Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp - Gausel

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp - Gausel
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 29 november 2017

Klasser: Visa alla | DK | DM | DL | HK | HM | HL | HXL | DXL

Damer - kort løype

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb32.2616.13
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb33.31+1.0516.45
3Synne Skeie PettersonEgersund OK37.25+4.5918.42
4Karine Aarstad TorgersenEgersund OK37.28+5.0218.44
5Randi BuggeGanddal IL47.35+15.0923.47
6Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb51.57+19.3125.58
0Helga KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)42.4412.12
2Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb52.23+9.3914.58
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb53.05+10.2115.10
4Rowena NaileJWC BIL1.05.08+22.2418.36
5Inger Skretting OpstadEgersund OK1.06.21+23.3718.57
6Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.11.33+28.4920.26

Damer - lang løype

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb46.179.50
2Nora SvendsenGanddal IL48.06+1.4910.14
3Ingrid LamarkGanddal IL54.06+7.4911.30
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend BremnesGanddal IL23.0311.31
0Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb30.498.48
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb35.21+4.3210.06
3Edvin AakreEgersund OK35.54+5.0510.15
4Eirik BakkeSandnes IL (Rogaland)39.33+8.4411.18
5Tor Sverre SkåraEgersund OK41.57+11.0811.59
6Markus RichterSandnes IL (Rogaland)42.15+11.2612.04
7David WadeStatoil BIL43.15+12.2612.21
8Raymond B PettersenÃ…lgÃ¥rd Orientering44.00+13.1112.34
9Lars PrimstadKlepp Kommune BIL45.14+14.2512.55
10Bjarne GimreGanddal IL45.38+14.4913.02
11Erling GrammeltvedtOK Skeidi46.24+15.3513.15
12Kjetil TorgersenEgersund OK47.30+16.4113.34
13Jan Inge LundeGanddal IL48.54+18.0513.58
14Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb49.14+18.2514.04
15Terje StokkelandÅlgård Orientering49.19+18.3014.05
16Bjørn SivertsenSkanska Norge52.23+21.3414.58
17185955 U1 Ukjent løper185955NOTEAM55.21+24.3215.48
18Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb57.38+26.4916.28
19Ove OalandGanddal IL1.04.08+33.1918.19
20Ole AuklendSkattesport BIL1.09.51+39.0219.57
21Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.11.38+40.4920.28

Herrer - lang løype

4 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav HaarrGanddal IL40.328.37
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb41.50+1.188.54
3Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb44.41+4.099.30
4201 U1 Ukjent løper201NOTEAM44.45+4.139.31
5Jan Einar ØvermoÃ…lgÃ¥rd Orientering45.20+4.489.38
6Gunnar PettersonEgersund OK45.42+5.109.43
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb46.40+6.089.55
8Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.37+7.0510.07
9Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb50.01+9.2910.38
10Paul Terje HaarrGanddal IL50.58+10.2610.50
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51.10+10.3810.53
12Pål GjerdenStavanger Orienteringsklubb55.11+14.3911.44
13Helge RisaStavanger Orienteringsklubb55.56+15.2411.54
14Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.00.18+19.4612.49
15Jakob KarlsenGanddal IL1.16.06+35.3416.11
0Per Ingar HadlandGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - XLang

5 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL37.476.44
2Bjarthe WesterheimStord Orientering39.46+1.597.06
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb41.19+3.327.22
4Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb43.18+5.317.43
5Arild AasheimGanddal IL47.44+9.578.31
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)47.50+10.038.32
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)48.42+10.558.41
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)49.41+11.548.52
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb52.23+14.369.21
0Harald KalagerNTNUIdiskvalifisert
0Morten Bjerga SundliGanddal ILdiskvalifisert

Damer- XLang

5 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL47.188.26
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)51.26+4.089.11
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL54.27+7.099.43
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb55.58+8.409.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor