Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusell 1 (Flex-o-løp)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusell 1 (Flex-o-løp)
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 15 oktober 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 13-16 B | H 13-16 B | D 17-C | D 40- | D 40-B | D 40-C | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 17-C | H 40- | H 40-B | H 40-C | H 50- | H 60- | H 70- | D/H 17-N | Trim Lang | Trim Mellom | Trim Kort | Trim Nybegynner | D 13-16 C | D 13-16 C

N-åpen

910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius LindtnerHaugesund IL Orientering15.1716.47

D -10

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering31.5521.16

D 17-

3 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering54.2614.14

D 13-16 B

2 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 40-

3 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.00.2915.50
2Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.22.08+21.3921.30

D 40-B

2 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering43.5715.55

H 13-14

2 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering36.1413.07
2Jørgen WesterheimStord Orientering58.43+22.2921.16

H 15-16

3 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering43.1011.18
2Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1.06.34+23.2417.25

H 17-

3 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering37.179.45
2Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering51.45+14.2813.32

H 40-

3 820 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering40.4910.41
2Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb44.36+3.4711.40
3Kjetil VoldKopervik IL53.11+12.2213.55

H 50-

3 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL45.5712.01

H 60-

3 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling HaavikHaugesund IL Orientering56.1814.44

H 70-

2 760 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering46.5116.58

Trim Mellom

2 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars VestvikHaugesund IL Orientering40.3614.42
2Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering40.57+0.2114.50
3Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering49.53+9.1718.04

Trim Kort

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar AlneHaugesund IL Orientering31.2420.56
2Einar SæbøHaugesund IL Orientering31.55+0.3121.16

D 13-16 C

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering22.1214.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor