Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Idrettslaget Dyre Vaa
Dato: lørdag 18 august 2018

D 17-18 E

2 390 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL19.44
2Pernille KatlaFossum IF20.17+0.33
3Jenny BaklidKonnerud IL20.29+0.45
3Marlin HaavengenKongsberg OL20.29+0.45
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb20.37+0.53
6Hedda Raadal BjørloHalden SK21.24+1.40
7Ingrid G. KvålsgardFossum IF21.30+1.46
8Natalja NiggliO'Jura21.54+2.10
9Malin HaugeHisøy OK22.26+2.42
10Janne Tjørhom AasheimGanddal IL22.40+2.56
11Kristine Eide RappRaumar Orientering22.58+3.14
12Lene Berg HanssenByåsen IL23.07+3.23
13Karen Hoel JomaasFossum IF23.33+3.49
14Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL23.44+4.00
15Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular23.51+4.07
16Ane Sofie KroghOppsal Orientering24.00+4.16
17Andrea RanvikKonnerud IL24.03+4.19
18Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK24.18+4.34
19Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett24.48+5.04
20Aurora GjølsjøOK Moss24.58+5.14
21Andrine Harriet FremstadLarvik OK25.48+6.04
22Tuva Aas StræteRingerike OL26.07+6.23
23Ingvild LangeggenKongsberg OL26.19+6.35
24Solveig M LetmolieEiker OL26.24+6.40
25Helene EgerKongsberg OL26.25+6.41
26Tale StrandKongsberg OL26.34+6.50
27Anna MeenPorsgrunn OL27.06+7.22
28Mari Landro SvingheimKonnerud IL28.02+8.18
29Elise AusenPorsgrunn OL28.16+8.32
30Christine HoenEiker OL29.21+9.37
31Hedda SkatvedtRaumar Orientering29.40+9.56
32Andrea VaneboKongsberg OL29.43+9.59
33Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK29.47+10.03
34Anniken RanvikKonnerud IL30.08+10.24
35Mari Strømme LidVaregg Fleridrett30.35+10.51
36Dina ReitanFreidig33.20+13.36
37Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF35.44+16.00
38Inga Vestøl StødleKristiansand OK35.50+16.06
39Marie Lindløv JensenSarpsborg OL42.11+22.27
40Thea LandKonnerud IL43.13+23.29
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor