Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Furugampen 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Furugampen 2018
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 29 september 2018

N-åpen

2 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Helene Maria -Hamar OK24.50+1.3012.25
0Kaja Marte Signe -Hamar OK21.25+-1.5510.42
0Trym Peder Lukas Isak -Hamar OK28.38+5.1814.19
0Maren Bleken RudVang OL23.2011.40
0Martin EdvardsenHamar OK41.59+18.3920.59
0Sebastian Tangen HoltetEidskog OL30.29+7.0915.14
0Eivind LutnæsHamar OK41.36+18.1620.48
0Hanna LutnæsHamar OK38.50+15.3019.25
0Mathilda LööfHamar OK28.49+5.2914.24
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL27.19+3.5913.39
0Peder Melgalvis BilstadVang OL27.15+3.5513.37
0Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL35.09+11.4917.34
0Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL25.41+2.2112.50
0Matilde NylundVang OL1.00.40+37.2030.20
0Håkon SkjesetVang OL1.01.18+37.5830.39
0Julie Gjessing SkjesetVang OL1.00.48+37.2830.24
0Vilde Linea StartnrHamar OK24.10+0.5012.05
0Mari StenbergVang OL33.47+10.2716.53
0Nora Holmen StorslettHamar OK34.20+11.0017.10
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL31.32+8.1215.46
Jona EngHamar OKdiskvalifisert
Esther StenbergVang OLdiskvalifisert

D -10

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK25.5510.22

D 11-12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mina Bleken RudVang OLdiskvalifisert

D 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora HåvenLunderseter IL35.1017.35

D 13-14

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL31.559.23
2Mari Ovidia RanestadHamar OK49.31+17.3614.33
3Maren HenriksenVang OL52.02+20.0715.18

D 15-16

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Bangstad BergersenHamar OK32.328.20
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK34.25+1.538.49
3Berthe TesloHadeland OL56.11+23.3914.24
4Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK56.26+23.5414.28

D 17-

5 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie JohanssonLøten o-lag43.178.00
2Agnethe HasliGjø-Vard OL52.39+9.229.45
3Nina SmestadLøten o-lag54.44+11.2710.08
4Linda EngenRaumar Orientering55.17+12.0010.14
5Ingrid UrsethVingelen IL1.38.59+55.4218.19

D 17-C

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL33.0210.39

D 17-N

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering48.5623.18
2Berit DalheimLunderseter IL50.00+1.0423.48

D 35-

4 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna-Thekla TonjerElverum OK45.319.17
2Ingvild GjessingVang OL47.05+1.349.36
3Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll47.21+1.509.39
4Tone Bleken RudVang OL47.48+2.179.45
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK49.13+3.4210.02
6Heidi VogtØstmarka OK52.04+6.3310.37
7Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.00.42+15.1112.23
8Berit HerstadBækkelagets SK1.05.37+20.0613.23
9Linda FredhOK Moss1.12.37+27.0614.49
10May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.17.30+31.5915.48

D 45-

3 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK34.408.53
2Anne Marit BordalRingsaker OK36.10+1.309.16
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL36.58+2.189.28
4Vanja StaffOL Toten-Troll38.37+3.579.54
5Ane BjørnsgaardLillehammer OK40.44+6.0410.26
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering47.01+12.2112.03
7Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll54.23+19.4313.56
8Eli StensliLøten o-lag1.03.26+28.4616.15
9Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.16.17+41.3719.33
10Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.17.15+42.3519.48
Eirin LodgaardByåsen ILikke startet
Gunn Elin RudiHadeland OLikke startet

D 55-

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette SolbergseterAustmarka IL43.3413.12
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll43.41+0.0713.14
3Bente Tangen WikstrømRingsaker OK43.43+0.0913.14
4Anne SørumIndre Østfold OK44.27+0.5313.28
5Margrete JørandliGjø-Vard OL46.29+2.5514.05
6Berit DanielsenIL Tyrving49.54+6.2015.07
Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert
Anne Julsrud HaugenHalden SKdiskvalifisert

D 65-

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering46.0913.59
2Berit RøsteRingsaker OK46.18+0.0914.01
Kirsten BakkeGjø-Vard OLdiskvalifisert
Marit TyldumRudsbygd ILdiskvalifisert

D 75-

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK1.15.3022.52

H -10

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aksel KrogstieRingsaker OK1.11.40+1.11.4028.40
0Aleksander Tangen HoltetEidskog OL32.02+32.0212.48
0Nikolai TesloHadeland OL34.43+34.4313.53
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 11-12

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL20.358.14
2Emil Tonjer FingarsenElverum OK23.42+3.079.28
3Asbjørn LandeEidskog OL24.42+4.079.52
4Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK1.13.43+53.0829.29
5Kristoffer KolvieLillehammer OK1.13.45+53.1029.30

H 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL27.2113.40

H 13-14

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL38.0911.13
2Tobias Tronbøl LiumIL Koll44.52+6.4313.11

H 13-16C

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK53.0317.06
2Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering57.48+4.4518.38
3Emil SkytterenOdal OL - Orientering1.02.22+9.1920.07

H 15-16

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK38.017.45

H 17-

6 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL40.276.13
2Marius WikstrømRingsaker OK41.33+1.066.23
3Simen BallangrudOL Toten-Troll43.57+3.306.45
4Njaal Ellegaard MelbyVang OL43.59+3.326.46
5Vegard Rønning HuberHamar OK46.03+5.367.05
6Eskil Sande GullordBækkelagets SK48.22+7.557.26
7Jostein Svaland DaleVang OL50.12+9.457.43
8Sondre Zahl HagenFossum IF59.27+19.009.08
9Morten TangenOK Moss1.03.53+23.269.49
10Simen SmestadBækkelagets SK1.25.11+44.4413.06

H 17-C

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein SandakerVang OL57.4918.39

H 17-N

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SimonsenOK Øst45.1521.32
Aasmund NordgaardOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 35-

5 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond KortnerØstmarka OK37.096.52
2Sigmund HansenGjø-Vard OL39.58+2.497.24
3Espen RøsteKongsberg OL40.47+3.387.33
4Pål StenbergVang OL40.57+3.487.35
5Johs HjelmstadBækkelagets SK43.12+6.038.00
6Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering46.12+9.038.33
7Arne RøsteRingsaker OK47.47+10.388.50
8Stian OverskeidIndre Østfold OK48.25+11.168.57
9Audun FingarsenElverum OK53.06+15.579.50
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

H 45-

4 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir LiumFet OL39.468.06
2Eivind LandeEidskog OL40.52+1.068.20
3Tommy OlsenHamar OK40.58+1.128.21
4Øyvind LienGjø-Vard OL42.30+2.448.40
5Guttorm L EggeOslostudentenes IK43.37+3.518.54
6Ole Christian BangHamar OK43.54+4.088.57
7Per Olav AndersenVang OL56.06+16.2011.26
8Einar TesloHadeland OL1.01.05+21.1912.27
9Svein ThorsbergGrue IL1.04.16+24.3013.06
10Stein H. HagenFossum IF1.04.53+25.0713.14

H 55-

3 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll28.287.17
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll29.46+1.187.37
3Onno VerberneOL Toten-Troll30.31+2.037.49
4Sture OttesenIndre Østfold OK31.15+2.478.00
5Per Kristian EkebergIL Tyrving32.53+4.258.25
6Harald BergeLøten o-lag34.01+5.338.43
7Svein GodagerLøten o-lag34.05+5.378.44
8Eirik NordbrødenHalden SK35.15+6.479.02
9Bjørn SolbergseterAustmarka IL35.38+7.109.08
10Stein Arne NegårdVang OL38.53+10.259.58
11Harald ØstbyeElverum OK39.08+10.4010.02
12Tor SolbergseterAustmarka IL39.09+10.4110.02
13Tor StrandRaumar Orientering40.40+12.1210.25
14Kristian StorsveenLøten o-lag41.46+13.1810.42
15Knut EngenRaumar Orientering42.27+13.5910.53
16Tore JørgensenHamar OK44.03+15.3511.17
17Arnfinn PedersenGjø-Vard OL45.08+16.4011.34
18John HofossHadeland OL47.49+19.2112.15
19Jan SveenRaumar Orientering48.51+20.2312.31
20John TangenEidskog OL49.13+20.4512.37
21Roy GjerdingOK Moss52.16+23.4813.24

H 65-

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK27.288.19
2Ola BroxOL Toten-Troll31.29+4.019.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Knut MalmoRingsaker OK32.54+5.269.58
4Paul Martin BergRudsbygd IL36.18+8.5011.00
5Knut WikstrømRingsaker OK39.08+11.4011.51
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering39.22+11.5411.55
7Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering44.33+17.0513.30
8Roar SætabergetLunderseter IL52.18+24.5015.50
Stein NordviElverum OKdiskvalifisert

H 75-

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SolerødOL Toten-Troll49.0214.51
2Klaus EngenEidskog OL1.09.08+20.0620.56

Dir-B

3 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering29.168.36
2Hildegunn LindstadOL Toten-Troll33.29+4.139.50
3Morten EriksenHamar OK34.03+4.4710.00
4Sondre SkytterenOdal OL - Orientering35.57+6.4110.34
5Torbjørn LøkkenVang OL36.43+7.2710.47
6Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering37.06+7.5010.54
7Martin SkytterenOdal OL - Orientering38.09+8.5311.13
8Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK39.06+9.5011.30
9Erik HasliSnertingdal IF Orientering39.16+10.0011.32
10Maiken EllingsenHamar OK39.55+10.3911.44
11Jens-Henrik SimonsenOK Øst40.59+11.4312.03
12Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll41.34+12.1812.13
13Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK44.09+14.5312.59
14Hans Petter JevanordRingsaker OK53.01+23.4515.35
15Henrik Lund-AndersenVang OL1.33.22+1.04.0627.27
16Magnus Lund-AndersenVang OL1.33.29+1.04.1327.29
Kari Klynderud SundførLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival