Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusell 2 (Flex-o-løp)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusell 2 (Flex-o-løp)
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 22 oktober 2017

N-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering13.29
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering14.19+0.50
0Ellen KvalaHaugesund IL Orientering27.16+13.47
0Linnea KvalaHaugesund IL Orientering26.49+13.20
0Anne Sigrid RossebøSauda Orienteringsklubb24.57+11.28
0Karoline RossebøSauda Orienteringsklubb24.20+10.51
0Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb24.29+11.00
0Filip SveenHaugesund IL Orientering10.45
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering11.00
Benjamin VikseHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering38.51

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.23.28

D 40-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.15.57
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.16.22+0.25

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1.09.04

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering44.01

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering43.33
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering48.53+5.20
3Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb50.05+6.32
4Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.04.51+21.18
5Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.10.41+27.08

H 40-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars VestvikHaugesund IL Orientering1.03.33
2Peder Svein GrønåsHaugesund IL Orientering1.09.17+5.44
3Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.15.32+11.59

H 40-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar AlneHaugesund IL Orientering28.00

H 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar MartinsenVikebygd IL50.48

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering57.41
Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Trim Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering1.03.12

D 13-16 C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering40.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor