Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Idrettslaget Dyre Vaa
Dato: lørdag 18 august 2018

H 17-18E

3 810 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isak JonssonNydalens SK24.55
2Mats EidsmoFreidig25.15+0.20
3Lars Young VikNydalens SK26.53+1.58
4Vegard KittilsenFreidig27.02+2.07
5Aslak HeimdalKonnerud IL27.25+2.30
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb27.29+2.34
7Eskil FrøislandVang OL27.43+2.48
8Sander ArntzenAsker Skiklubb27.52+2.57
9Simen Spets StorhovFreidig28.56+4.01
10Per Clemet WisløffAsker Skiklubb29.03+4.08
11Jo Even KolstadFreidig29.39+4.44
12Bendik EliassenFredrikstad SK29.51+4.56
13Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb29.56+5.01
14Stian RykkjeVaregg Fleridrett30.03+5.08
15David RundeKristiansand OK30.15+5.20
16Elias Skjolden SørensenLillomarka OL30.17+5.22
17Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.30+5.35
18Jens Johan BrekkeLillomarka OL30.40+5.45
19Jostein Svaland DaleVang OL30.43+5.48
20Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK30.45+5.50
21Scott JuvikIL Gular30.47+5.52
22Audun BerganNydalens SK31.36+6.41
23Even LindaasVang OL31.47+6.52
24Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL31.51+6.56
25Johan Kristian UndelandSturla, IF32.02+7.07
26Trym B IslandOL Tønsberg og omegn32.16+7.21
27Njaal Ellegaard MelbyVang OL32.21+7.26
28Skjalg NysæterSkien OK32.29+7.34
28Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering32.29+7.34
30Anders VestølVegårshei IL32.34+7.39
31Emil StørmerFossum IF32.44+7.49
32Peter GisholtFossum IF33.01+8.06
33Petter Liabakk EriksenByåsen IL33.08+8.13
34Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn33.22+8.27
35Eirik Høst FossgardLillomarka OL33.25+8.30
36Kristian Fredrik LynumFreidig33.41+8.46
37Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn33.58+9.03
38Sivert Sande KvermeFossum IF34.23+9.28
38Lars SandstadFreidig34.23+9.28
40Kristian PyttenKristiansand OK34.57+10.02
41Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL34.59+10.04
42Marius AurebekkKristiansand OK35.01+10.06
43Sondre OttesenFredrikstad SK35.52+10.57
44Håkon HolstadFreidig36.33+11.38
45Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett37.11+12.16
46Jakob MoOL Toten-Troll37.20+12.25
46Jonas GrønliFreidig37.20+12.25
48Eivind Berner MyhreFossum IF37.55+13.00
49Niels Christian HellerudHalden SK38.34+13.39
50Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular38.47+13.52
51Eirik BlågestadIndre Østfold OK39.15+14.20
52Benedikt LehnerOlg Regensburg40.07+15.12
53Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn40.37+15.42
54Anders HorveiRaumar Orientering43.23+18.28
55Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering47.28+22.33
56Ole Johan BråtenVang OL47.51+22.56
57Kristian RykkjeVaregg Fleridrett48.07+23.12
Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor