Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: søndag 12 mai 2019

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Eskil FrischknechtH 17-18 E (46)2.06.53+42.139.15

Asker Skiklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Synne StrandD 19-20 E (12)1.31.17+1.047.44
4Sander ArntzenH 19-20 E (21)1.51.03+17.176.36
11Felix FinsrudH 17-18 E (46)1.31.12+6.326.39
15Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (29)1.43.31+20.559.19
18Vegard GulbrandsenH 21- E (36)2.34.30+22.057.09
27Sondre YtterbøH 17-18 E (46)1.50.01+25.218.01

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Kaja Samuelsen SkiriD 17-18 E (29)1.50.47+28.119.58

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideD 21- E (18)1.58.427.25
13Emma ArnesenD 21- E (18)2.38.38+39.569.54
19Petter Liabakk EriksenH 17-18 E (46)1.39.38+14.587.16
45Håkon SæternesH 17-18 E (46)2.21.38+56.5810.20
Ragnhild EideD 19-20 E (12)ikke startet

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Øystein Kvaal ØsterbøH 21- E (36)2.25.53+13.286.45
14Simen Hjalmar WästlundH 21- E (36)2.28.43+16.186.53

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Dag Steinar RagvinH 21- E (36)3.00.18+47.538.20

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Oda Isnes TyseD 17-18 E (29)2.23.52+1.01.1612.57
Solveig Moen LetmolieD 17-18 E (29)ikke startet

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Kjetil OkkenhaugH 21- E (36)2.51.23+38.587.56

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Pernille KatlaD 19-20 E (12)1.32.04+1.517.48
6Erling HjermstadH 19-20 E (21)1.54.42+20.566.49
7Ragnhild HjermstadD 21- E (18)2.19.03+20.218.41
8Øyvind HjermstadH 19-20 E (21)1.57.35+23.496.59
12Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (12)2.18.22+48.0911.43
15Eivind Berner MyhreH 17-18 E (46)1.36.09+11.297.01
22Marius BakkeH 17-18 E (46)1.42.38+17.587.29
29Mikkel KatlaH 17-18 E (46)1.52.25+27.458.12
36Sondre Zahl HagenH 17-18 E (46)2.00.14+35.348.46
Karen Hoel JomaasD 17-18 E (29)diskvalifisert
Ingrid G. KvålsgardD 19-20 E (12)ikke startet

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hans Petter MathisenH 21- E (36)2.22.46+10.216.36
9Håvard WedegeH 21- E (36)2.23.37+11.126.38

Freidig

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenH 17-18 E (46)1.24.406.10
10Mats EidsmoH 19-20 E (21)1.59.47+26.017.07
10Lars SandstadH 17-18 E (46)1.28.57+4.176.29
11Mari Angell-PetersenD 21- E (18)2.30.06+31.249.22
12Mikkel HoltH 17-18 E (46)1.31.25+6.456.40
16Kristian Fredrik LynumH 19-20 E (21)2.17.54+44.088.12
18Jonas GrønliH 17-18 E (46)1.39.19+14.397.14
21Vilde Lereim StorliD 17-18 E (29)1.48.22+25.469.45
22Lars OwrenH 21- E (36)2.49.56+37.317.52
31Kjetil MølnvikH 21- E (36)3.16.00+1.03.359.04
Jostein RøH 17-18 E (46)diskvalifisert
Jo Even KolstadH 17-18 E (46)ikke startet
Simen Spets StorhovH 17-18 E (46)ikke startet
Vera MelkildD 19-20 E (12)ikke startet
Oskar Spets StorhovH 19-20 E (21)ikke startet
Dina ReitanD 19-20 E (12)ikke startet

Frol IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Tobias AlstadH 17-18 E (46)1.27.02+2.226.21
5Jo Forseth IndgaardH 21- E (36)2.21.49+9.246.33
11Ulf Forseth IndgaardH 21- E (36)2.26.25+14.006.46
12Simon JakobssonH 21- E (36)2.27.39+15.146.50
Eirin Svanøe-HafstadD 21- E (18)ikke startet

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (29)1.27.50+5.147.54
16Clemens Sundby ØxnevadH 17-18 E (46)1.36.25+11.457.02
25Tobias RøddeH 17-18 E (46)1.47.44+23.047.51
28Markus Andreas BreivoldH 17-18 E (46)1.50.31+25.518.04

Gjø-Vard OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kristine KravdalD 17-18 E (29)ikke startet

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav LundanesH 21- E (36)2.12.256.07
5Hedda Raadal BjørloD 19-20 E (12)1.38.26+8.138.20
17Fredrik EliassonH 21- E (36)2.31.43+19.187.01
19Øyvind HelgerudH 21- E (36)2.37.19+24.547.16

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anine LomeD 19-20 E (12)1.30.137.38

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Sigurd Paulsen VieH 17-18 E (46)1.28.12+3.326.26

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sindre R HoltH 19-20 E (21)1.55.09+21.236.51

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 19-20 E (21)1.33.465.34
8Malene Teresia JebsenD 17-18 E (29)1.33.42+11.068.26
10Maya Jones ArnesenD 17-18 E (29)1.36.56+14.208.43
14Magnus Eide-FredriksenH 17-18 E (46)1.34.56+10.166.55
20Live ØstvoldD 17-18 E (29)1.46.18+23.429.34
22Hanna Eckhardt AndersenD 17-18 E (29)1.48.32+25.569.46
34August Syrdal ØenH 17-18 E (46)1.57.58+33.188.36
41Kristian ØstermannH 17-18 E (46)2.11.10+46.309.34

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Malin HaugeD 17-18 E (29)1.44.58+22.229.27

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1David LundstenH 21 Guest (1)3.15.479.03

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Sivert Møklegård PihlH 17-18 E (46)2.00.53+36.138.49

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Jonatan GraversenH 17-18 E (46)1.39.15+14.357.14

IL Leik

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Andreas SølbergH 21- E (36)2.21.11+8.466.32
15Oskar AndrénH 21- E (36)2.30.37+18.126.58
Ola KeiseråsH 21- E (36)diskvalifisert
Line SølbergD 21- E (18)diskvalifisert

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tale StrandD 17-18 E (29)1.30.00+7.248.06
9Ingvild LangeggenD 17-18 E (29)1.34.39+12.038.31
31Vetle DrageH 17-18 E (46)1.54.12+29.328.20
33Rolf Trygve HaugH 17-18 E (46)1.56.02+31.228.28
43Olav Kristian LundH 17-18 E (46)2.14.20+49.409.48

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jenny BaklidD 17-18 E (29)1.22.48+0.127.27
3Jørgen BaklidH 19-20 E (21)1.49.25+15.396.30
7Andrea RanvikD 17-18 E (29)1.31.43+9.078.15
12Aslak HeimdalH 19-20 E (21)2.04.10+30.247.23
16Anniken RanvikD 17-18 E (29)1.44.31+21.559.24

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sebastian DalandH 19-20 E (21)1.52.20+18.346.41
11Christiane Ruud BøckmanD 17-18 E (29)1.37.35+14.598.47

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Elias Skjolden SørensenH 19-20 E (21)2.08.28+34.427.38
15Jens Johan BrekkeH 19-20 E (21)2.15.39+41.538.04

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Emilie Westli AndersenD 21- E (18)2.19.25+20.438.42
9Evine Westli AndersenD 21- E (18)2.29.27+30.459.20

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Lars SolliH 21- E (36)3.18.11+1.05.469.10

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Hanne Helmine RogstadD 17-18 E (29)2.10.00+47.2411.42

NTNUI

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingrid LundanesD 21- E (18)2.02.18+3.367.38
2Audun HeimdalH 21- E (36)2.13.31+1.066.10
3Karen Oline KolstadD 21- E (18)2.13.31+14.498.20
4Malin SandstadD 21- E (18)2.14.53+16.118.25
5Anna UlvensøenD 21- E (18)2.15.24+16.428.27
6Ane DyrkornD 19-20 E (12)1.38.39+8.268.21
6Rasmus Rørholt TheisenH 21- E (36)2.22.28+10.036.35
7Thea DyrkornD 19-20 E (12)1.39.44+9.318.27
8Emil GranqvistH 21- E (36)2.23.17+10.526.38
8Signe Bredholt JørgensenD 19-20 E (12)1.40.07+9.548.29
10Elin GranstedtD 21- E (18)2.29.46+31.049.21
10Ane Nielsen SolbergD 19-20 E (12)1.49.47+19.349.18
12Åsne Skram TrømborgD 21- E (18)2.30.37+31.559.24
14Isabel DonnerD 21- E (18)2.39.16+40.349.57
15Triin JäädmaaD 21- E (18)2.40.34+41.5210.02
16Tilla Farnes HennumD 21- E (18)2.43.11+44.2910.11
17Margrethe WisløffD 21- E (18)2.43.15+44.3310.12
20Ole Jørgen Bogen ArenthH 19-20 E (21)2.40.08+1.06.229.31
20Anders Felde OlaussenH 21- E (36)2.42.53+30.287.32
21František KolovskýH 21- E (36)2.49.03+36.387.49
24Are WigaardH 21- E (36)2.57.12+44.478.12
25Olav Milian Schmitt GranH 21- E (36)2.58.41+46.168.16
28Marius PyttenH 21- E (36)3.08.40+56.158.44
29Håvard Mo VaadalH 21- E (36)3.09.03+56.388.45
30Jakob Kalvig SkoganH 21- E (36)3.15.39+1.03.149.03
33Øystein Fruseth ChristiansenH 21- E (36)3.36.54+1.24.2910.02
Espen Samuelsen SkiriH 21- E (36)diskvalifisert
Eirik Langedal BreivikH 21- E (36)diskvalifisert
Sindre Østgulen DeiszH 21- E (36)ikke startet
Simen Eid NielsenH 21- E (36)ikke startet

Nydalens SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleD 17-18 E (29)1.22.367.26
2Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18 E (46)1.25.49+1.096.15
2Lukas LilandH 19-20 E (21)1.41.53+8.076.03
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18 E (46)1.26.13+1.336.17
3Marie LilandD 17-18 E (29)1.26.56+4.207.49
3Håvard HagaH 21- E (36)2.17.05+4.406.20
6Lars Young VikH 17-18 E (46)1.27.16+2.366.22
6Marion HuberD 21- E (18)2.17.55+19.138.37
16Vegard Blomseth JohnsenH 21- E (36)2.31.03+18.386.59
27Sverre Waaler KaasH 21- E (36)3.00.24+47.598.21

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (12)1.50.45+20.329.23
17Marie Lindløv JensenD 17-18 E (29)1.44.33+21.579.25
40Christopher LadimH 17-18 E (46)2.11.01+46.219.33
Aurora GjølsjøD 19-20 E (12)ikke startet

OK Skøynar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Håvard VeieH 17-18 E (46)1.54.17+29.378.20
38Hallvar HallanH 17-18 E (46)2.03.48+39.089.02

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Frida HaugskottD 17-18 E (29)1.28.54+6.188.00
9Anders HaugskottH 19-20 E (21)1.59.21+25.357.06

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Jakob HjelsethH 17-18 E (46)1.46.53+22.137.48

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hanne VassendD 19-20 E (12)1.37.51+7.388.17
19Alexander Repstad StoremyrH 19-20 E (21)2.25.53+52.078.41
21Rasmus MathisenH 19-20 E (21)2.43.07+1.09.219.42

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kristine Eide RappD 17-18 E (29)1.42.26+19.509.13
13Anders HagaH 21- E (36)2.28.35+16.106.52
21Øistein Fagerli NæssH 17-18 E (46)1.41.59+17.197.26
30Gaute FosstveitH 17-18 E (46)1.54.08+29.288.19
42Anders HorveiH 17-18 E (46)2.13.44+49.049.45

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Cornelius BjørkH 17-18 E (46)1.27.52+3.126.24

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Sara Nystrøm OlsenD 17-18 E (29)1.41.44+19.089.09
13Johan Christie ØrkeH 19-20 E (21)2.05.10+31.247.27

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Henrik BelboH 17-18 E (46)2.16.51+52.119.59

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Henrik KraftH 17-18 E (46)2.00.06+35.268.45

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Jørgen SchjølbergH 17-18 E (46)1.49.42+25.028.00

Tyrving IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Styrk Hundseid KamsvågH 19-20 E (21)2.00.39+26.537.10
13Ådne SkjærsteinH 17-18 E (46)1.32.08+7.286.43
19Mina JørgensenD 17-18 E (29)1.46.08+23.329.33
24Stella HolmboeD 17-18 E (29)1.52.51+30.1510.10
25Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (29)2.03.55+41.1911.09
26Iris HolstD 17-18 E (29)2.07.03+44.2711.26

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Jostein Svaland DaleH 19-20 E (21)2.21.51+48.058.26
18Even LindaasH 19-20 E (21)2.23.25+49.398.32

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (29)1.42.51+20.159.15
23Erik BohneH 17-18 E (46)1.45.11+20.317.40
Oskar RøenH 21- E (36)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Anders VestølH 17-18 E (46)1.28.37+3.576.28

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Sigrid Vehus SkjerveD 19-20 E (12)1.45.23+15.108.55
20Fredrik Vehus SkjerveH 17-18 E (46)1.40.05+15.257.18

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Nils TveiteH 17-18 E (46)1.26.53+2.136.20
Håvard TveiteH 21- E (36)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor