Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Idrettslaget Dyre Vaa
Dato: lørdag 18 august 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D11-12N | D11-12 | H11-12N | H11-12 | Direkte A | Direkte B | Direkte C | D10 | H10 | D13-16C | H13-16C | D80 | H80

H 21-E

4 990 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett30.48
2Paul SirumFrol IL30.53+0.05
3Anders NordbergNydalens SK31.10+0.22
4Håvard HagaNydalens SK31.38+0.50
5Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK31.53+1.05
6Albin RidefeltOK Linné31.58+1.10
7Jon Aukrust OsmoenNydalens SK31.59+1.11
8Isak BergsetFrol IL32.27+1.39
9Bjørn EkebergIL Tyrving32.31+1.43
10Audun HeimdalNTNUI32.40+1.52
11Jo Forseth IndgaardFrol IL32.44+1.56
12Sindre Østgulen DeiszNTNUI33.01+2.13
13Oskar StørmerFossum IF33.14+2.26
14Anders VisterNydalens SK33.21+2.33
15Oskar RøenVaregg Fleridrett33.58+3.10
16Vegard Brun SagaIL Tyrving34.08+3.20
17Elias T. MølnvikNTNUI34.09+3.21
18Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK34.19+3.31
19Olai Stensland LillevoldNTNUI34.21+3.33
19Håvard WedegeKristiansand OK34.21+3.33
21Alexander ChepelinHalden SK34.22+3.34
22Vegard DanielsenKristiansand OK34.53+4.05
23Andreas SølbergIL Leik35.03+4.15
24Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK35.06+4.18
25Damien RenardKongsberg OL35.13+4.25
26Sindre SandvenBækkelagets SK35.17+4.29
27Markus HolterHalden SK35.59+5.11
28Marius ØieLøten o-lag37.00+6.12
29Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering37.42+6.54
30Karl FremstadIL Tyrving38.40+7.52
31Henry McNultyNTNUI38.53+8.05
32Kenneth WesterheimStord Orientering39.37+8.49
32Will RiggHalden SK39.37+8.49
34Steinar KollerudLillomarka OL39.40+8.52
35Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad40.09+9.21
36Leif StørmerFossum IF40.16+9.28
37Olav VestølVegårshei IL40.17+9.29
38Korbinian LehnerOlg Regensburg40.24+9.36
39Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL41.04+10.16
40Petter Marki ErichsenKristiansand OK41.14+10.26
41Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL41.26+10.38
42Morten Nilstad PettersenIL Tyrving42.17+11.29
43Ola KeiseråsIL Leik42.55+12.07
44Vetle ChristiansenBækkelagets SK43.32+12.44
45Asbjørn BygglandHøydalsmo IL45.41+14.53
46Mathias BenjaminsenLillomarka OL46.00+15.12
47Jørgen FrøydLarvik OK46.47+15.59
48Lars Steinar HefreBø OL47.16+16.28
49Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.06.47+35.59
50Robert FredriksenNotodden OL1.11.01+40.13
Martin SchagerlindTrollhättans SOKdiskvalifisert
Simon AnderssonTrollhättans SOKdiskvalifisert
Øyvind HelgerudHalden SKikke startet
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor