Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt + jaktstart søndag, dag 1, Natt NM 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt + jaktstart søndag
Arrangørorganisasjoner: Asker Skiklubb / Sturla, IF
Dato: lørdag 13 oktober 2018 - søndag 14 oktober 2018

Dag 1, Natt NM 2018Dag 2 jaktstartDag 2 jaktstart (totalt)

Gjesteklasse herrer

10 550 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenIL Tyrving55.265.15
2Albin RidefeltOK Linné1.03.30+8.046.01
3Jonas EggerGöteborg Majorna OK1.08.44+13.186.30
4Sven HellmüllerBækkelagets SK1.10.00+14.346.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Stein H. HagenFossum IF1.31.54+36.288.42
5Olle BoströmJärla Orientering1.10.46+15.206.42
6Mikael EliassonGöteborg Majorna OK1.13.21+17.556.57
7Göran WinbladRehns BK1.14.42+19.167.04
8Pål SkogedalAsker Skiklubb1.46.07+50.4110.03
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
Jonas MerzGöteborg Majorna OKdiskvalifisert

Gjesteklasse damer

7 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisa HolerGöteborg Majorna OK1.19.52+12.2210.15
2Jenny WegebroHalden SK1.32.52+25.2211.56
3Anne Marthe PeveriEiker OL1.07.308.40

Gjesteklasse H-19

8 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øivind EgerKongsberg OL1.17.459.06
2Odd StrandKongsberg OL1.19.53+2.089.21
3Syver LøkenKongsberg OL1.20.57+3.129.28

Gjesteklasse D-19

5 830 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein HoloFossum IF48.518.22
2Øyvin ThonKongsberg OL51.48+2.578.53
3Kim Farnes HansenLierbygda OL55.07+6.169.27
4Erik SaugerudKonnerud IL59.40+10.4910.14
5Øivind MyhreKongsberg OL1.01.54+13.0310.37
6Helge StubberudNydalens SK1.05.09+16.1811.10
7Arne FossheimAsker Skiklubb1.09.53+21.0211.59
8Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.12.41+23.5012.28
9Jan SævigIF Sturla1.14.33+25.4212.47
10Bjørn BendiktsenKonnerud IL1.27.09+38.1814.56
Halvor LøkenKongsberg OLdiskvalifisert

Gjesteklasse H-17

6 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK50.317.16
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering57.21+6.508.15
3Erik BohneVaregg Fleridrett1.04.13+13.429.14
4Henrik ReuschHeming Orientering1.12.08+21.3710.22

Gjesteklasse D-17

4 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK52.4311.24
2Kristin Melby JacobsenLardal OL1.00.32+7.4913.06
4Terje Ulla EikenKongsberg OL1.25.04+32.2118.24
5Helga HaverstadLierbygda OL1.37.37+44.5421.07

D 17-18 E

4 620 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb39.018.26
2Jenny BaklidKonnerud IL41.06+2.058.53
3Ragne WiklundNydalens SK42.16+3.159.08
4Marlin HaavengenKongsberg OL42.53+3.529.16
5Aurora GjølsjøOK Moss43.31+4.309.25
6Tale StrandKongsberg OL44.26+5.259.37
7Helene EgerKongsberg OL44.59+5.589.44
8Hedda Raadal BjørloHalden SK45.12+6.119.47
9Åsne Naadland HoloFossum IF46.38+7.3710.05
10Ingrid G. KvålsgardFossum IF48.23+9.2210.28
11Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK49.19+10.1810.40
12Mina JørgensenIL Tyrving50.59+11.5811.02
13Maria Rørvik HaverLillomarka OL51.13+12.1211.05
14Ingvild LangeggenKongsberg OL51.16+12.1511.05
15Andrea RanvikKonnerud IL51.17+12.1611.06
16Karen Hoel JomaasFossum IF52.10+13.0911.17
17Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL52.16+13.1511.18
18Karoline BjørnerødOK Moss52.36+13.3511.23
19Malin HaugeHisøy OK52.43+13.4211.24
20Pernille KatlaFossum IF53.18+14.1711.32
21Kristine Eide RappRaumar Orientering53.59+14.5811.41
22Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett55.49+16.4812.04
23Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK55.52+16.5112.05
24Anniken RanvikKonnerud IL56.26+17.2512.12
25Hanne VassendPorsgrunn OL56.49+17.4812.17
26Mari Strømme LidVaregg Fleridrett57.16+18.1512.23
27Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb59.43+20.4212.55
28Oda Marie ColquhounLillomarka OL1.01.53+22.5213.23
29Anna MeenPorsgrunn OL1.03.32+24.3113.45
30Tuva Aas StræteRingerike OL1.04.19+25.1813.55
31Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.05.31+26.3014.10
32Christine HoenEiker OL1.06.20+27.1914.21
33Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.06.22+27.2114.21
34Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.07.38+28.3714.38
35Elise AusenPorsgrunn OL1.08.57+29.5614.55
36Solveig Moen LetmolieEiker OL1.10.55+31.5415.20
37Ingeborg KvarmeSturla, IF1.11.01+32.0015.22
38Tomine Lysaker SandenEiker OL1.15.15+36.1416.17
39Ingeborg RognstadHadeland OL1.17.02+38.0116.40
40Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.20.10+41.0917.21
Ingrid HasaasFossum IFdiskvalifisert
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingdiskvalifisert
Marie LilandNydalens SKdiskvalifisert
Lene Berg HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 19-20 E

5 830 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornEiker OL45.037.43
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF45.12+0.097.45
3Synne StrandAsker Skiklubb47.59+2.568.13
4Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb48.18+3.158.17
5Ragnhild EideByåsen IL49.10+4.078.26
6Malin SandstadFreidig50.24+5.218.38
7Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK54.11+9.089.17
8Oda J SikkelandIL Tyrving54.15+9.129.18
9Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK54.56+9.539.25
10Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering55.31+10.289.31
11Anine LomeHamar OK56.16+11.139.39
12Karoline AuneHalden SK56.40+11.379.43
13Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss57.07+12.049.47
14Maiken Økern HågårdKonnerud IL57.36+12.339.52
15Vera MelkildFreidig58.03+13.009.57
16Kårhild Husby NordstadNTNUI58.59+13.5610.07
17Margrethe WisløffAsker Skiklubb59.09+14.0610.08
18Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering59.34+14.3110.13
19Thea DyrkornEiker OL1.00.47+15.4410.25
20Emilie WestinNydalens SK1.10.21+25.1812.04
21Idunn HaavengenNTNUI1.11.50+26.4712.19
22Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1.12.18+27.1512.24
23Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI1.12.59+27.5612.31
24Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.13.02+27.5912.31
25Agnethe HasliGjø-Vard OL1.19.32+34.2913.38
Anne Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert
Hannah MalmeiNTNUIdiskvalifisert

D 21-E

7 780 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK59.197.37
2Marianne AndersenKristiansand OK1.01.56+2.377.57
3Maren Jansson HaverstadNTNUI1.02.26+3.078.01
4Marie OlaussenFredrikstad SK1.04.51+5.328.20
5Ingrid GulbrandsenNTNUI1.05.18+5.598.23
6Karen Oline KolstadNTNUI1.05.47+6.288.27
7Kristine BergliaEiker OL1.06.06+6.478.29
8Kine Hallan SteiwerHalden SK1.06.25+7.068.32
9Ingjerd MyhreKongsberg OL1.07.55+8.368.43
10Ingeborg EideByåsen IL1.08.53+9.348.51
11Eva JurenikovaHalden SK1.09.31+10.128.56
12Lone BrochmannBækkelagets SK1.10.35+11.169.04
13Ragnhild HjermstadFossum IF1.11.12+11.539.09
14Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.13.02+13.439.23
15Anna UlvensøenNTNUI1.14.17+14.589.32
16Evine Westli AndersenLøten o-lag1.14.38+15.199.35
17Marthe GløersenBækkelagets SK1.15.18+15.599.40
18Mariann UlvestadBækkelagets SK1.17.35+18.169.58
19Ida TiltnesIL Tyrving1.19.43+20.2410.14
20Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.22.02+22.4310.32
21Kine GulliksenBækkelagets SK1.22.40+23.2110.37
22Emma ArnesenByåsen IL1.23.07+23.4810.41
23Solveig BlandkjennIL Tyrving1.26.01+26.4211.03
24Ronja BjörklundNTNUI1.26.27+27.0811.06
25Kristine FjeldboIL Tyrving1.27.09+27.5011.12
26Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK1.28.06+28.4711.19
27Malin SørensenNydalens SK1.28.13+28.5411.20
28Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering1.30.53+31.3411.40
29Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1.31.48+32.2911.47
30Aurora FossøyNTNUI1.33.07+33.4811.58
31Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.35.15+35.5612.14
32Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.36.21+37.0212.23
33Lene Therese MyrlandNTNUI1.43.46+44.2713.20
34Line Drange RuudRøyken OL1.45.47+46.2813.35
35Marianne DæhliNydalens SK1.53.55+54.3614.38
36Marte Hoff HagenNTNUI2.27.15+1.27.5618.55
Gunvor Hov HøydalFossum IFbrutt

H 17-18E

6 950 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb43.096.12
2Isak JonssonNydalens SK44.51+1.426.27
3Aslak HeimdalKonnerud IL45.23+2.146.31
4Niels Christian HellerudHalden SK48.01+4.526.54
5Mats EidsmoFreidig49.17+6.087.05
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett49.50+6.417.10
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb51.31+8.227.24
8Eskil FrøislandVang OL51.46+8.377.26
9Jo Even KolstadFreidig51.58+8.497.28
10Vegard KittilsenFreidig53.38+10.297.43
11Even LindaasVang OL54.27+11.187.50
12Lars Young VikNydalens SK54.28+11.197.50
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL55.02+11.537.55
14Johan Kristian UndelandSturla, IF55.15+12.067.56
15Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb55.54+12.458.02
16Rasmus MathisenPorsgrunn OL55.56+12.478.02
17Anders VestølVegårshei IL56.29+13.208.07
18Trym B IslandOL Tønsberg og omegn56.53+13.448.11
19Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK57.27+14.188.15
20Per Clemet WisløffAsker Skiklubb57.30+14.218.16
21Andreas RambergØstmarka OK58.02+14.538.21
22Petter Liabakk EriksenByåsen IL59.34+16.258.34
23Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn59.48+16.398.36
24Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.00.03+16.548.38
25Kristian Fredrik LynumFreidig1.00.14+17.058.40
26David RundeKristiansand OK1.00.15+17.068.40
27Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.00.36+17.278.43
28Jostein Svaland DaleVang OL1.00.44+17.358.44
29Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.01.06+17.578.47
30Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.01.09+18.008.47
31Eivind Berner MyhreFossum IF1.03.27+20.189.07
32Lars SandstadFreidig1.03.54+20.459.11
33Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.04.07+20.589.13
34Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.04.11+21.029.14
35Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.04.16+21.079.14
36Håkon HolstadFreidig1.04.40+21.319.18
37Skjalg NysæterSkien OK1.05.23+22.149.24
38Sondre OttesenFredrikstad SK1.05.52+22.439.28
39Sivert Sande KvermeFossum IF1.06.46+23.379.36
40Audun BerganNydalens SK1.06.59+23.509.38
41Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1.08.26+25.179.50
42Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.08.57+25.489.55
43Jonas GrønliFreidig1.09.38+26.2910.01
44Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.10.45+27.3610.10
45Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.12.47+29.3810.28
46Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.13.01+29.5210.30
47Anders HorveiRaumar Orientering1.13.12+30.0310.31
48Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.14.37+31.2810.44
49Kristian PyttenKristiansand OK1.15.56+32.4710.55
50Eirik ImrikFredrikstad SK1.21.34+38.2511.44
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKbrutt

H 19-20E

8 540 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering49.365.48
2Lukas LilandNydalens SK54.28+4.526.22
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK55.17+5.416.28
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK56.31+6.556.37
5Erling HjermstadFossum IF57.04+7.286.40
6Sebastian DalandKristiansand OK57.11+7.356.41
7Jørgen BaklidKonnerud IL57.39+8.036.45
8Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb58.02+8.266.47
9Marius PyttenKristiansand OK59.48+10.127.00
10Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.00.03+10.277.01
11Anders HaugskottOL Trollelg1.01.08+11.327.09
12Tarjei HoloFossum IF1.02.08+12.327.16
13Sindre R HoltHedrum OL1.02.34+12.587.19
14Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving1.03.06+13.307.23
15Oscar LyngenFreidig1.03.39+14.037.27
16Tobias KristensenNTNUI1.04.03+14.277.30
16Oskar Spets StorhovFreidig1.04.03+14.277.30
18Einar EkelandOddersjaa SSK1.08.14+18.387.59
19Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.09.24+19.488.07
20Simen BallangrudOL Toten-Troll1.10.58+21.228.18
21Sturla FrydenlundNTNUI1.12.08+22.328.26
22Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.12.43+23.078.30
23Øyvind HjermstadFossum IF1.14.02+24.268.40
24Tord StrandKongsberg OL1.16.54+27.189.00
25Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.21.35+31.599.33
26Håkon KornmoPorsgrunn OL1.32.50+43.1410.52
27Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.35.47+46.1111.12
28Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.35.57+46.2111.14

H 21-E

10 550 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK59.085.36
2Olav LundanesHalden SK1.00.07+0.595.41
3Bjørn EkebergIL Tyrving1.01.33+2.255.50
4Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.03.34+4.266.01
5Isak BergsetFrol IL1.03.35+4.276.01
6Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.03.42+4.346.02
7Alan CherryNydalens SK1.04.12+5.046.05
8Emil GranqvistNTNUI1.04.52+5.446.08
9Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.05.35+6.276.12
10Matthew SpeakeBækkelagets SK1.06.42+7.346.19
11Anders TiltnesIL Tyrving1.07.21+8.136.23
12Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.07.47+8.396.25
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.07.57+8.496.26
14Henrik EijsinkNydalens SK1.07.59+8.516.26
15Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.08.05+8.576.27
16Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.08.20+9.126.28
17Bojan BlumensteinNydalens SK1.09.04+9.566.32
18Sindre SandvenBækkelagets SK1.09.18+10.106.34
18Damien RenardKongsberg OL1.09.18+10.106.34
20Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.09.54+10.466.37
21Vegard DanielsenKristiansand OK1.10.45+11.376.42
22Oskar RøenVaregg Fleridrett1.12.10+13.026.50
22Carl Godager KaasBækkelagets SK1.12.10+13.026.50
24Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.13.18+14.106.56
25Anders Felde OlaussenNTNUI1.13.53+14.457.00
26Anders VisterNydalens SK1.14.26+15.187.03
27Jørgen MadslienNTNUI1.15.34+16.267.09
28Håvard WedegeKristiansand OK1.16.14+17.067.13
29Asgeir MjösundNydalens SK1.16.59+17.517.17
30Øyvind WiggenByåsen IL1.17.02+17.547.18
31Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK1.18.19+19.117.25
32Øyvind HelgerudHalden SK1.18.22+19.147.25
33Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1.20.06+20.587.35
34Torkil Eide SolstadIL Tyrving1.20.20+21.127.36
34Trond KortnerØstmarka OK1.20.20+21.127.36
36Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.20.49+21.417.39
37Marius ØieLøten o-lag1.21.27+22.197.43
38Are WigaardOppsal Orientering1.22.02+22.547.46
39Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1.22.19+23.117.48
40Gunnar A FiskumIL Tyrving1.23.17+24.097.53
41Oskar StørmerFossum IF1.23.23+24.157.54
42Lars Steinar HefreBø OL1.24.05+24.577.58
43Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.24.35+25.278.01
44Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK1.25.10+26.028.04
45Thor MellaOppsal Orientering1.26.30+27.228.11
46Nicholas OskarssonLillomarka OL1.27.08+28.008.15
47Øystein PettersenNydalens SK1.27.20+28.128.16
48Øystein Grande JarenFreidig1.27.45+28.378.19
49Sindre NordhagenOppsal Orientering1.28.06+28.588.21
50Dag Steinar RagvinBø OL1.28.19+29.118.22
51Morten FismenFossum IF1.33.07+33.598.49
52Håkon HeggedalNydalens SK1.33.45+34.378.53
53Eirik W. MoeLierbygda OL1.46.10+47.0210.03
54Eirik RavnanIL Tyrving1.48.36+49.2810.17
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Andreas SølbergIL Leikdiskvalifisert
Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
Robert FredriksenNotodden OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor