Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup mellom
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: lørdag 11 mai 2019

H 17-18 E

3 600 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig20.27
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK21.08+0.41
3Tobias AlstadFrol IL21.14+0.47
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering21.19+0.52
5Lars Young VikNydalens SK21.23+0.56
6Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL21.38+1.11
7Felix FinsrudAsker Skiklubb21.40+1.13
8Anders VestølVegårshei IL21.56+1.29
9Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK22.06+1.39
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering22.39+2.12
11Jonas GrønliFreidig22.40+2.13
12Cornelius BjørkSandefjord OK22.48+2.21
13Marius BakkeFossum IF22.53+2.26
14Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø23.06+2.39
15Simen Spets StorhovFreidig23.10+2.43
16Nils TveiteÅs-NMBU Orientering23.12+2.45
17Mikkel HoltFreidig23.43+3.16
18Vetle DrageKongsberg OL24.02+3.35
19Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering24.09+3.42
20Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK24.19+3.52
21Ådne SkjærsteinTyrving IL24.47+4.20
22Lars SandstadFreidig24.49+4.22
23Sondre Zahl HagenFossum IF24.50+4.23
24Sondre YtterbøAsker Skiklubb25.01+4.34
25Kristian ØstermannHeming Orientering25.12+4.45
26Eivind Berner MyhreFossum IF25.16+4.49
27Erik BohneVaregg Fleridrett25.22+4.55
27Rolf Trygve HaugKongsberg OL25.22+4.55
29Mikkel KatlaFossum IF25.53+5.26
30Jørgen SchjølbergTynset IF26.02+5.35
31Tobias RøddeGanddal IL26.13+5.46
32Petter Liabakk EriksenByåsen IL26.14+5.47
33Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering26.22+5.55
34Håvard VeieOK Skøynar26.24+5.57
35Markus Andreas BreivoldGanddal IL26.49+6.22
36Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn26.51+6.24
37Gaute FosstveitRaumar Orientering27.03+6.36
38Anders HorveiRaumar Orientering28.16+7.49
39Eskil FrischknechtAlta OL28.41+8.14
40Håkon SæternesByåsen IL29.41+9.14
41August Syrdal ØenHeming Orientering29.58+9.31
42Christopher LadimOK Moss30.25+9.58
43Hallvar HallanOK Skøynar31.27+11.00
44Olav Kristian LundKongsberg OL34.35+14.08
Henrik BelboSteinkjer OKdiskvalifisert
Johannes LangaasNidarøst OKdiskvalifisert
Jo Even KolstadFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor