Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusell 3 (Flex-o-løp)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusell 3 (Flex-o-løp)
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 29 oktober 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 13-16 B | H 13-16 B | D 17-C | D 40- | D 40-B | D 40-C | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 17-C | H 40- | H 40-B | H 40-C | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | Trim Lang | Trim Mellom | Trim Kort | Trim Nybegynner | D 13-16 C | H 13-16 C

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering41.21

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering50.01

D 40-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering35.07
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering44.00+8.53
Linn WikstrømHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elias EngesliHaugesund IL Orienteringikke startet

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering25.29

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering33.55

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering29.00
2Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb30.28+1.28
3Erik EngløkkHaugesund IL Orientering45.05+16.05
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 40-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars VestvikHaugesund IL Orientering35.19
Peder Svein GrønåsHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 40-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar AlneHaugesund IL Orientering28.29

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering35.04
2Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering37.45+2.41

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Einar SæbøHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Trim Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte Engesli LysakerHaugesund IL Orientering1.23.13

Trim Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik EngesliHaugesund IL Orientering31.32
Even EngesliHaugesund IL Orienteringikke startet

D 13-16 C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering24.53

H 13-16 C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil EngesliHaugesund IL Orientering26.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor