Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Dag 1, Natt NM 2018Dag 2 jaktstartDag 2 jaktstart (totalt)

Klasser: Visa alla | Gj-H | Gj-D | Gj-H19 | Gj-D19 | Gj-H17 | Gj-D17 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

H 21-E

10 550 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergNydalens SK59.08
2Olav LundanesHalden SK1.00.07+0.59
3Bjørn EkebergIL Tyrving1.01.33+2.25
4Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.03.34+4.26
5Isak BergsetFrol IL1.03.35+4.27
6Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.03.42+4.34
7Alan CherryNydalens SK1.04.12+5.04
8Emil GranqvistNTNUI1.04.52+5.44
9Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.05.35+6.27
10Matthew SpeakeBækkelagets SK1.06.42+7.34
11Anders TiltnesIL Tyrving1.07.21+8.13
12Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.07.47+8.39
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.07.57+8.49
14Henrik EijsinkNydalens SK1.07.59+8.51
15Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.08.05+8.57
16Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.08.20+9.12
17Bojan BlumensteinNydalens SK1.09.04+9.56
18Sindre SandvenBækkelagets SK1.09.18+10.10
18Damien RenardKongsberg OL1.09.18+10.10
20Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.09.54+10.46
21Vegard DanielsenKristiansand OK1.10.45+11.37
22Oskar RøenVaregg Fleridrett1.12.10+13.02
22Carl Godager KaasBækkelagets SK1.12.10+13.02
24Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.13.18+14.10
25Anders Felde OlaussenNTNUI1.13.53+14.45
26Anders VisterNydalens SK1.14.26+15.18
27Jørgen MadslienNTNUI1.15.34+16.26
28Håvard WedegeKristiansand OK1.16.14+17.06
29Asgeir MjösundNydalens SK1.16.59+17.51
30Øyvind WiggenByåsen IL1.17.02+17.54
31Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK1.18.19+19.11
32Øyvind HelgerudHalden SK1.18.22+19.14
33Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1.20.06+20.58
34Torkil Eide SolstadIL Tyrving1.20.20+21.12
34Trond KortnerØstmarka OK1.20.20+21.12
36Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.20.49+21.41
37Marius ØieLøten o-lag1.21.27+22.19
38Are WigaardOppsal Orientering1.22.02+22.54
39Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1.22.19+23.11
40Gunnar A FiskumIL Tyrving1.23.17+24.09
41Oskar StørmerFossum IF1.23.23+24.15
42Lars Steinar HefreBø OL1.24.05+24.57
43Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.24.35+25.27
44Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK1.25.10+26.02
45Thor MellaOppsal Orientering1.26.30+27.22
46Nicholas OskarssonLillomarka OL1.27.08+28.00
47Øystein PettersenNydalens SK1.27.20+28.12
48Øystein Grande JarenFreidig1.27.45+28.37
49Sindre NordhagenOppsal Orientering1.28.06+28.58
50Dag Steinar RagvinBø OL1.28.19+29.11
51Morten FismenFossum IF1.33.07+33.59
52Håkon HeggedalNydalens SK1.33.45+34.37
53Eirik W. MoeLierbygda OL1.46.10+47.02
54Eirik RavnanIL Tyrving1.48.36+49.28
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Andreas SølbergIL Leikdiskvalifisert
Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Henrik UpsalÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Mathias BenjaminsenLillomarka OLinaktiv
Halvor Eid NielsenNydalens SKinaktiv
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIinaktiv
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettinaktiv
Torgeir NørbechIL Tyrvinginaktiv
Carl Petter LyngenFrol ILinaktiv
Stian SundsvikFrol ILinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor