Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Noregscup mellom + Sommarløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Idrettslaget Dyre Vaa
Dato: lørdag 18 august 2018

N-åpen

1 680 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Haakon Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa38.2522.52
Halvor GjestrudNotodden OL21.3712.52
Oskar Mostail HoveIdrettslaget Dyre Vaa39.5123.43
Maja KristensenNotodden OL27.2116.16
Kjetil KvaaleKonnerud IL31.0318.28
Kristian MorkNotodden OL29.3117.34
Ana Zagar NesLarvik OK23.5314.12
Mette Zagar NesLarvik OK46.1427.31
Tiril Holth RekaaRøyken OL52.5031.26
Håkon L. SkoeKemiön Kiilat23.2213.54
Kristoffer Lipha SognNotodden OL22.2613.21
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL23.0813.46
Iben VaaDyre Vaa IL47.4528.25
Odin VaaDyre Vaa IL38.2522.52
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Eira MorkNotodden OLikke startet

D 13-14

2 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb32.5113.02
2Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL36.37+3.4614.31

D 15-16

2 390 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alina NiggliO'Jura20.168.28
2Kristin Melby JacobsenLardal OL21.35+1.199.01
3Une HoltermannPorsgrunn OL26.07+5.5110.55
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular29.00+8.4412.08
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL32.35+12.1913.37
6Emma EngehultNotodden OL33.44+13.2814.06
7Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK35.34+15.1814.52

D 17-A kort

2 390 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi MorkNotodden OL27.5011.38
2Arnhild KroghOppsal Orientering28.16+0.2611.49
3Marita Weierud KvaaleRøyken OL31.55+4.0513.21
4Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL32.33+4.4313.37
5Heidi HerumOK Skeidi33.01+5.1113.48
6Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering34.34+6.4414.27
7Kari Reppesgård HoltHedrum OL38.28+10.3816.05
8Elise StørenBø OL42.04+14.1417.36
9Tone Sølie LysnesHedrum OL49.02+21.1220.30

D 40-

3 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mai Britt BjørkSandefjord OK38.3010.06
2Sara MathisenPorsgrunn OL39.38+1.0810.24
3Marianne HaugeHisøy OK44.27+5.5711.40
4Turid Zagar NesLarvik OK48.48+10.1812.48
5Daria NiggliO'Jura49.36+11.0613.01
6Lenka WestinPorsgrunn OL52.05+13.3513.40
7Hilde KløvstadSandefjord OK1.01.07+22.3716.02
8Lene MeenPorsgrunn OL1.27.46+49.1623.02
Hanne Lerche RaadalHalden SKikke startet

D 50-

2 390 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti StræteRingerike OL26.2611.03
2Tove AasheimVaregg Fleridrett26.41+0.1511.09
3Hilde VassendPorsgrunn OL27.17+0.5111.24
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL27.18+0.5211.25
5Tove HeimdalKonnerud IL28.18+1.5211.50
6Tiri RebårdSandefjord OK29.37+3.1112.23
7Eli Marie WiigPorsgrunn OL29.43+3.1712.26
8Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering29.55+3.2912.31
9Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering30.30+4.0412.45
10Randi NicolaisenAsker Skiklubb32.12+5.4613.28
11Gerd Karin VestølVegårshei IL32.14+5.4813.29
12Ann Karin TjørhomGanddal IL32.39+6.1313.39
13Wenche LindløvSarpsborg OL34.58+8.3214.37
14Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF35.41+9.1514.55
15Berit DanielsenIL Tyrving36.46+10.2015.23
16Heidi BørstadSarpsborg OL37.40+11.1415.45
17Lill-Ann TorpSandefjord OK40.42+14.1617.01
18Turid VongravenSkien OK42.57+16.3117.58
19Anniken AusenPorsgrunn OL43.18+16.5218.07
20Ulrike LehnerOlg Regensburg1.35.45+1.09.1940.03
Marianne NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLikke startet

D 60-

2 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK29.3512.10
2Hanne HerumOK Skeidi35.45+6.1014.42
3Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL39.36+10.0116.17
4Elisabeth RødAndebu IL41.03+11.2816.53
5Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL49.39+20.0420.25
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL50.07+20.3220.37
Gunn BotnenBø OLikke startet

D 70-

2 430 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Timenes LaugenIL Imås29.3612.10
2Bjørg MostaulBø OL36.34+6.5815.02
3Edel SlettemarkStord Orientering37.00+7.2415.13
4Margit Ryen SteenBø OL44.34+14.5818.20
5Gerd LangsethLarvik OK45.38+16.0218.46
6Astrid LundeDrangedal OL45.58+16.2218.54
7Eli KlovningPorsgrunn OL49.16+19.4020.16
8Synnøve DalvaBø OL1.01.37+32.0125.21
9Hjørdis ØvreåsBotne SK1.10.39+41.0329.04
10Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.17.54+48.1832.03

H 13-14

2 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenØstmarka OK32.0612.44
2Theodor BjørkSandefjord OK40.33+8.2716.05
3Severein LehnerOlg Regensburg46.16+14.1018.21
Fredrik PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Erik ZagarLarvik OKdiskvalifisert

H 15-16

3 810 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK28.457.32
2Tobias MathisenPorsgrunn OL30.13+1.287.55
3Halvard KornmoPorsgrunn OL34.31+5.469.03
4Mats LindaasElverum OK37.00+8.159.42
5Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering40.25+11.4010.36
6Åsmund SlokvikNotodden OL40.54+12.0910.44
7Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering41.45+13.0010.57
8Eilev KvaaleAsker Skiklubb43.32+14.4711.25
9Kristoffer FjæreHedrum OL48.30+19.4512.43
10Snorre SlokvikNotodden OL1.02.58+34.1316.31
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Martin AusenPorsgrunn OLikke startet
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLikke startet

H 17-A kort

3 810 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FrøislandVang OL33.288.47
2John Olav RundeKristiansand OK35.12+1.449.14
3Rune Kristian MorkNotodden OL46.16+12.4812.08
4Øystein MelbyVang OL46.54+13.2612.18
5Dan KristensenNotodden OL55.40+22.1214.36

H 40-

4 990 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig41.038.13
2Thore KornmoPorsgrunn OL44.59+3.569.00
3Asgeir FremstadLarvik OK45.18+4.159.04
4Steinar LandeBø OL46.53+5.509.23
5Dag AusenPorsgrunn OL47.14+6.119.27
6Bjørn Idar SætranIF Trauma49.39+8.369.56
7Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL49.49+8.469.58
8Pål SkogedalAsker Skiklubb50.08+9.0510.02
9Henning Bratland CarlsenOK Moss52.39+11.3610.33
10Anders Kristian HoltHedrum OL52.50+11.4710.35
11Hans Christian MeenPorsgrunn OL55.03+14.0011.01
12Rune BlågestadIndre Østfold OK59.06+18.0311.50
13Ernst PyttenKristiansand OK59.17+18.1411.52
14Jørgen FjæreHedrum OL1.00.34+19.3112.08
15Inge HaugeHisøy OK1.09.11+28.0813.51
16Øyvind StørenBø OL1.12.30+31.2714.31
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

3 810 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGanddal IL28.377.30
2Tore NymarkVaregg Fleridrett29.41+1.047.47
3Arne JohannesenIL Gular30.55+2.188.06
4Helge GisholtOK Skeidi31.16+2.398.12
5Vidar SkjerveVerdal OK31.38+3.018.18
6Gjermund RørenEiker OL32.55+4.188.38
7Kjetil BjørloHalden SK34.50+6.139.08
8Harald KvisliNotodden OL35.54+7.179.25
9Jurg NiggliO'Jura36.10+7.339.29
10Øystein RappRaumar Orientering36.30+7.539.34
11Frode HaugskottOL Trollelg36.54+8.179.41
12Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL37.15+8.389.46
13Rune EngehultNotodden OL37.22+8.459.48
14Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn37.36+8.599.52
15Per Olav GulbrandsenLarvik OK37.45+9.089.54
16Ole Petter VestølVegårshei IL38.12+9.3510.01
17Jan GatevoldPorsgrunn OL38.17+9.4010.02
18Roger LysnesHedrum OL39.36+10.5910.23
19Ole IngesenSarpsborg OL39.42+11.0510.25
20Geir BråtenVegårshei IL40.07+11.3010.31
21Espen RaastadSkien OK40.18+11.4110.34
22Sven Arne GylterudFossum IF41.04+12.2710.46
23Terje LinløkkenØstmarka OK41.25+12.4810.52
24Øystein JensenSarpsborg OL41.27+12.5010.52
25Yngvar ChristiansenBækkelagets SK42.20+13.4311.06
26Egil FossumIK Grane Arendal Orientering42.33+13.5611.10
27Bent Sande KvermeFossum IF42.44+14.0711.12
28Torstein KvaaleAsker Skiklubb43.12+14.3511.20
29Bjørn Richard KirsteSkien OK44.07+15.3011.34
30Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL44.09+15.3211.35
31Harald OmlandSkien OK47.40+19.0312.30
32Tom SagaSkien OK47.57+19.2012.35
33Kjetil KløvstadSandefjord OK54.25+25.4814.16
34Per Einar StrømHedrum OL1.00.49+32.1215.57
35Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.08.40+40.0318.01
Trond GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Christian JomaasFossum IFdiskvalifisert
Einar GisholtFossum IFikke startet
Gjermund GravirAsker Skiklubbikke startet
Petter LøeNotodden OLikke startet
Per Olav NærestadIF Traumaikke startet

H 60-

3 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Wiig MathisenNydalens SK34.088.57
2Per Kristian EkebergIL Tyrving34.52+0.449.09
3Sveinung RekaaNotodden OL40.15+6.0710.33
4Geir Holm GundersenSturla, IF41.39+7.3110.55
5Øivind FadumSande Sportsklubb44.12+10.0411.36
6Glenn Ager-WickKristiansand OK44.24+10.1611.39
7Atle RemmePorsgrunn OL45.04+10.5611.49
8Bjørn SteenBø OL45.48+11.4012.01
9Ole JohanssonPorsgrunn OL46.50+12.4212.17
10Elling AakreAndebu IL50.42+16.3413.18
11Dagfinn TorpePorsgrunn OL51.30+17.2213.31
12Morten JohannessenRøyken OL58.42+24.3415.24
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Øyvin SimonsenIL Imåsdiskvalifisert
Jarle BotnenBø OLikke startet
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet

H 70-

2 430 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Einar AadnevikTIF Viking25.4510.35
2Kay JørgensenPorsgrunn OL27.31+1.4611.19
3Jan Petter LaugenIL Imås28.18+2.3311.38
4Sigvald RobberstadStord Orientering29.00+3.1511.56
5Kjell MeenPorsgrunn OL30.44+4.5912.38
6Odd AureDrangedal OL33.01+7.1613.35
7Hallvard MyrvollBø OL36.10+10.2514.53
8Magne KlovningPorsgrunn OL39.21+13.3616.11
9Magnar ØvreåsBotne SK39.24+13.3916.12
10Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL40.11+14.2616.32
11Steinar SlettemarkStord Orientering41.54+16.0917.14
12Alf BergIdrettslaget Dyre Vaa42.05+16.2017.19
13Thor EdardsenLarvik OK49.20+23.3520.18
14Olav MostaulHøydalsmo IL53.52+28.0722.10
15Ragnar HillestadLardal OL1.13.37+47.5230.17
16Einar StrandHøydalsmo IL1.17.19+51.3431.49
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
Henning GaarderKonnerud ILikke startet
Arne LandeBø OLikke startet

D 17-18 E

2 390 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL19.448.15
2Pernille KatlaFossum IF20.17+0.338.29
3Jenny BaklidKonnerud IL20.29+0.458.34
3Marlin HaavengenKongsberg OL20.29+0.458.34
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb20.37+0.538.37
6Hedda Raadal BjørloHalden SK21.24+1.408.57
7Ingrid G. KvålsgardFossum IF21.30+1.468.59
8Natalja NiggliO'Jura21.54+2.109.09
9Malin HaugeHisøy OK22.26+2.429.23
10Janne Tjørhom AasheimGanddal IL22.40+2.569.29
11Kristine Eide RappRaumar Orientering22.58+3.149.36
12Lene Berg HanssenByåsen IL23.07+3.239.40
13Karen Hoel JomaasFossum IF23.33+3.499.51
14Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL23.44+4.009.55
15Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular23.51+4.079.58
16Ane Sofie KroghOppsal Orientering24.00+4.1610.02
17Andrea RanvikKonnerud IL24.03+4.1910.03
18Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK24.18+4.3410.10
19Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett24.48+5.0410.22
20Aurora GjølsjøOK Moss24.58+5.1410.26
21Andrine Harriet FremstadLarvik OK25.48+6.0410.47
22Tuva Aas StræteRingerike OL26.07+6.2310.55
23Ingvild LangeggenKongsberg OL26.19+6.3511.00
24Solveig M LetmolieEiker OL26.24+6.4011.02
25Helene EgerKongsberg OL26.25+6.4111.03
26Tale StrandKongsberg OL26.34+6.5011.06
27Anna MeenPorsgrunn OL27.06+7.2211.20
28Mari Landro SvingheimKonnerud IL28.02+8.1811.43
29Elise AusenPorsgrunn OL28.16+8.3211.49
30Christine HoenEiker OL29.21+9.3712.16
31Hedda SkatvedtRaumar Orientering29.40+9.5612.24
32Andrea VaneboKongsberg OL29.43+9.5912.26
33Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK29.47+10.0312.27
34Anniken RanvikKonnerud IL30.08+10.2412.36
35Mari Strømme LidVaregg Fleridrett30.35+10.5112.47
36Dina ReitanFreidig33.20+13.3613.56
37Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF35.44+16.0014.57
38Inga Vestøl StødleKristiansand OK35.50+16.0614.59
39Marie Lindløv JensenSarpsborg OL42.11+22.2717.38
40Thea LandKonnerud IL43.13+23.2918.04
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

D 19-20 E

2 660 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF20.057.33
2Malin SandstadFreidig21.04+0.597.55
3Ragnhild EideByåsen IL21.34+1.298.06
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK21.48+1.438.11
5Oda J SikkelandIL Tyrving21.57+1.528.15
6Synne StrandAsker Skiklubb22.16+2.118.22
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb22.30+2.258.27
8Ida KristianssonHalden SK23.26+3.218.48
9Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK23.39+3.348.53
10Ane DyrkornEiker OL23.57+3.529.00
11Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb24.48+4.439.19
12Vera MelkildFreidig24.51+4.469.20
13Karoline AuneHalden SK24.54+4.499.21
14Maiken Økern HågårdKonnerud IL25.55+5.509.44
15Thea DyrkornEiker OL25.59+5.549.46
16Hannah MalmeiNTNUI26.01+5.569.46
17Jenny WegebroHalden SK26.15+6.109.52
18Thea Sildnes BaklidKonnerud IL27.08+7.0310.12
19Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering27.09+7.0410.12
20Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering27.39+7.3410.23
21Rikke Blakkestad IngesenFossum IF28.28+8.2310.42
22Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss28.50+8.4510.50
23Marei LehnerOlg Regensburg29.18+9.1311.00
24Tonje Aasheim NymarkNTNUI29.21+9.1611.02
25Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI30.50+10.4511.35
26Aurora MoholthKongsberg OL31.28+11.2311.49
27Emilie WestinNydalens SK32.10+12.0512.05
Vilma BlennowHalden SKikke startet
Kårhild Husby NordstadNTNUIikke startet

D 21-E

4 260 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK30.067.03
2Marte NarumNydalens SK33.33+3.277.52
3Ingrid GulbrandsenNTNUI33.49+3.437.56
4Karen Oline KolstadNTNUI34.09+4.038.00
5Ingjerd MyhreKongsberg OL35.10+5.048.15
6Ingeborg EideByåsen IL35.19+5.138.17
7Synnøve BråtenVegårshei IL35.21+5.158.17
8Johanna ÖbergOK Linné35.25+5.198.18
9Julie StørmerFossum IF36.05+5.598.28
9Eirin Svanøe-HafstadFrol IL36.05+5.598.28
11Vilde MalmeiNTNUI36.40+6.348.36
12Ragnhild HjermstadFossum IF37.28+7.228.47
12Emilie Westli AndersenLøten o-lag37.28+7.228.47
14Åsne Skram TrømborgNTNUI37.54+7.488.53
15Marthe GløersenBækkelagets SK38.20+8.148.59
16Mariann UlvestadBækkelagets SK39.15+9.099.12
17Lone BrochmannBækkelagets SK39.30+9.249.16
18Kristine FjeldboIL Tyrving39.41+9.359.18
19Tonje VassendNTNUI40.02+9.569.23
20Marion AebiIL Tyrving40.21+10.159.28
21Evine Westli AndersenLøten o-lag41.14+11.089.40
22Guro VassendPorsgrunn OL43.46+13.4010.16
23Hanne NøvikNydalens SK47.45+17.3911.12
24Camilla StridsklevIL Tyrving49.48+19.4211.41
25Ida-Maria SvenssonTrollhättans SOK52.10+22.0412.14
26Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL53.11+23.0512.29
27Hege Holth RekaaRøyken OL58.55+28.4913.49
Bodil HelgerudHalden SKikke startet

H 17-18E

3 810 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak JonssonNydalens SK24.556.32
2Mats EidsmoFreidig25.15+0.206.37
3Lars Young VikNydalens SK26.53+1.587.03
4Vegard KittilsenFreidig27.02+2.077.05
5Aslak HeimdalKonnerud IL27.25+2.307.11
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb27.29+2.347.12
7Eskil FrøislandVang OL27.43+2.487.16
8Sander ArntzenAsker Skiklubb27.52+2.577.18
9Simen Spets StorhovFreidig28.56+4.017.35
10Per Clemet WisløffAsker Skiklubb29.03+4.087.37
11Jo Even KolstadFreidig29.39+4.447.46
12Bendik EliassenFredrikstad SK29.51+4.567.50
13Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb29.56+5.017.51
14Stian RykkjeVaregg Fleridrett30.03+5.087.53
15David RundeKristiansand OK30.15+5.207.56
16Elias Skjolden SørensenLillomarka OL30.17+5.227.56
17Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.30+5.358.00
18Jens Johan BrekkeLillomarka OL30.40+5.458.02
19Jostein Svaland DaleVang OL30.43+5.488.03
20Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK30.45+5.508.04
21Scott JuvikIL Gular30.47+5.528.04
22Audun BerganNydalens SK31.36+6.418.17
23Even LindaasVang OL31.47+6.528.20
24Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL31.51+6.568.21
25Johan Kristian UndelandSturla, IF32.02+7.078.24
26Trym B IslandOL Tønsberg og omegn32.16+7.218.28
27Njaal Ellegaard MelbyVang OL32.21+7.268.29
28Skjalg NysæterSkien OK32.29+7.348.31
28Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering32.29+7.348.31
30Anders VestølVegårshei IL32.34+7.398.32
31Emil StørmerFossum IF32.44+7.498.35
32Peter GisholtFossum IF33.01+8.068.39
33Petter Liabakk EriksenByåsen IL33.08+8.138.41
34Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn33.22+8.278.45
35Eirik Høst FossgardLillomarka OL33.25+8.308.46
36Kristian Fredrik LynumFreidig33.41+8.468.50
37Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn33.58+9.038.54
38Sivert Sande KvermeFossum IF34.23+9.289.01
38Lars SandstadFreidig34.23+9.289.01
40Kristian PyttenKristiansand OK34.57+10.029.10
41Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL34.59+10.049.10
42Marius AurebekkKristiansand OK35.01+10.069.11
43Sondre OttesenFredrikstad SK35.52+10.579.24
44Håkon HolstadFreidig36.33+11.389.35
45Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett37.11+12.169.45
46Jakob MoOL Toten-Troll37.20+12.259.47
46Jonas GrønliFreidig37.20+12.259.47
48Eivind Berner MyhreFossum IF37.55+13.009.57
49Niels Christian HellerudHalden SK38.34+13.3910.07
50Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular38.47+13.5210.10
51Eirik BlågestadIndre Østfold OK39.15+14.2010.18
52Benedikt LehnerOlg Regensburg40.07+15.1210.31
53Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn40.37+15.4210.39
54Anders HorveiRaumar Orientering43.23+18.2811.23
55Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering47.28+22.3312.27
56Ole Johan BråtenVang OL47.51+22.5612.33
57Kristian RykkjeVaregg Fleridrett48.07+23.1212.37
Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert

H 19-20E

4 040 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering24.346.04
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK24.55+0.216.10
3Jørgen BaklidKonnerud IL26.02+1.286.26
4Elias JonssonNydalens SK26.06+1.326.27
5Håvard Sandstad EidsmoFreidig26.07+1.336.27
6Erling HjermstadFossum IF26.12+1.386.29
7Sebastian DalandKristiansand OK26.33+1.596.34
8Marius PyttenKristiansand OK26.53+2.196.39
9Sindre R HoltHedrum OL27.02+2.286.41
10Lukas LilandNydalens SK27.05+2.316.42
11Oskar Spets StorhovFreidig28.12+3.386.58
12w  MelsomFossum IF28.21+3.477.01
13Oscar LyngenFreidig28.45+4.117.06
14Anders HaugskottOL Trollelg29.04+4.307.11
15Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK29.46+5.127.22
16Øyvind HjermstadFossum IF30.09+5.357.27
17Tobias KristensenNTNUI30.38+6.047.34
18Olav Milian Schmitt GranNTNUI32.36+8.028.04
19Erlend BrendstuenHalden SK33.23+8.498.15
20Einar EkelandOddersjaa SSK35.20+10.468.44
21Joar GjerdahlKonnerud IL38.58+14.249.38
22Håkon KornmoPorsgrunn OL40.47+16.1310.05
23Mathias HermstadFreidig41.05+16.3110.10
24Quirin LehnerOlg Regensburg45.20+20.4611.13
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Anders HagaRaumar Orienteringikke startet

H 21-E

4 990 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett30.486.10
2Paul SirumFrol IL30.53+0.056.11
3Anders NordbergNydalens SK31.10+0.226.14
4Håvard HagaNydalens SK31.38+0.506.20
5Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK31.53+1.056.23
6Albin RidefeltOK Linné31.58+1.106.24
7Jon Aukrust OsmoenNydalens SK31.59+1.116.24
8Isak BergsetFrol IL32.27+1.396.30
9Bjørn EkebergIL Tyrving32.31+1.436.30
10Audun HeimdalNTNUI32.40+1.526.32
11Jo Forseth IndgaardFrol IL32.44+1.566.33
12Sindre Østgulen DeiszNTNUI33.01+2.136.36
13Oskar StørmerFossum IF33.14+2.266.39
14Anders VisterNydalens SK33.21+2.336.41
15Oskar RøenVaregg Fleridrett33.58+3.106.48
16Vegard Brun SagaIL Tyrving34.08+3.206.50
17Elias T. MølnvikNTNUI34.09+3.216.50
18Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK34.19+3.316.52
19Olai Stensland LillevoldNTNUI34.21+3.336.53
19Håvard WedegeKristiansand OK34.21+3.336.53
21Alexander ChepelinHalden SK34.22+3.346.53
22Vegard DanielsenKristiansand OK34.53+4.056.59
23Andreas SølbergIL Leik35.03+4.157.01
24Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK35.06+4.187.02
25Damien RenardKongsberg OL35.13+4.257.03
26Sindre SandvenBækkelagets SK35.17+4.297.04
27Markus HolterHalden SK35.59+5.117.12
28Marius ØieLøten o-lag37.00+6.127.24
29Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering37.42+6.547.33
30Karl FremstadIL Tyrving38.40+7.527.44
31Henry McNultyNTNUI38.53+8.057.47
32Kenneth WesterheimStord Orientering39.37+8.497.56
32Will RiggHalden SK39.37+8.497.56
34Steinar KollerudLillomarka OL39.40+8.527.56
35Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad40.09+9.218.02
36Leif StørmerFossum IF40.16+9.288.04
37Olav VestølVegårshei IL40.17+9.298.04
38Korbinian LehnerOlg Regensburg40.24+9.368.05
39Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL41.04+10.168.13
40Petter Marki ErichsenKristiansand OK41.14+10.268.15
41Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL41.26+10.388.18
42Morten Nilstad PettersenIL Tyrving42.17+11.298.28
43Ola KeiseråsIL Leik42.55+12.078.36
44Vetle ChristiansenBækkelagets SK43.32+12.448.43
45Asbjørn BygglandHøydalsmo IL45.41+14.539.09
46Mathias BenjaminsenLillomarka OL46.00+15.129.13
47Jørgen FrøydLarvik OK46.47+15.599.22
48Lars Steinar HefreBø OL47.16+16.289.28
49Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.06.47+35.5913.23
50Robert FredriksenNotodden OL1.11.01+40.1314.13
Martin SchagerlindTrollhättans SOKdiskvalifisert
Simon AnderssonTrollhättans SOKdiskvalifisert
Øyvind HelgerudHalden SKikke startet
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet
Bojan BlumensteinNydalens SKikke startet
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet

D11-12N

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna GjestrudNotodden OL21.5913.05

D11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Sofie FremstadLarvik OK12.597.12
2Pernille ZagarLarvik OK15.15+2.168.28
3Cathrine SognNotodden OL22.16+9.1712.22
4Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa29.09+16.1016.11

H11-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa15.148.27
2Gaute NysæterSkien OK16.01+0.478.53
3Sondre KornmoPorsgrunn OL18.16+3.0210.08
Rasmus EngehultNotodden OLikke startet

Direkte A

4 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar Omdalnasjonalrådet41.558.24
2Marianne AndersenKristiansand OK45.15+3.209.04
3Steinar KvaaleBø OL48.18+6.239.40
4Åsmund SteenEmblem IL49.38+7.439.56
5Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll52.47+10.5210.34
6Mathias Pedersen VoldLillomarka OL59.52+17.5711.59
7Lasse ArnesenHeming Orientering1.03.40+21.4512.45
8Trond MyhreFossum IF1.10.51+28.5614.11
9Irene Felde OlaussenHalden SK1.27.29+45.3417.31
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.48.21+1.06.2621.42
Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
Pål RundeKristiansand OKikke startet

Direkte B

2 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lucie StørmerFossum IF27.1210.47
2Brage KeiseråsIL Leik27.47+0.3511.01
3Ole Gunnar SølbergIL Leik34.56+7.4413.51
4Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa39.15+12.0315.34
5Elin SlokvikNotodden OL1.00.48+33.3624.07
Ina BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaaikke startet

Direkte C

2 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita RaastadSkien OK1.07.4024.58
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.12.25+4.4526.43
Jorunn Brun SagaSkien OKdiskvalifisert

D10

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa17.259.40

H13-16C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa15.208.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor