Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Idrettslaget Dyre Vaa
Dato: lørdag 18 august 2018

D 17-A kort

2 390 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi MorkNotodden OL27.50
2Arnhild KroghOppsal Orientering28.16+0.26
3Marita Weierud KvaaleRøyken OL31.55+4.05
4Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL32.33+4.43
5Heidi HerumOK Skeidi33.01+5.11
6Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering34.34+6.44
7Kari Reppesgård HoltHedrum OL38.28+10.38
8Elise StørenBø OL42.04+14.14
9Tone Sølie LysnesHedrum OL49.02+21.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor