Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Idrettslaget Dyre Vaa
Dato: lørdag 18 august 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-N | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-N | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D11-12N | D11-12 | H11-12N | H11-12 | Direkte A | Direkte B | Direkte C | D10 | H10 | D13-16C | H13-16C | D80 | H80

D 19-20 E

2 660 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF20.05
2Malin SandstadFreidig21.04+0.59
3Ragnhild EideByåsen IL21.34+1.29
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK21.48+1.43
5Oda J SikkelandIL Tyrving21.57+1.52
6Synne StrandAsker Skiklubb22.16+2.11
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb22.30+2.25
8Ida KristianssonHalden SK23.26+3.21
9Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK23.39+3.34
10Ane DyrkornEiker OL23.57+3.52
11Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb24.48+4.43
12Vera MelkildFreidig24.51+4.46
13Karoline AuneHalden SK24.54+4.49
14Maiken Økern HågårdKonnerud IL25.55+5.50
15Thea DyrkornEiker OL25.59+5.54
16Hannah MalmeiNTNUI26.01+5.56
17Jenny WegebroHalden SK26.15+6.10
18Thea Sildnes BaklidKonnerud IL27.08+7.03
19Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering27.09+7.04
20Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering27.39+7.34
21Rikke Blakkestad IngesenFossum IF28.28+8.23
22Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss28.50+8.45
23Marei LehnerOlg Regensburg29.18+9.13
24Tonje Aasheim NymarkNTNUI29.21+9.16
25Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI30.50+10.45
26Aurora MoholthKongsberg OL31.28+11.23
27Emilie WestinNydalens SK32.10+12.05
Vilma BlennowHalden SKikke startet
Kårhild Husby NordstadNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor