Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusell løp 2 - Kvernevik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusell løp 2 - Kvernevik
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 25 november 2017

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | Åpen Lang | Åpen Mellom | Åpen Kort

Damer - kort løype

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audhild NesseNOTEAM0.290.13
2Aase SveinsvollGanddal IL37.04+36.3516.50

Damer - mellomlang løype

4 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid W. HestnessStavanger kommune BIL45.599.59
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK48.51+2.5210.37
3Mariann SveinsvollGanddal IL1.01.25+15.2613.21
4Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.01.43+15.4413.25
5Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.05.53+19.5414.19
6Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.08.08+22.0914.48
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.09.50+23.5115.10
8Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb1.13.25+27.2615.57
9Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.14.40+28.4116.13
10Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.23.15+37.1618.05
11Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.23.24+37.2518.07

Damer - lang løype

5 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.358.34
2Nora SvendsenGanddal IL46.21+1.468.54
3Heidi BjørndalNOTEAM50.26+5.519.41
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.32+5.579.43
5Vibeke LamarkGanddal IL52.42+8.0710.08
6Ellen TindelandStavanger Orienteringsklubb53.01+8.2610.11
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.03.40+19.0512.14
8Ingrid LamarkGanddal IL1.03.52+19.1712.16
9Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.08.56+24.2113.15
10May MelingStavanger Orienteringsklubb1.13.21+28.4614.06
11Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb1.13.39+29.0414.09

Herrer - kort løype

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb16.517.39
2Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb17.30+0.397.57

Herrer - mellomlang løype

4 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40.228.46
2Otte OmdalGanddal IL40.31+0.098.48
3Per Ingar HadlandGanddal IL43.52+3.309.32
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb45.41+5.199.55
5Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb45.45+5.239.56
6Frank HansenEgersund OK50.28+10.0610.58
6Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb50.28+10.0610.58
8Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb51.01+10.3911.05
9Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb51.25+11.0311.10
10Leif Gunnar WikeneNOTEAM53.10+12.4811.33
11Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb53.29+13.0711.37
12Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb54.13+13.5111.47
13Arne NygaardNOTEAM54.20+13.5811.48
13Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)54.20+13.5811.48
15Raymond B PettersenÅlgård Orientering54.41+14.1911.53
16Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb54.53+14.3111.55
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb55.07+14.4511.58
18Bjarne GimreGanddal IL55.23+15.0112.02
19Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56.03+15.4112.11
20Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb56.22+16.0012.15
21Jan VærpSøgne og Songdalen OK57.38+17.1612.31
22Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)57.50+17.2812.34
23Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb1.01.46+21.2413.25
24Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1.11.07+30.4515.27
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

5 200 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL36.357.02
2Harald KalagerNTNUI37.39+1.047.14
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37.51+1.167.16
4Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb40.00+3.257.41
4Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb40.00+3.257.41
6Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL40.18+3.437.45
7Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb41.30+4.557.58
8Joar EilevstjønnGanddal IL41.53+5.188.03
9Trond LamarkGanddal IL42.55+6.208.15
10Geir SandSUS BIL43.22+6.478.20
11Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb47.18+10.439.05
12Helge RisaStavanger Orienteringsklubb49.26+12.519.30
13Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb49.56+13.219.36
14Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb51.44+15.099.56
15Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering52.31+15.5610.05
16Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb57.14+20.3911.00
17Ivar KnutsenNOTEAM58.16+21.4111.12
18Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.00.07+23.3211.33
19Øyvind LamarkGanddal IL1.01.19+24.4411.47
20Tor Sverre SkåraEgersund OK1.03.15+26.4012.09
21Ove OalandGanddal IL1.05.31+28.5612.35

Nybegynnerløype

1 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb9.287.16
2Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL18.08+8.4013.56
3Liven OrstadGanddal IL34.00+24.3226.09
0153926 U1 Ukjent løper153926NOTEAMdiskvalifisert
0182068 U1 Ukjent løper182068NOTEAMdiskvalifisert
0206339 U1 Ukjent løper206339NOTEAMdiskvalifisert
0207648 U1 Ukjent løper207648NOTEAMdiskvalifisert
0207851 U1 Ukjent løper207851NOTEAMdiskvalifisert
0211667 U1 Ukjent løper211667NOTEAMdiskvalifisert
0211766 U1 Ukjent løper211766NOTEAMdiskvalifisert
0212549 U1 Ukjent løper212549NOTEAMdiskvalifisert
0213224 U1 Ukjent løper213224NOTEAMdiskvalifisert
0227048 U1 Ukjent løper227048NOTEAMdiskvalifisert
0233906 U1 Ukjent løper233906NOTEAMdiskvalifisert
0238199 U1 Ukjent løper238199NOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor