Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusell løp1 - Krossberg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusell løp1 - Krossberg
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 11 november 2017

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Nybegynnerløype | Lang-Åpen | Mellom-Åpen | Kort-Åpern

Damer - kort løype

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette LangelandNOTEAM32.2713.31
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb33.04+0.3713.46
3Mette DagslandStavanger kommune BIL38.14+5.4715.55
4Oda Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb40.13+7.4616.45
5Hanne HermanrudVA Vegvesen42.01+9.3417.30
6Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb42.22+9.5517.39
7Lara Regine Svensson MyklathunStavanger Orienteringsklubb42.38+10.1117.45
8Therese Alisa LundÅlgård Orientering1.00.48+28.2125.20
8Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering1.00.48+28.2125.20
10Liv Haaland WølstadNOTEAM1.07.02+34.3527.55

Damer - mellomlang løype

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK58.1514.33
2Mariann SveinsvollGanddal IL1.00.52+2.3715.13
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.05.45+7.3016.26
4Inger Skretting OpstadEgersund OK1.06.13+7.5816.33
5Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.27.49+29.3421.57

Damer - lang løype

5 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL46.397.54
2Helen LomelandÅlgård Orientering59.42+13.0310.07
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.00.12+13.3310.12
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.01.25+14.4610.24
5Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.10.50+24.1112.00
6May MelingStavanger Orienteringsklubb1.11.39+25.0012.08

Herrer - kort løype

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.0710.52
2Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb43.10+17.0317.59
3Frode Halvor LundÅlgård Orientering1.00.51+34.4425.21

Herrer - mellomlang løype

4 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb36.109.02
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb37.18+1.089.19
3Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb41.50+5.4010.27
4Rune HatleAvinor Sola BIL42.32+6.2210.38
5Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb42.42+6.3210.40
6Bjarne GimreGanddal IL45.41+9.3111.25
7Knut SkjævelandGanddal IL46.51+10.4111.42
8Anders NorabergNOTEAM47.58+11.4811.59
9Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)49.10+13.0012.17
10Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb49.27+13.1712.21
11Raymond B PettersenÅlgård Orientering49.55+13.4512.28
12Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb51.07+14.5712.46
13Frank HansenEgersund OK53.16+17.0613.19
14André SirevågNOTEAM56.26+20.1614.06
15Leif Gunnar WikeneNOTEAM56.28+20.1814.07
16Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb58.00+21.5014.30
17Andreas Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb1.00.00+23.5015.00
18Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1.02.38+26.2815.39
19Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb1.02.55+26.4515.43
20Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb1.03.13+27.0315.48

Herrer - lang løype

5 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb42.217.10
2Harald KalagerNTNUI43.17+0.567.20
3Fredrik OmdalGanddal IL43.21+1.007.20
4Morten Bjerga SundliGanddal IL44.11+1.507.29
5Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb45.38+3.177.44
6Joar EilevstjønnGanddal IL46.26+4.057.52
7Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)47.40+5.198.04
8Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL47.45+5.248.05
9Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb48.35+6.148.14
10Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb50.19+7.588.31
11Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering52.29+10.088.53
12Svein-Erik KvameGanddal IL53.09+10.489.00
13Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb53.13+10.529.01
14Erling MaulandGanddal IL1.01.17+18.5610.23
15Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.03.42+21.2110.47
16Ove OalandGanddal IL1.11.45+29.2412.09

Kort-Åpen

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Trym Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb1.16.2231.49
0Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb1.16.42+0.2031.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor