Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen
Arrangørorganisasjon: OK Øst
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering23.46
Maren Julie FinstadRaumar Orientering29.56
Erlend Sørli GrandeEidskog OL34.24
Idunn Halsvik LillealternHaugerud IF25.18
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL20.41
Stig Lund MausethFet OL43.51
Silas Mestad HansenLillomarka OL36.37
Sofus Mestad HansenLillomarka OL30.24
Nils NikolaisenOppsal Orientering23.05
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK22.51
Hermine OddenMåren OK29.57
Isolde OddenMåren OK33.38
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb22.24
Sara Sofie L. SimonsenOK Øst27.47
Oskar SteneNydalens SK22.26
Jens Sætre-LorentzenFet OL32.53
Synne SørliEidskog OL35.06
Jonas Kortner VogtØstmarka OK21.12

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ida Marianne BergersenEidskog OL27.35
Erle FosstveitRaumar Orientering32.41
Tuva JernbergNydalens SK18.32
Astrid ReuschHeming Orientering19.04
Helene ScheeleNydalens SK11.38

D 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb22.02
2Marie Bjordal VegganOppsal Orientering25.08+3.06
3Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb28.02+6.00
4Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering29.17+7.15
5Mari KallesonOppsal Orientering32.05+10.03
6Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering35.18+13.16
7Synne Syversen GihleOppsal Orientering38.22+16.20
8Oda Marissa BergersenEidskog OL56.36+34.34
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rita Lund MausethFet OL44.41

D 13-14

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aurora Wilkens JernbergNydalens SK25.53
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.17+0.24
3Marie KravdalGjø-Vard OL26.39+0.46
4Inga Skaarer WiklundNydalens SK26.53+1.00
5Linnea HolstIL Tyrving27.43+1.50
6Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF28.45+2.52
7Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering29.13+3.20
8Marie ScheeleNydalens SK29.34+3.41
9Signe HoloFossum IF30.15+4.22
10Ane HustvedtOppsal Orientering30.36+4.43
11Maja Mo HjelsethNydalens SK32.06+6.13
12Kathinka Zahl HagenFossum IF33.37+7.44
13Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering34.13+8.20
14Ragnhild Blom-HagenFossum IF36.47+10.54
15Marie SaugestadNydalens SK36.48+10.55
16Hannah Syrdal ØenHeming Orientering39.43+13.50
17Anne ØstvoldHeming Orientering43.04+17.11
18Karen SkaugeHeming Orientering43.39+17.46
19Emilie RehnKolbotn og Skimt OL44.28+18.35
20Sara MartiniAsker Skiklubb48.26+22.33

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL42.56

D 15-16

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oda ScheeleNydalens SK28.38
2Tina KallesonOppsal Orientering29.21+0.43
3Maya Jones ArnesenHeming Orientering29.33+0.55
4Yngvild Langedal BreivikNydalens SK29.57+1.19
5Live ØstvoldHeming Orientering30.13+1.35
6Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL30.17+1.39
7Amélie AamodtOppsal Orientering30.18+1.40
8Hanna RehnKolbotn og Skimt OL30.36+1.58
9Iris HolstIL Tyrving31.52+3.14
10Netta Bar-NathanLillomarka OL32.13+3.35
11Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering32.16+3.38
12Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK32.19+3.41
13Alexandra LinløkkenØstmarka OK33.49+5.11
14Ingrid BlindheimLillomarka OL33.53+5.15
15Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL34.26+5.48
16Elise Wærp HaugeNydalens SK35.00+6.22
17Ida Marie FlågenHeming Orientering35.18+6.40
18Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering39.55+11.17
19Helene Bjørkvold JendalFossum IF41.12+12.34
20Ragnhild Mathea HelmersenFet OL46.30+17.52
21Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.09.56+41.18
Luciana Maria SvadsMåren OKdiskvalifisert
Ea LunøeNydalens SKdiskvalifisert
Noor Dirro-HeluMåren OKdiskvalifisert
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert
Ina MartiniAsker Skiklubbikke startet
Malene JebsenHeming Orienteringikke startet

D 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK30.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ragne WiklundNydalens SK32.17+1.35
3Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF34.58+4.16
4Dana B. SteneNydalens SK38.40+7.58
5Margrethe WisløffAsker Skiklubb40.11+9.29
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering42.03+11.21
7Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL45.12+14.30
8Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb45.56+15.14
9Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb46.40+15.58
10Linn Mei WaalerMåren OK48.04+17.22
11Carmen DirroMåren OK59.12+28.30
Marte NarumNydalens SKikke startet
Ingrid Lund HovdenIL Tyrvingikke startet

D 17-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb43.14
2Marte ChristensenOppsal Orientering1.38.37+55.23

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine RomørenFossum IF34.00
Martine JægtvikKonnerud ILikke startet

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marissa Penelope BergersenEidskog OL28.15

D 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karianne KatlaFossum IF38.20
2Heidi TronbølFet OL42.36+4.16
3Maiken Skirstad MoNydalens SK44.44+6.24
4Silje SyversenOppsal Orientering48.33+10.13
5Mari TaraldrudSentrum OK51.09+12.49
6Linda FredhOK Moss1.10.21+32.01

D 45-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK33.34
2Arnhild KroghOppsal Orientering35.27+1.53
3Jorun RuudAsker Skiklubb37.33+3.59
4Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK42.04+8.30
5Elin KallesonOppsal Orientering42.10+8.36
6Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering47.44+14.10
7Marianne ReuschHeming Orientering58.04+24.30
8Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.05.10+31.36
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKikke startet

D 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb30.38
2Marianne NjåsteinIL Tyrving32.54+2.16
3Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK35.16+4.38
4Anne DahlNydalens SK40.47+10.09
5Eldri HoloFossum IF41.46+11.08
6Kathrine LunøeNydalens SK42.14+11.36
7Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering44.07+13.29
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL46.14+15.36
Eirin LodgaardByåsen ILikke startet

D 55-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering35.58
2Berit DanielsenIL Tyrving36.02+0.04
3Margrete EngzeliusAsker Skiklubb39.13+3.15
4Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb42.54+6.56
5Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering47.42+11.44

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL44.24

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Berit MoeRaumar Orientering34.18
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK42.01+7.43

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gunn Kari HygenFreidig48.23

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK29.04

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL21.56
Sondre Høilund DragsethFet OL31.11
Jonas LerFet OL46.50
Alfred NikolaisenOppsal Orientering19.55
Amund Kortner VogtØstmarka OK27.04

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering16.27
2Mons Sætre-LorentzenFet OL17.25+0.58
3Henrik Elias SebjørnsenFossum IF20.55+4.28
4Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.08+5.41
5Sigmund ØlstadFet OL22.32+6.05
6Jørgen LerFet OL45.28+29.01
7Sivert Høilund DragsethFet OL48.32+32.05
8Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL1.06.54+50.27
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet

H 13-14

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian Fredrik BorgIL Koll27.17
2Mikael BirkelundAsker Skiklubb28.20+1.03
3Fridtjof ReuschHeming Orientering29.44+2.27
4Lars LienGjø-Vard OL30.11+2.54
5Martin Christoffer BorgIL Koll31.22+4.05
6Tarje EspelinAsker Skiklubb31.38+4.21
7Axel AaldeNydalens SK31.50+4.33
8Martin Størmer-AntonsenNydalens SK32.07+4.50
9Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL32.11+4.54
10Ask OlaussenOppsal Orientering33.27+6.10
11Philip Lehmann RomørenFossum IF33.48+6.31
12Sindre Vie StrislandFossum IF36.14+8.57
13Marius E. AamodtOppsal Orientering40.02+12.45
14Eirik Vie StrislandFossum IF40.23+13.06
15Simen Gløgård StensrudNittedal OL43.30+16.13
16Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL44.05+16.48
17Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb44.06+16.49
18Oliver NilsenFossum IF45.36+18.19
19Ragnar LandeEidskog OL48.03+20.46
20Jakob A. GjedeboOppsal Orientering53.22+26.05
21Eskil BrændenLillomarka OL53.31+26.14
22Eskil KolshusOppsal Orientering53.33+26.16
23Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.03.48+36.31
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vilmer NybergAsker Skiklubbikke startet

H 13-16C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Brage FosstveitRaumar Orientering27.40
2Einar ØstvoldHeming Orientering30.11+2.31
3Henning ReichenbachOppsal Orientering33.13+5.33
4Emil SkytterenOdal OL - Orientering38.54+11.14
5Johannes ArnøFet OL42.10+14.30
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Harald MansaasFet OLdiskvalifisert

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering30.15

H 15-16

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering29.24
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK29.41+0.17
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK30.10+0.46
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering30.22+0.58
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb30.43+1.19
6Kasper Bakken UlsethNydalens SK31.51+2.27
7Tobias EspedalNydalens SK32.09+2.45
8Felix FinsrudAsker Skiklubb32.26+3.02
9Mikkel KatlaFossum IF32.37+3.13
10Vebjørn Blom-HagenFossum IF33.28+4.04
11Ferdinand FremmingHeming Orientering34.06+4.42
12Ådne SkjærsteinIL Tyrving34.14+4.50
13Anselm ReichenbachOppsal Orientering34.59+5.35
14Henrik ReuschHeming Orientering36.42+7.18
15Gaute BerganNydalens SK38.12+8.48
16Erlend BørliFossum IF38.36+9.12
17Kristian ØstermannHeming Orientering38.58+9.34
18Anders Håvard LarsenNydalens SK39.07+9.43
19Sondre Zahl HagenFossum IF40.20+10.56
20Stian Måseide SørlieRaumar Orientering44.15+14.51
21Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering45.58+16.34
22Birk Felland SætnanFossum IF46.58+17.34
23Gaute FosstveitRaumar Orientering47.14+17.50
24Rolf Andreas BergNydalens SK54.50+25.26
25Gustav Andresen SkotteFossum IF56.55+27.31
Simen FritznerNittedal OLikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

H 17-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders NordbergNydalens SK31.09
2Håvard HagaNydalens SK32.29+1.20
3Anders VisterNydalens SK33.37+2.28
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK35.18+4.09
5Vetle ChristiansenBækkelagets SK35.48+4.39
6Njaal Ellegaard MelbyVang OL37.46+6.37
7Trond KortnerØstmarka OK38.10+7.01
8Are WigaardOppsal Orientering38.56+7.47
9Isak JonssonNydalens SK39.17+8.08
10Anders BjergaardNydalens SK41.54+10.45
11Peter GisholtFossum IF43.00+11.51
12Per Øyvind SteneNydalens SK43.32+12.23
13Andreas RambergØstmarka OK44.30+13.21
14Truls HestengenOppsal Orientering44.56+13.47
15Linus OlhansÅs-NMBU Orientering45.06+13.57
16Audun BerganNydalens SK45.25+14.16
17Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF45.26+14.17
18Jan ShanelNydalens SK50.45+19.36
19Morten TangenOK Moss1.00.14+29.05
Mats NordbrødenHalden SKikke startet
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKikke startet

H 17-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering32.25
2Sondre SkytterenOdal OL - Orientering33.02+0.37
3Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering38.40+6.15
4Martin SkytterenOdal OL - Orientering42.52+10.27
5Niklas StolpeEidskog OL50.11+17.46
Arne SørliEidskog OLikke startet

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stian LillegårdLillomarka OL23.42
2Nils Henrik JendalFossum IF32.16+8.34
3Oddbjørn BergersenEidskog OL47.32+23.50
Morten DragsethFet OLikke startet

H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin Aasen WrightOppsal Orientering23.21

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering33.44
2Fredrik LarsenIndre Østfold OK37.04+3.20
3Tommy SkårbøRaumar Orientering44.09+10.25
4Assaf Bar-NathanLillomarka OL53.27+19.43

H 45-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF31.59
2Erling KatlaFossum IF34.44+2.45
3Bjørn HaugeNydalens SK35.09+3.10
4Bjørn MartiniAsker Skiklubb36.18+4.19
5Audun BjerknesMåren OK37.43+5.44
6Eilert AamodtOppsal Orientering39.19+7.20
7Morten MoslandOppsal Orientering39.38+7.39
8Christian GløgårdNittedal OL39.44+7.45
9Rolf HustvedtOppsal Orientering40.19+8.20
10Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL42.39+10.40
11Frode StrislandFossum IF43.19+11.20
12Øyvind ThømtIndre Østfold OK44.22+12.23
13Øyvind LienGjø-Vard OL45.16+13.17
14Christian ReuschHeming Orientering46.18+14.19
15Fredrik SaugestadNydalens SK46.42+14.43
16Arild AndersenOppsal Orientering47.29+15.30
17Håkon BørliFossum IF49.31+17.32
18Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK50.25+18.26
19Hans Olav HygenØstmarka OK52.32+20.33
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet

H 50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Are KristiansenIL Tyrving26.58
2Einar LunøeNydalens SK29.22+2.24
3Erlend RehnKolbotn og Skimt OL30.27+3.29
4Gjermund GravirAsker Skiklubb32.09+5.11
5Kjetil EspedalNydalens SK32.22+5.24
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK32.28+5.30
7Harald Eide-FredriksenHeming Orientering32.42+5.44
8Carl Erik WasbergOppsal Orientering33.08+6.10
9Knut Erling ØenHeming Orientering33.11+6.13
10Håkon JendalFossum IF34.27+7.29
11Inge RambergØstmarka OK34.36+7.38
12Vegard HaldenNydalens SK34.38+7.40
13Jon Ivar BergersenEidskog OL35.09+8.11
14Ottar WiklundNydalens SK35.45+8.47
15Nils BerganNydalens SK40.52+13.54
16Terje LinløkkenØstmarka OK41.11+14.13
17Anders FlågenHeming Orientering41.33+14.35
18Stein H. HagenFossum IF45.57+18.59
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKikke startet
Øystein ØstermannHeming Orienteringikke startet
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet

H 55-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL27.57
2Nils Petter FremmingHeming Orientering30.19+2.22
3Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL31.09+3.12
4Knut Edvard HellandØstmarka OK32.12+4.15
5Tore KjølsethNydalens SK33.36+5.39
6Øystein KildahlØstmarka OK35.02+7.05
7Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering35.27+7.30
8Yngvar ChristiansenBækkelagets SK35.50+7.53
9Håvar BrevikØstmarka OK36.19+8.22
10Arne FossheimAsker Skiklubb36.21+8.24
11Martin GranlyLillomarka OL37.44+9.47
12Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb41.20+13.23
13Øystein MelbyVang OL44.21+16.24
14Rune TeiglandØstmarka OK45.01+17.04
15Are NjåsteinIL Tyrving46.56+18.59
16Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb55.06+27.09
17Kai Jostein BergersenEidskog OL1.02.57+35.00

H 60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils HæstadFossum IF24.34
2Per Kristian EkebergIL Tyrving26.57+2.23
3Sören JonssonNydalens SK28.54+4.20
4Reidar FossumAsker Skiklubb29.14+4.40
5Morten DueMåren OK30.07+5.33
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF32.41+8.07
7Øyvind GylverAsker Skiklubb39.10+14.36
8Roy GjerdingOK Moss43.40+19.06
9John TangenEidskog OL56.33+31.59
Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ola BroxOL Toten-Troll31.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Are EriksenOslostudentenes IK33.13+1.32
3Knut LillealternFreidig36.31+4.50
4Sjur GjestvangOL Toten-Troll42.03+10.22
5Bent GalborgenIndre Østfold OK43.34+11.53
6Per Oskar LarsenIndre Østfold OK47.52+16.11
7Morten JohannessenRøyken OL50.44+19.03

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif BillingsøEidskog OL27.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
2John Thomas PetersenNittedal OL31.09+3.48
3Tore AabergIndre Østfold OK31.31+4.10
4Hasse BergstrømIL Tyrving32.32+5.11
5Georg KapperudOppsal Orientering1.03.09+35.48

H 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK26.09
2Harald LundhaugOK Moss31.28+5.19
3Klaus EngenEidskog OL36.24+10.15

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK44.55
2Hans LarsenRaumar Orientering1.00.39+15.44

DIR A

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering29.20
2Pernille KatlaFossum IF35.19+5.59
3Kine DirroMåren OK41.09+11.49
4Snorre VegganOppsal Orientering43.06+13.46
5Helena AxelssonNydalens SK45.05+15.45
6Martin ReichenbachOppsal Orientering48.13+18.53
7Anton PlaianPrivat50.14+20.54
8Mons LøvfaldNydalens SK51.32+22.12
9Roar PedersenOppsal Orientering51.47+22.27
10Espen  JernbergNydalens SK52.04+22.44
11Jens Christian HolstIL Tyrving52.18+22.58
12Heidi VogtØstmarka OK55.48+26.28
13Julia PlaianPrivat55.59+26.39
14Dag LarsenNydalens SK58.18+28.58
15Roger ØstvoldHeming Orientering1.03.06+33.46
16Gunnar FosstveitRaumar Orientering1.04.19+34.59
17Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL1.05.24+36.04
18Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering1.07.09+37.49
19Sigbjørn OddenMåren OK1.18.20+49.00
20Line Bar-NathanLillomarka OL1.19.24+50.04
Rune ScheeleNydalens SKikke startet

DIR B

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK27.08
2Sigrun YtterbøAsker Skiklubb31.12+4.04
3Heidi BjordalOppsal Orientering35.08+8.00
4Ivar SkaugeHeming Orientering36.56+9.48
5Heidi ØstliRaumar Orientering40.01+12.53
6Line SletnerLillomarka OL41.32+14.24
7Skjur LangedalNydalens SK44.49+17.41
8Camilla FosstveitRaumar Orientering46.07+18.59
9Per Anders YtterbøAsker Skiklubb47.06+19.58
10Hanne BrendeFossum IF52.42+25.34
11Enikø BertalanAsker Skiklubb58.03+30.55
12Gro EllegaardVang OL1.00.43+33.35

DIR C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helena GranbergØstmarka OK36.47
2Morten EngebretsenRaumar Orientering50.47+14.00
3Maria SandFreidig51.56+15.09
4Thine JernbergNydalens SK52.37+15.50
5Bente VasshaugKonnerud IL1.25.58+49.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor