Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ranking -Sprintløp Stavanger Sentrum
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 16 september 2018

N-åpen

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Viljar FolsøEgersund OK43.4329.08
0Evie HallNova Scotia18.0812.05
0Milo HallNova Scotia18.2012.13
0Emil Fotland KolstøEgersund OK37.5925.19
0Lea StokkelandÅlgård Orientering21.1014.06
0Tea StokkelandÅlgård Orientering21.1314.08
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering29.5519.56
Vilde PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Pernille BreivoldGanddal ILikke startet
Karen OrstadGanddal ILikke startet
Liven OrstadGanddal ILikke startet

D 11-12

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering16.348.17
2Miriam SveenHaugesund IL Orientering16.57+0.238.28
3Norah BreivoldGanddal IL17.46+1.128.53

D 13-14

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL13.285.23
2Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)17.58+4.307.11
3Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering18.37+5.097.26
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK20.18+6.508.07
5Lily HallNova Scotia27.36+14.0811.02
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering27.47+14.1911.06
7Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)29.03+15.3511.37
8Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb39.18+25.5015.43
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.344.37
2Ingrid LamarkGanddal IL13.40+2.065.28

D 17-

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL14.495.29
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK17.22+2.336.25
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL18.09+3.206.43
4Madli HjermannHaugesund IL Orientering18.43+3.546.55
5Vibeke LamarkGanddal IL19.25+4.367.11
6Mariann SveinsvollGanddal IL21.14+6.257.51
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb21.15+6.267.52
8Kristin BreivoldGanddal IL21.33+6.447.58
9Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb23.27+8.388.41
10Kara TurnerNova Scotia25.47+10.589.32
11Julie PuntervoldEgersund OK27.24+12.3510.08
12Celina Iversen ÅseEgersund OK28.00+13.1110.22
Hilde HetlandEgersund OKikke startet

D 50-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen LomelandÅlgård Orientering14.065.38
2Inger Tone NygårdEgersund OK14.08+0.025.39
3Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb16.05+1.596.26
4Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb27.10+13.0410.52

D 60-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK20.108.04

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb19.167.42
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb19.37+0.217.50

H -10

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)17.568.58
2Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)24.47+6.5112.23
3Filip SveenHaugesund IL Orientering36.03+18.0718.01
Peder OrstadGanddal ILikke startet

H 11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.586.59
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)14.10+0.127.05
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.50+0.527.25
4Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)23.30+9.3211.45
5Marius RøddeGanddal IL27.04+13.0613.32
6Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)33.05+19.0716.32

H 13-14

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ommund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)12.234.57
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.05+0.425.14
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)13.19+0.565.19
4Øyvind LamarkGanddal IL16.02+3.396.24
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering16.18+3.556.31
6Aksel DommersnesGanddal IL18.17+5.547.18
7Victor RingdalHaugesund IL Orientering21.38+9.158.39

H 15-16

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL13.214.56
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL13.49+0.285.07
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL17.04+3.436.19
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL17.57+4.366.38
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-

3 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL15.414.54
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering16.14+0.335.04
3Oddvar TaksdalGanddal IL17.07+1.265.20
4Matt HallNova Scotia17.52+2.115.35
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering18.24+2.435.45
6Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.00+3.195.56
7Jørgen BreivoldGanddal IL19.01+3.205.56
8Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering19.04+3.235.57
9Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)19.08+3.275.58
10Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb19.18+3.376.01
11Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering19.56+4.156.13
12Gunnar PettersonEgersund OK21.40+5.596.46
13Nils Tore PuntervoldEgersund OK23.05+7.247.12
14Alexander HorpestadEgersund OK25.08+9.277.51
15Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb28.37+12.568.56
16Arild SvihusGanddal IL30.49+15.089.37
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK21.1414.09

H 50-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb14.395.25
2Per Olav HaarrGanddal IL15.35+0.565.46
3Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb15.50+1.115.51
4Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb15.53+1.145.52
5Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)16.07+1.285.58
6Trond LamarkGanddal IL16.59+2.206.17
7Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb18.23+3.446.48
8Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb18.32+3.536.51
9Tore RøddeGanddal IL27.01+12.2210.00

H 60-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb13.455.30
2Ove OalandGanddal IL15.41+1.566.16
3Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb28.29+14.4411.23

H 70-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb16.016.24
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb18.23+2.227.21
3Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb18.59+2.587.35
4Kjell SvihusGanddal IL20.14+4.138.05
5Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)23.47+7.469.30

A-åpen

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)22.178.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor