Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 19

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 19
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 7 oktober 2017

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort | Nybegynner

Lang

6 100 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK42.477.00
2Holger SchlaupitzNOTEAM49.19+6.328.05
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb50.18+7.318.14
4Thomas BedinIndre Østfold OK51.09+8.228.23
5Harald IweIL GeoForm52.24+9.378.35
6Sindre LangaasNydalens SK52.32+9.458.36
7Bjørn HaugeNydalens SK53.59+11.128.50
8Jostein Bø FløystadNOTEAM54.25+11.388.55
9Guttorm L EggeOslostudentenes IK55.24+12.379.04
10Tore KjølsethNydalen SK55.52+13.059.09
11Henrik ReuschHeming Orientering56.26+13.399.15
12Bjørn Henning GrandalIL Tyrving57.09+14.229.22
13Ivar MølnvikFossum IF57.19+14.329.23
14Delphine PoirotLillomarka OL58.27+15.409.34
15Peter GisholtFossum IF58.31+15.449.35
16Truls OsenDNT1.00.28+17.419.54
17Morten TangenOK Moss1.01.41+18.5410.06
18Georg BuggeAas Jakobsen1.02.14+19.2710.12
19Are EriksenOslostudentenes IK1.02.37+19.5010.15
20Ivar RefslandUiO1.03.06+20.1910.20
21Lasse NederhoedNOTEAM1.04.10+21.2310.31
22Per OsenVestre Akers SK1.06.19+23.3210.52
23Brita Opheim SauarIL Koll1.06.32+23.4510.54
24Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.09.41+26.5411.25
25Knut OnsagerIL GeoForm1.10.12+27.2511.30
26Christian ReuschHeming Orientering1.10.34+27.4711.34
27Jon LahlumIL GeoForm1.10.42+27.5511.35
28Bjørn ChristensenØstmarka OK1.10.48+28.0111.36
29Jon Gunnar  Henriksen Rudsbygd IL1.11.58+29.1111.47
30Terje NæssFossum IF1.14.50+32.0312.16
31Tor Christian TallaksenPrivat1.15.22+32.3512.21
32Richard BaxterVBIL1.17.16+34.2912.40
33Peer StiansenNydalens SK1.17.57+35.1012.46
34Trude FixdalIL Koll1.18.12+35.2512.49
35Bård NatvigUiO1.18.21+35.3412.50
36Erik SauarIL Koll1.22.02+39.1513.26
37Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.31.03+48.1614.55
38Per Jogeir KarlsbakkVBILikke godkjent

Mellom

4 100 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein BlomsethVålerengens IF35.458.43
2Vidar BerteigIL GeoForm39.27+3.429.37
3Paul SolheimWhylot IL42.21+6.3610.19
4Martin GranlySiemens Oslo42.33+6.4810.22
5Steinar  LågVBIL44.37+8.5210.52
6Toril HallanLillomarka OL45.14+9.2911.01
7Kjersti HovFossum IF48.14+12.2911.45
8Roar SigurdsenRingnes BIL50.19+14.3412.16
9Harald AulieIL Koll50.51+15.0612.24
10Einar HemLillomarka OL50.59+15.1412.26
11Egil HusethKamp/Vestheim IF51.25+15.4012.32
12Knut Anders LøkenFossum IF51.26+15.4112.32
13Sven OhrvikKonnerud IL53.55+18.1013.09
14Kjersti SkantzeIL Tyrving54.51+19.0613.22
15Kjersti ThoStabæk IF55.48+20.0313.36
16Magnhild MølnvikFossum IF55.56+20.1113.38
17Håvard ChristiansenNOTEAM56.15+20.3013.43
18Roy GjerdingOK Moss56.56+21.1113.53
19Tove StrandMåren OK57.02+21.1713.54
20Uno HanslienBilpost BIL57.04+21.1913.55
21Stein MyhreOslo sporveier BIL57.26+21.4114.00
22Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm58.03+22.1814.09
23Liv PaltielFolkehelseinstituttet59.12+23.2714.26
24Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.00.08+24.2314.40
25Don SkantzeIL Tyrving1.01.39+25.5415.02
26Tone Jahren Herud Fossum IF1.05.33+29.4815.59
27Morten HjelmVBIL1.06.38+30.5316.15
28Gisela SandelinPrivat1.09.04+33.1916.50
29Veslemøy SolbergKonnerud IL1.09.58+34.1317.03
30Sharon BroadwellIL GeoForm1.10.47+35.0217.15
31Maria PerssonAsker Skiklubb1.12.05+36.2017.34
32Finn GangePrivat1.15.05+39.2018.18
33Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.16.15+40.3018.35
34Toril EineEsso Sport1.17.23+41.3818.52
35Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL1.34.52+59.0723.08
36Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.44.25+1.08.4025.28
37Tor OmmundsenVBIL1.45.21+1.09.3625.41
38Linda FredhOK Moss1.59.27+1.23.4229.08
39Niklas NormanHeming Orienteringikke godkjent
40Jacob DybwadHeming Orientering/Wspikke godkjent

Kort

2 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat30.1412.05
2Bjørn EgnerHeming Orientering36.07+5.5314.26
3Knut Tore SolheimNydalens SK38.15+8.0115.18
4Jon FanavollKamp Vestheim42.25+12.1116.58
5Elena GrandNydalens SK44.52+14.3817.56
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving48.04+17.5019.13
7Eyvind AasIL GeoForm48.54+18.4019.33
8Terje TrondsenNittedal OL49.59+19.4519.59
9Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving50.53+20.3920.21
10Brynhild FanuelsenFossum IF52.23+22.0920.57
11Astri RogstadOslostudentenes IK54.59+24.4521.59
12Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK59.50+29.3623.56
13Aage MellaØstmarka OK1.04.59+34.4525.59
14Kristian Krohg-SørensenParkteaterets IL1.05.23+35.0926.09
15Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.11.32+41.1828.36
16Per  GjermoAsker Skiklubb1.22.22+52.0832.56
17Sigurd HaugerudIL GeoForm1.25.45+55.3134.18
18Ørnulf FremmingMeteorologen1.33.09+1.02.5537.15
19Christina HeistadPrivat1.42.37+1.12.2341.02
20Laura SlaughterPrivatikke godkjent

Nybegynner

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove EriksenPrivat28.4313.03
2Anders ParnemoOslostudentenes IK34.06+5.2315.30
3Erik SolheimNOTEAM35.18+6.3516.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor