 19-20 E (23)23.26+3.035.51
9Mina JørgensenD 17-18 E (30)27.50+3.458.41
21Ådne SkjærsteinH 17-18 E (46)24.47+4.206.53
26Stella HolmboeD 17-18 E (30)34.19+10.1410.43
29Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (30)48.27+24.2215.08
Iris HolstD 17-18 E (30)diskvalifisert

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Jostein Svaland DaleH 19-20 E (23)27.43+7.206.55
Even LindaasH 19-20 E (23)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (30)32.33+8.2810.10
27Erik BohneH 17-18 E (46)25.22+4.557.02
Oskar RøenH 21- E (57)diskvalifisert

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Anders VestølH 17-18 E (46)21.56+1.296.05

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Sigrid Vehus SkjerveD 19-20 E (12)30.53+5.138.34
20Fredrik Vehus SkjerveH 17-18 E (46)24.19+3.526.45

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Nils TveiteH 17-18 E (46)23.12+2.456.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor