Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ultralang
Arrangørorganisasjoner: Bjugn IL / Wing OK
Dato: søndag 12 mai 2019

H 17-18 E

13 700 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig1.24.40
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.25.49+1.09
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.26.13+1.33
4Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.26.53+2.13
5Tobias AlstadFrol IL1.27.02+2.22
6Lars Young VikNydalens SK1.27.16+2.36
7Cornelius BjørkSandefjord OK1.27.52+3.12
8Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.28.12+3.32
9Anders VestølVegårshei IL1.28.37+3.57
10Lars SandstadFreidig1.28.57+4.17
11Felix FinsrudAsker Skiklubb1.31.12+6.32
12Mikkel HoltFreidig1.31.25+6.45
13Ådne SkjærsteinTyrving IL1.32.08+7.28
14Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.34.56+10.16
15Eivind Berner MyhreFossum IF1.36.09+11.29
16Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.36.25+11.45
17Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.39.15+14.35
18Jonas GrønliFreidig1.39.19+14.39
19Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.39.38+14.58
20Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.40.05+15.25
21Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.41.59+17.19
22Marius BakkeFossum IF1.42.38+17.58
23Erik BohneVaregg Fleridrett1.45.11+20.31
24Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.46.53+22.13
25Tobias RøddeGanddal IL1.47.44+23.04
26Jørgen SchjølbergTynset IF1.49.42+25.02
27Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.50.01+25.21
28Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.50.31+25.51
29Mikkel KatlaFossum IF1.52.25+27.45
30Gaute FosstveitRaumar Orientering1.54.08+29.28
31Vetle DrageKongsberg OL1.54.12+29.32
32Håvard VeieOK Skøynar1.54.17+29.37
33Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.56.02+31.22
34August Syrdal ØenHeming Orientering1.57.58+33.18
35Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering2.00.06+35.26
36Sondre Zahl HagenFossum IF2.00.14+35.34
37Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering2.00.53+36.13
38Hallvar HallanOK Skøynar2.03.48+39.08
39Eskil FrischknechtAlta OL2.06.53+42.13
40Christopher LadimOK Moss2.11.01+46.21
41Kristian ØstermannHeming Orientering2.11.10+46.30
42Anders HorveiRaumar Orientering2.13.44+49.04
43Olav Kristian LundKongsberg OL2.14.20+49.40
44Henrik BelboSteinkjer OK2.16.51+52.11
45Håkon SæternesByåsen IL2.21.38+56.58
Jostein RøFreidigdiskvalifisert
Jo Even KolstadFreidigikke startet
Simen Spets StorhovFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor